Donegal, Jungle, Blending Sponge Super Soft (Gąbka do makijażu)

Donegal, Jungle, Blending Sponge Super Soft (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Gąbka do makijażu blending sponge z serii Jungle, pozwala na równomierną aplikację płynnego podkładu na skórę. Miękka a równocześnie zbita struktura gąbki dopasowuje się do skóry. W celu optymalizacji zużycia kosmetyków i dla bardziej naturalnego wykończenia makijażu, należy przed użyciem zwilżyć gąbkę wodą. Owalny kształt gąbki umożliwia łatwe i przyjemne nałożenie podkładu bez smug i zacieków.

gąbki
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mięciutka

Niesamowicie miękka. Bardzo dobrze rozprowadza podkład i korektor. "wypija" ilości produktów tyle co inne gąbki. Wygładza skórę. Niestety szybko odbarwia się/przebarwia

Najlepsza gąbka jaką miałam

Moja poprzednia gąbka poszła do kosza, więc potrzebowałam nowej a że nie znalazłam jeszcze wtedy idealnej gąbki to stwierdziłam że pójdę do drogerii i wybiorę jakąś " na oko". Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i nadal kupuję tą gąbkę. Jest bardzo miękka i ładnie rozprowadza podkład. Do tego w przeciwieństwie do innych gąbek nie psuje się podczas mycia.

Dla mnie strzał w 10

Cały czas jestem na poszukiwaniach idealnej gąbeczki. Różnym osobą sprawdzają się trochę inne produkty. Wcześniej używałam dużo truskawkowej gąbeczki z Lovely, która była bardzo w porządku. Ale ta zdecydowanie pobiła swoją poprzedniczkę! Jest po prostu super mięciutka. Pod wpływem wody trochę rośnie i zamienia się w mięciusieńką gąbeczkę. Świetnie mi się aplikuje nią podkłady. Nie zostawia żadnych smug, wszystko wygląda bardzo jednolicie. Bardzo przyjemna dla skóry. Łatwo się ją myję. Używałam już wielokrotnie, a cały czas wygląda jak nowa. Nie chłonie zbyt dużo produktu. Jestem naprawdę zaskoczona, że gąbka w takiej cenie, może być tak efektywna. Na pewno kupie kolejne.

Super gąbeczka

Bardzo ją lubię, za to że równomiernie i bez smug rozprowadza podkład. Nie jest może najbardziej miękka gąbeczką jaką miałam, ale do codziennego użytku super mi się sprawdza. Nie pije podkładu, chyba że podkład trafi się niesamowicie wodnisty, to co innego. Gąbeczką się nie kruszy, nie odkształca. Super!

Może być

Gąbka jest miękka, fajnie się ją trzyma w dłoni, nie wchłania dużej ilości podkładu i super się nią aplikuje podkład na twarz. Jest dość łatwa do czyszczenia, ale jeśli chodzi o jej trwałość, to niestety jestem zawiedziona. Po kilku mycia gąbka popękała w wielu miejscach i choć w użytku jest mega, to nigdy więcej jej nie zakupie, choć za cenę 12.90 nie mogłam chyba liczyć na super produkt.

Fenomenalna!

Bardzo zdziwiła mnie tak niska ocena tej gąbeczki, ale chyba rozumiem dlaczego. Niestety zauważyłam, że większość tanich, drogeryjnych gąbeczek ma bardzo nierówną jakość w zależności od partii, na jaką akurat trafimy. Miałam tak w przypadku gąbeczek od Wibo, Lovely i Eveline. Wibo różowa- za pierwszym razem twardy, niezdatny do użycia gniot, za drugim- mięciutki ideał porównywalny do klasycznego Beauty Blendera. Lovely truskawkowa- za pierwszym razem fajna, mięciutka gąbeczka, za drugim- potrzebowała ok. 2 tygodni, żeby się rozruszać, początkowo w środku miała jakby twardą, zbitą gulę, po czasie cała była miękka (chociaż nie aż tak, jak za pierwszym razem). Eveline pomarańczowa- za pierwszym razem zachwyt pod niebiosa, za drugim- wylądowała w koszu, nawet po czasie w środku miała jakąś twardą, zbitą gulę, którą było wyraźnie czuć przy ściskaniu gąbeczki. Gąbki Donegal Jumbo używałam tylko jednego egzemplarza, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie, ale możliwe, że akurat trafiła mi się dobra sztuka. Byłam pewna, że kupię kolejną i kolejną, ale tak rozbieżne opinie dają mi do myślenia...

