Acqua di Parma, Blu Mediterraneo, Arancia Di Capri EDT

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo, Arancia Di Capri EDT

`Acqua di Parma, Blu Mediterraneo, Arancia Di Capri` to zapachowa podróż na unieśmiertelnione przez kino Capri, gdzie woń dojrzałych w słońcu pomarańczy miesza się z nutami olejku petitgrain, piżma i karmelu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza z Sorrento, cytryna, sycylijska mandarynka, bergamotka z Kalabrii
nuta serca: petitgrain, kardamon, liście Mate
nuta bazy: piżmo, karmel.

Piekna definicja cytrusow:-)

Piekny zapach, swietna alternatywa dla tych, ktorzy lubia ogrodki Hermesa ale uwazaja je za zbyt ekscentryczne.
Cudowne orzezwienie dzieki cytrusom, delikatne echo goryczki petitgrain i herbatki, pizmo jest bardzo daleko w tle, a karmelu w ogole nie czuje.
Ten zapach to naprawde udana kompozycja przede wszystkim cytrusowa bez zadnych chemicznych konotacji- jakbym wachala swiezo starta skorke z cytryny i pomaranczy.

Niestety ja czuje ten zapach bardzo krotko, albo swiadczy to o tym, ze zapach jest tak bardzo moj ze nie czuje ze ze mna jest- nie mialam okazji kogos zapytac czy po np 5 godz czuc na mnie ten zapach. Probuje sobie tez tlumaczyc ze letnie lekkie zapachy maja to wlasnie do siebie ze szybciej paruja- to nie killery. Z drugiej strony jednak patrzac na cene to ciezko przyjac do wiadomosci takie tlumaczenie...
Polecam jednak testy bo zapach jest godny uwagi:-)

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1-50m