CoverGirl, LashBlast Volume Blasting Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

CoverGirl, LashBlast Volume Blasting Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pojemność 13,1 ml

Lashblast zawiera opatentowaną formułę pogrubiającą i szczoteczkę zaprojektowaną tak, aby podkręcić i maksymalnie powiększyć każdą rzęsę.
Dostępna w czterech kolorach: 800 Very black, 805 Black, 810 Black brown, 805 Brown.

Najlepszy tusz na świecie

Ta mascara to mój zdecydowany hit. Pogrubia, rozdziela, nie odbija się na dolnej powiece. Wytrzymuje 12h bez efektu pandy. Szczoteczka jest ogromna ale łatwo się nią pracuje.

Zbyt delikatny efekt

Tusz daje bardzo naturalny efekt, taki trochę make-up no make-up. Ja lubię mieć wyraźnie podkreślone oko, więc średnio przypadł mi do gustu. Słabo pogrubia i wydłuża. Trochę brudzi okolice oka przy malowaniu. Od początku miałam wrażenie, że jest suchy, jakby zwietrzały, ale niemożliwe, żeby był wcześniej otwierany. Opakowanie nie podoba mi się, jest tandetne.

Rozczarowanie

Poprosiłam koleżankę, żeby mi go kupiła w USA, bo naczytałam się samych zachwytów, że taki wspaniały i kultowy. Mnie nie zachwycił w ogóle. Żadnego efektu, praktycznie nie widać go na rzęsach. Szczoteczka za gruba, trudno nią operować przy oku. Tusz był zapakowany, więc raczej nie było możliwości, by wysechł zanim zaczęłam go używać. Może trafiłam na wadliwą partię. Nie polecam.

Bardzo średni

Kupiłam ten tusz w USA, zachęcona bardzo dobrymi opiniami w internecie.
Ma on sylikonową, dość gęstą szczoteczkę.
Efekt na rzęsach nie był szałowy ( mam długie, proste i średnio gęste rzęsy). Rzęsy były po prostu pomalowane, nie widziałam żadnego pogrubienia czy podkręcenia. Domtego dość szybko się osypuwał pod oczami i szybko wysechł. Dla mnie średniak.

Wersja wodoodporna

Kochałam ten tusz. Przez pierwszy tydzień, bo potem zgęstniał tak, że nie sposób było się nim pomalować. Jeśli to tego dodać wielgachną szczoteczkę, to naprawdę trudno się go używało. Szkoda, gdyby choć konsystencja pozostała bez zmian dłużej. Nie wrócę do niego.

Super

Tusz u mnie sprawił się bardzo dobrze, choć aktualnie już go nie używam, lecz bardzo dobrze wspominam.

Zalety
+intensywna czerń
+idealne pogrubienie
+świetna szczoteczka, która idealnie rozczesuje rzęska po rzęsce
+nie odbija się na powiekach
+nie osypuje się podczas dnia
+wydajny
+ nie skleja rzęs
+łatwa aplikacja

Wady
-nie dostrzegłam

Naturalny efekt

Tusz jest bardzo poprawny. Idealny do dziennego makijażu, daje naturalny efekt. Może się nie spodobać osobom, które oczekują bardziej spektakularnego efektu. Bardzo dobrze się zmywa. Raczej nie ma wad - poza sytuacjami, kiedy wolałabym zaszaleć z mocniejszym makijażem rzęs. No i trochę brudzi górną powiekę przy malowaniu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dramat, nie da się umalować.

Czytając recenzje, zastanawiam się czy to na pewno ten sam tusz. Jednak nie może być mowy o pomyłce!
Tusz kupiłam w stanach, w czasie wakacje. Nie był specjalnie drogi więc zrobiłam zapas prezentowy.

