Bourjois, Eye Catching Mascara (Pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs)

Bourjois, Eye Catching Mascara (Pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs)

Maskara Eye Catching jest pierwszym tuszem do rzęs Bourjois, który pozwala stworzyć natychmiastowy efekt kociego spojrzenia. Jego formuła została wzbogacona o proteiny jedwabiu, dzięki czemu tusz zapewnia intensywną objętość rzęs pozostawiając włoski miękkie, elastyczne i bez grudek. Innowacyjna, mocno podkręcona szczoteczka pogrubia i nadaje kształt rzęsom wywijając włoski na zewnątrz oka i tworząc wrażenie optycznie powiększonych oczu.
Tusz dostępny w kolorze 01 Deli-cat Black.

Nie nie nie

Bourjois..... Nazwa od ktorej wiele mozemy wymagac gfima kosmetyczna ktora obiecuję wiele i tak naprawde wiele obiwtnic spełnia aczkolwiek tusz Bourjois, Eye Catching Mascara (Pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs) jest totalna porazka....

Tusz na szczescie zakupilam w pakiecie z rozem i niestety i jedno i drugie to klapa... Tusz beznadziejny a roz zly odcien... Tragedia

Tusz skleja rzesy, brudzi, kruszy sie.... Ponadto bardzo szybko wysechl

Nie nie i jeszcze raz nie

Jeden z najgorszych tuszy, jakie miałam.

W malowaniu rzęs mam prawie 30-letnie doświadczenie, więc to nie brak wprawy w tuszowaniu, spowodował, że nie jestem z niego zadowolona .
Tusz jest bardzo gęsty i ma bardzo grubą szczotkę. Fatalnie się rozprowadza.
Brudzi powieki.
Malowanie rzęs tą mascarą, polega bardziej na pracowitym wyczesywaniu grudek, niż tuszowaniu.

Producent obiecuje efekt kociego oka - niestety jedynym efektem są posklejane, ciężkie rzęsy.

Przyciąga wzrok każdej kociary:)

Kupiłam go zachęcona przepięknym opakowaniem, stworzonym chyba z myślą, o każdej "kociarze" ;)) Opakowanie jest urocze, dość wymyślne - wyróżnia się wśród innych na półce. Sam tusz jest dość gęsty, mocno obkleja się na szczoteczce przez co trzeba go dużo ściągać i obcierać. To samo dzieje się na rzęsach - skleja. Trzeba się sporo napracować, żeby wytuszować rzęsy bez grudek. Fakt faktem, że efekt jest naprawdę bardzo ładny, rzęsy są mocno pogrubione i jest ich widocznie więcej. Niestety trzeba poświęcić więcej czasu, żeby się nie posklejały. Trzyma się cały dzień i nie osypuje się w ciągu dnia, ani nie rozmazuje.

Inowacyjna i rewelacyjna mascara ze zniewalającym efektem "kociego oka"

Przetestowałam już wiele tuszów do rzęs różnych producentów.Ale to dopiero mascara Eye CATCHING BLACK od BOURJOIS zrobiła rewolucję w makijażu moich oczu.Mam problem z suchą skórą ,przesuszonymi włosami , paznokciami, brwiami i rzęsami.Dzieje się to za sprawą choroby HASIMOTO/niedoczynność tarczycy/.Od dłuższego czasu zauważyłam pogarszający się stan moich rzęs :stały się twarde ,wolno rosły, straciły swój blask i sprężystość.Robiąc codzienny makijaż denerwowałam się i i martwiłam.Aż do chwili gdy otrzymałam od córki prezent imieninowy mascarę BOURJOIS EYE CATCHING .Początkowo sceptycznie podeszłam do prezentu nie chcąc urazić córki, a byłam świadoma faktu,że rozumie mój problem .Obiecałam, że sprawdzę mascarę i co się okazało efekt oszałamiający. Po krótkim okresie stosowania nie tylko efekt makijażu był olśniewający to jeszcze moje rzęsy nabrały blasku sprężystości i ożywiły się stały się miękkie.Robiąc codzienny makijaż miałam wrażenie jakby szczoteczka pięściła każdą rzęsę ,nadając jej gęstości i wydłużając ją maksymalnie.Nie widziałam by rzęsy się sklejały by przy stosowaniu robiły się grudki formuła tuszu lekka .Zaczęłam interesować się składem produktu otóż tajemnica tkwi w wzbogaceniu tuszu w proteiny jedwabiu ,które nadają spręzystości i miękkości oraz w specjalnym wyprofilowaniu szczoteczki ,która pogrubia ,wydłuża i nadaje rzęsom objętości .Stosuję ją już dłuższy czas i pomimo iż noszę okulary nie zauważyłam by tusz się rozmazywał .Demakijaż każdym płynem micelarnym .A efekt "kociego oka" zniewalający .Dzięki mojej córce Magdalenie pozbyłam się swoich problemów .A obecnie mascarę EYE CATCHING od BOURJOIS polecam swoim koleżankom.