Gąbka z Donegala już od pierwszego użycia sprawuje się fenomenalnie. Jest mięciutka (tak jak oryginalny BB), nie za bardzo porowata, pochłania standardową ilość produktu. Praca z nią to czysta przyjemność, bardzo dobrze rozpracowuje na twarzy podkład i korektor. Nie niszczy się, wymieniłam ją ze względów higienicznych, chociaż nadal była zdatna do użytku. Ze wszystkich przetestowanych przeze mnie gąbek, ta sprawdzała mi się najlepiej. Nie miałam większych problemów z domyciem resztek produktu.

Świetna

Gąbeczka ta jest nieco inna niż gąbki, których do tej pory używałam.
Jest bardzo miękka (nawet przed zmoczeniem) i bardziej porowata. Określenie 'super soft' nie jest tu przesadą.
Dobrze aplikuje podkład, nie wchłania go dużo i łatwo się odpiera.
Cena również jest przystępna.

Nie polecam

Jedna ze słabszych gąbeczek jakie kupiłam. Ma lekko chropowatą strukturę, pochłania podkład, a po użyciu trudno jest ją domyć. Podkład lepiej rozprowadzać na sucho, niż po jej zwilżeniu. Nie jest warta swojej ceny.

To nie jest żaden super soft

Kupiłam ją na promocji, a wcześniej zachwyciły mnie opinie wizażystek i postanowiłam ją wypróbować.
Gąbeczka jest w kolorze nude co jest miłą odmianą,bo przeważnie miałam gąbeczki koloru różowego. Na opakowaniu wyraźnie było napisane, że jest to produkt super soft, ale już po wyjęciu jej z opakowania zaniepokoiłam się jej strukturą.
Jednakże skoro już kupiłam i postanowiłam wypróbować jak radzi sobie z podkładami. Gąbeczka znacznie zwiększa swój rozmiar po zwilżeniu wodą, jednakże to nie jest równoznaczne z przyjemnym nakładaniem podkładu.
Przede wszystkim pochłania znaczną ilość kosmetyku, a sama praca gąbką jest nieprzyjemna bo odczuwam efekt szorstkości.
Nie polecam, bo dla mnie to nie jest żaden super soft.

Nie kompletnie nie moja bajka.

Kupiłam gąbkę z racji obietnicy producenta super miękka. Ta gąbka to dla mnie jakieś nie porozumienie. Po zmoczeniu gąbka rośnie ale ma nie przyjemna strukturę. Wg mnie nie jest miękka raczej powiedziałabym średnia. Nie wszystkie podkłady dobrze się nakładają bo lubi robić smugi oraz się odklejać z tymi mocniej kryjącymi. Pranie jej to druga zgroza bez olejku do mycia nie da rady jej wyczyścić po za tym nie podoba mi się ze schodzi z niej kolor. Nie polecam dla mnie to bubel. Cieszę się ze kupiłam ja na promocji i straciłam tylko 13zł.

Miałam i bardzo polecam

Gąbka jest miękka nie wchłania podkładu. Równo i dokładnie rozprowadza podkład nawet w trudno dostępne miejsca. Uważam że za taką cenę naprawdę się opłaca.

Bardzo fajna

Gąbeczka jest bardzo przyjemna w użyciu. Ma idealną porowatość, jest mięciutka, nałożony nią podkład wygląda bardzo ładnie. Jest dobrze dostępna i w bardzo dobrej cenie. Podana w ładnym opakowaniu. Jedynym jej minusem jest trudność w domyciu, jednak za tą cenę naprawdę godna polecenia.