No niestety dla mnie to najgorszy tusz z jakim miałam do czynienia. Myślałam, że będzie jak MF ponieważ szczoteczka wyglądała bardzo podobnie:
- tusz za gęsty, nie maluje włosków
-zostawia okropne grudki
- efekt: rzęsy pomalowane do połowy, z grudkami

Tusz był świeży, zamknięty w opakowaniu z odkręcanym korkiem. Może jakaś fatalna seria...na tyle fatalna że zniechęciła mnie do tej marki.

Używam tego produktu od: próby trwały miesiąc - kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: standardowe opakowanie

Idealna od samego początku

Mascara jest idealna od pierwszego użycia. Nie za sucha nie za mokra. Z moją ulubioną bazą eveline daje efekt sztucznych rzęs przy trzech warstwach i zero grudek. Na codzień używam bazy i dwóch warstw tuszu.

False lash effect od max factor jest niemal identyczna ale tu podoba mi się przede wszystkich super opakowanie początkowe. czyli oddzielnie szczoteczka i oddzielnie tusz zakręcany korkiem. uważam że jest idealne rozwiązanie dla kosmetyków drogeryjnych i szkoda że u nas nie ma tej formy sprzedaży

tusz daje przepiękny kolor czerni, nie obsypuje się, nie kruszy

zmywa sie bajecznie szybko (w przeciwieństwie do koszmarka so coutur) nie niszczy rzęs

same plusy. takiego tuszu oczekuję na codzień. szybko łatwo i przyjemnie i jeszcze super efekt rzęs wydłużonych ale przede wszystkim pogrubionych.

polecam i szkoda że tuszu nie ma u nas stacjonarnie. zostaje allegro i sprawdzony sprzedawca

bardzo dobry

Kosmetyczna przepaść dzieli tusze dostępne na polskim rynku od tego. Po pierwsze tusz jest zakręcony zwykłą zakrętką, obok niego w opakowaniu widzimy szczoteczkę (nie kupujemy kota w worku). Szczoteczka jest bardzo duża i na początku obawiałam się, że zrobię sobie krzywdę (przyzwyczaiłam się do tej małej w tuszu z Oriflame The One Volume Blast). Nic takiego nie miało miejsca. Tusz idealnie rozdziela i podkreśla każdą rzęsę wydłużając ją, pogrubiając i lekko podkręcając. Mało tego, ma jedwabistą konsystencję, gładko rozprowadza się na rzęsach (mam wrażenie, że tusze, których używałam do tej pory były wodniste). Nie jest wodoodporny a mimo to nie rozmazał się jak uroniłam kilka łez. Jest też wydajny, bo w opakowaniu jest ponad 13 ml. Ma tylko jedną wadę, gdybyśmy chcieli zaopatrzyć się niego np. na allegro (gdzie czasami się pojawia), sporo kosztuje, trzeba dać około 50 zł. Jestem w szoku, bo jak sprawdziłam cenę tuszu na Ebayu, to zamarłam. U nas w tej cenie (przeliczając na zł) to tylko chłam znajdziemy.

naturalny efekt

Całkiem fajny tusz, dający naturalny efekt pełnych i długich rzęs. Osoby liczaje na dramatyczne pogrubienie rzęs mogą byc zawiedzione, chociaz można nakładac go duuzo warst bo nie skleja rzęs.

plusy:
- fajny naturalny efekt, ktory mozna stopniowac az do uzyskania duzej objetosci i pogrubienia
- starcza na dośc dlugo, nie zasycha w tubce
- nie obsypuje sie, nie rozmazuje i nie tworzy grudek przy nakladaniu
- kazda warstwa dosc szybko zasycha
- bardzo łatwa aplikacja dzieki fajnej silikonowej szczoteczce

minusy:
- dostepność

Polecam!

numer 1

Najlepszy tusz z jakim miałam styczność!
Jedyny a jednak wielki minus to że tak ciężko go dostać.
z mniejszych minusów to to że chyba za szybko wysycha.
Ale świetnie separuje rzęsy (nigdy się nie sklejały!) oraz nigdy mnie nie uczulił. piękny głęboki kolor

Ilość zużytych opakowań: pięć