Nie polecam

Jeden z najgorszych tuszy jakie miałam.
Skleja rzęsy, tworząc efekt pająka; bardzo szybko wysycha; szczoteczka nabiera za dużo tuszu, formuła maskary nawet przy minimalnej ilości obciąża rzęsy i nie podtrzymuje podkręcenia; dodatkowo tusz kruszy się, a jego trwałość pozostawia wiele do życzenia.
Uważam, że w drogerii można znaleźć o wiele lepsze tusze i to w przystępniejszej cenie dla portfela.

Nie polecam

Nie polecam tego tuszu.
Za dużo nabiera się go na szczoteczkę, skleja mocno rzęsy.
Robią się takie pajączki.
Tusz rozprowadza się nierównomiernie, trudno zdjąć nadmiar z rzęs.
Długo wysycha, rozmazuje się.
Trudno jest go zaaplikować przy nasadzie.
Trzeba uważać, żeby się nie ubrudzić.
On wcale nie pogrubia rzęs, tylko mocno je skleja.
Podkręcenia nie zauważyłam.
I na dodatek jest drogi.

Skleja rzęsy

Bardzo dobre opinie skłoniły mnie do przetestowania tuszu, a nabyłam go w promocyjnej cenie w jednej z drogerii.

Szczoteczka jest całkiem spora, fikuśnie wygięta w kształt łódki. Kolor mocno napigmentowany (prawdziwa głęboka czerń - możliwość uzyskania efektu sztucznych rzęs).

Musiałam przyzwyczaić się do rozmiaru i kształtu końcówki. Na samym początku, zauważyłam że szczotka nabiera nierównomiernie i zbyt dużą dawkę tuszu.

Moje rzęsy są cienkie, jasne i proste - po aplikacji zostały mocno posklejane, efektu podkręcenia brak.

W miarę stosowania, tusz wysycha, ręka przyzwyczaja się do prowadzenia szczotki - makijaż wychodzi trochę lepiej. Niestety, nie jestem w stanie wytuszować rzęs u nasady ani ich podkręcić, cały czas muszę skupiać się na ich rozdzielaniu.

Maskara może być dobrym produktem dla grubszych rzęs, na moich - cienkich - się nie sprawdza.

Totalny zawód

Kupiłam tę mascarę zachęcona opiniami na wizażu w rach promocji w hebe 1+1, zapłaciłam za niego 59,99zł. Jeden z większych bubli jaki kupìłam. Totalnie NIC nie robi z rzęsami poza ich sklejaniem. Wielka niepraktyczna szczoteczka, którą nakłada się kit na rzęsy a nie tusz.

Mrau

Skusioło mnie opakowanie i nazwa, ach te kobiety ;)
Kosmetyki Bourjois lubię i jeśli mam coś kupić w zwykłej drogerii to z reguły podążam do ich szafy. Tym razem również się nie zawiodłam. Klasyczna gruba szczoteczka idealnie sprawdza sie przy moich rzęsach (nie cierpię silikonowych ). Tusz umiejetnie nałożony nie skleja rzęs, ladnie je pokrywa na calej długości, lekko wydluza i pogrubia. Mozna uzyskac delikalniejszy makijarz jak i bardziej dramatyczny na wyjścia. W sumie zużyłam dwa opakowania i chwilowo robię sobie przerwę od niego, ale kto wie może jeszcze wrócę.

Jestem na tak!

Tusz zakupiłam w nieśmiertelnej już promocji - 55% na produkty do makijażu. Zdecydowałam się na wersję Eye Catching, gdyż w moim codziennym looku króluje kocie oko- wyraźna kreska i długie, gęste rzęsy. Z natury moje włoski są długie, lecz cienkie i jasne.
Opakowanie przez swoją kanciastość sprawia wrażenie topornego. Jest one jednak bardzo wygodne, a dodatkowo elegancki wygląd cieszy oko.
Szczoteczka o zaokrąglonym kształcie optymalnie aplikuje kosmetyk na powierzchnię rzęs. Skutecznie podkręca włoski, a zalotny efekt utrzymuje się przez cały dzień. Dodatkowo, są one wyraźnie wydłużone i pogrubione. Tusz łączy rzęsy w ładny wachlarz o calodniowej trwałości.
Z Bourjoiu Eye Catching efekt kociego oka murowany!

Ukochany

Ten tusz skradł mi serce. Jest idealny, pięknie rozdziela rzęsy, podkręca i wydłuża. Nadaje oczom prawdziwie koci wygląd. Szczoteczka jest bardzo wygodna w użyciu, a opakowanie tuszu prawdziwie luksusowe. Tusz nie rozmazuje się i nie kruszy. Jeżeli miałabym wskazać jakiś minus, to ten, że dość szybko wysycha.

3x nie

Bardzo zawiodła mnie ta mascara. Jestem fanką szczoteczek niesylikonowych, więc miałam nadzieję, że tusz mi się sprawdzi. W dodatku marka Bourjois, którą tak uwielbiam - tusz musi być świetny!
Niestety, już po pierwszym użyciu byłam na nie. Mimo to, dałam jej szansę i spróbowałam jeszcze kilka razy. Za każdym razem to samo, zbyt duża ilość tuszu na szczoteczce nie pozwalała na rozczesanie rzęs, jedynie sklejała je. Czy zauważyłam podkręcenie? Kompletnie nie. Pogrubienie? Też nie.
Jedynie lekkie wydłużenie, ale chyba nie taka była obietnica producenta...