Nivea, Baby, Chusteczki `Fresh & Pure`

Nivea, Baby, Chusteczki `Fresh & Pure`

Pojemność 63 szt
Pojemność 126 szt
Pojemność 152 szt

Chusteczki Nivea Baby `Fresh & Pure` oczyszczają skórę dzieci równie delikatnie jak czysta woda. Nie pozbawiają skóry jej naturalnej bariery ochronnej.
Chusteczki Nivea zawierają krystalicznie czystą wodę i wyciąg z aloesu.

Są świetne!

Mając małe dziecko przetestowalam już wiele mokrych chusteczek z różnych firm, te kupiłam na jakiejś promocji w wielopaku. Chusteczki są bardzo przyjemne w dotyku, dobrze nasączone, delikatnie i skutecznie oczyszczają i co najwazniejsze nie podrazniaja wrazliwej skory dziecka :) Do tego ładnie pachną. Wreszcie trafiłam na produkt, który zostanie z nami na dłużej, nivea po raz kolejny nie zawiodła jeśli chodzi o produkty dla dzieci :)

Sprawdzają się

Używam ich od kilku miesięcy, wcześnie było masę innych chusteczek ale te zostały na stałe. Są dobrze nasączone i ładnie domywają pupę malucha. Przy innych albo zużywałam dużo więcej sztuk przy jednej zmianie pieluszki albo musiałam mocniej trzeć żeby doczyścić malycha. Nigdy nie podrażniły skóry. Mają dość intensywny zapach ale mi on nie przeszkadza. Opakowanie się dobrze zamyka więc nie ma problemu z wysychaniem chusteczek. Są miękkie i nie rozrywają się.

Niezłe

Bardzo dobry produkt dla dzieci od marki Nivea. Przyjemnie delikatnie pachną. Chusteczki są mięciutkie przyjemne dla delikatnej skóry niemowlaka. Nigdy nie podrażniły skóry dziecka bardzo wytrzymałe.

podrażniają

Sama bym ich nie kupiła, bo nie są biodegradowalne.

Niestety po użyciu ich kilka razy, pojawiły się ślady podrażnienia i otarć u niemowlaka. Mają bardzo intensywny zapach i są szorstkie lub mało nasączone. Słabo radzą sobie z oczyszczaniem skóry tzn skóra zostaje zażółcona pomimo wytarcia kupki.

Odradzam zakup. Są na rynku tańsze i lepsze.

Używa produktu od: próbka

Tragedia

Dziewczyny! Nie wiem czy każda z was czyta składy takich chusteczek, ale radzę zwracać na to uwagę. Dla mnie to bomba chemiczna. Jedne z najgorszych składów pod względem chusteczek dla niemowląt. Skóra dziecka jest delikatna i wrażliwa, a tu same paskuctwa....

Są w wąskim gronie akceptowanych

Na początku jako jedyne nie uczulały. (Z czasem doszły 2 z innej firmy. ) ładnie pachną, dobrze oczyszczają. Nie podrażniają delikatnej skóry noworodka. Ale UWAGA. Pod żadnym pozorem nie przecierać innych części ciała- tam już podrażniają. Nie od razu ale po pewnym czasie. (Tak, zdażyło nam się kilka razy machnąć rączkę lub policzek po jedzeniu, never ever !)

chusteczki

chusteczki nawilzajace zawsze sa u mnie w domu , bo mam dziecko ktore nie lubi papieru toaletowego i ja tez nie !! te chusteczki sa swietnie nasaczone , dobrze oczyszczaja skore czy to rak czy inne intymne oolice , swietnie pachna , opakowanie jest duze i cena przystepna

Chusteczki

Rewelacyjne chusteczki o intensywnym, przyjemnym zapachu. Mocno nasączone. Nie podrażniają, skóra po nich nie jest zaczerwieniona. Czy nawilżają i chronią skóre, tego nie wiem, po każdym stosowaniu nakładałam krem. Cena wedlug mnie za duza

Drugie moje ulubione chusteczki

Chusteczki nivea baby to jedne z moich ulubionych chusteczek zaraz po pampers sensitive jeśli nie ma dostępnych chusteczek pampers lub poprostu nivea ma lepszą cene kupuje nivea baby one również nie podrażnienia delikatnej skóry alergicznej i atopowej co jest najważniejsze przy czym są ekonomiczne i dobrze oczyszczają skórę niemowląt

Bardzo dobre dla niemowlaka

Mam malutkie dziecko, dlatego temat pielęgnacji nie jest mi obcy. Używałam już sporo różnych chusteczek, ale najbardziej sprawdziły mi się chusteczki Nivea. Opakowanie jest ładne w kolorze niebieskim. Chusteczki mają przepiękny zapach, są dobrze nasączone, posiadają dodatek balsamu z aloesem. Nie podrażniają delikatnego ciała dziecka. Skutecznie oczyszczają. Przyznam że sama także z nich korzystam, używam ich do demakijażu.

Bardzo dobre, odpowiednio nawilżene,.przyjemne w dotyku z ładnym wzorem. Pięknie pachną. Nadają się dla maluszka jak i dorosłych oraz w domu.
Jednak są stosunkowo drogie.

Ulubione, zaraz obok wersji Soft & Cream <3

Chusteczki nawilżane schodzą w moim domu niczym woda i herbata - czyli w dużych ilościach, naprawdę dużych. Wynika to z tego, że używam ich w zasadzie do wszystkiego - do zmycia z rąk resztek podkładu czy rozświetlacza, do odświeżania ich w ciągu dnia, do zmywania wodoodpornych, matowych szminek (najlepsze!), do higieny intymnej, czasami nawet do butów :D.

Pisałam niegdyś przy recenzji chusteczek Kindii, że wyleczyłam się z produktów mających w nazwie m.in. Fresh, Pure, Sensitive etc, z uwagi na ich często nieprzyjemny zapach. Tak więc, ogłaszam, że chusteczki Nivea 'Fresh & Pure' są wyjątkiem od tej reguły!

Uwielbiam je za ładne, a przede wszystkim funkcjonalne opakowanie (można je zakleić dokładnie po każdym otwarciu, bez obaw o chusteczki).
Uwielbiam je za przecudowny, niezwykle świeży zapach - nie tak kremowy, jak w wersji Soft & Cream, ale przyjemny, świeży i czysty <3
Uwielbiam je za to, że są odpowiedniej wielkości - ani za małe, ani za duże, a przy tym miękkie i delikatne.
Uwielbiam je za to, że są idealnie nasączone - a przy tym się nie pienią i nie pozostawiają skóry lepkiej i klejącej.
Uwielbiam je za to, jak oczyszczają - szybko, bez podrażnień, a przy tym dokładnie - nawet Dermacol z łapek schodzi bez problemu, schodzi również czekolada z dziecięcej buzi, schodzą matowe szminki, no wszystko!
Uwielbiam je za skład - naprawdę dobry, wszak to produkt dla dzieci!
Uwielbiam je za wszechstronność, dostępność, niską cenę i wydajność!!!

Dla mnie nie mają żadnych wad, wszystko w nich jest doskonałe - niby to ''tylko'' chusteczki, a jednak w produktach innych firm zawsze było jakieś 'ale'. Tutaj tego nie ma, odpowiada mi w nich wszystko, dosłownie! Chusteczki mają oczyszczać, być delikatne, nie podrażniać - te to robią jak należy, ponadto przecudownie pachną... Mój must-have!