Nutka, Odświeżająca dermokosmetyczna emulsja do higieny intymnej `Gruszka i brgamotka`

Stworzona, aby zapewnić uczucie komfortu okolic intymnych każdego dnia, również podczas upławów i stanów zapalnych. Recepturę dermokosmetyku oparto na delikatnych substancjach myjących pochodzenia naturalnego, kwasie mlekowym oraz kompleksie odświeżająco-tonizujących składników. Bogata formulacja sprawi, iż codzienna pielęgnacja wrażliwych okolic intymnych stanie się wsparciem w zapobieganiu stanom zapalnym i infekcjom.
W składzie łagodne składniki myjące pochodzenia naturalnego: ekstrakt z jałowca działa ściągająco-oczyszczająco, ekstrakt z rozmarynu tonizuje i nadaje uczucie świeżości, kwas mlekowy reguluje naturalne pH miejsc intymnych oraz wpływa pozytywnie na wzrost naturalnej flory bakteryjnej, ekstrakt z gruszki nawilża i działa antyoksydacyjnie, ekstrakt z bergamotki łagodzi i pielęgnuje skórę.

Świeżość, czystość, ukojenie o kwiatowo owocowej woni.

Emulsja bardzo przyjemnie pachnie.
Wyraźnie czuję bergamotkę z nutą gruszki w tle...
Jej ani za rzadka ani zbyt gęsta konsystencja w mlecznym kolorze delikatnie się pieni skutecznie oczyszczając okolice intymne ciała.
Po jej użyciu czuję świeżość i czystość jeszcze przez długi czas...
Produkt łagodzi delikatne podrażnienia przynosząc tym samym ukojenie i eliminując uczucie dyskomfortu.
Nie uczula ani nie podrażnia tych delikatnych stref intymnych, a przynajmniej w moim wypadku nic takiego nie miało miejsca.
Recenzowana posiada przyjemny dla skóry skład bez zbędnych barwników, sls i tym podobnych niekorzystnych dla zdrowia substancji.
Wygodne opakowanie z pompką dozuje odpowiednią ilość produktu na dłoń, nie zacinając się przy tym oraz fajnie prezentuje się w łazience wśród innych pielęgnacyjnych mazideł :)

Bardo przyjemna

Jeśli chodzi o żele do higieny intymnej, to mam swoją żelazną grupkę ulubieńców, ale testuję też wciąż nowe produkty. Lubię, kiedy żele dają mi poczucie odświeżenia na długi czas, ale co do tej emulsji nie miałam jakichś wygórowanych wymagań. Kupiłam tę emulsję w lokalnej drogerii, w promocji 1+1 z emulsją do mycia.

Opakowanie jest bardzo praktyczne. Wygodna pompka wylewa dokładnie tyle żelu, ile potrzeba. Naklejka jest ładna, ale minimalistyczna. Estetycznie prezentuje się w łazience.

Emulsja jest kremowobiała, nie za rzadka, nie za gęsta. W sam raz. Łatwo się pieni, rozprowadza.
Podoba mi sie też jej zapach. Owocowo-gruszkowy. Przyjemnie się tej emulsji używa. Tym bardziej, że bardzo dobrze odświeża. Naprawdę jestem bardzo miło zaskoczona i będę do tego produktu wracać.

Ulubiony

Podczas poszukiwań idealnego kosmetyku do higieny intymnej. Znalazłam ten produkt przypadkowo na półce zwykłego sklepu. Kiedy zobaczyłam opakowanie bardzo mi się spodobało, a kiedy zobaczyłam skład. Produkt spodobał mi się jeszcze bardziej. Naturalne składniki bez żadnych parabenów i innych szkodliwych substancji. Czyli to co cenię w tych kosmetykach.
Po kilku użytkowaniach mogę powiedzieć, że sprawdza się, nie podrażnia, działa kojąco, odświeżająco.
Podoba mi się, to że są dostępne też inne kosmetyki z tej linii.

Nutka polskie dobre kosmetyki

TO jeden z niewielu kosmetyków do higieny intymnej który w swoim składzie nie ma sls i parabenów, sylikonów i mydła. Fajnie bo to produkt naturalny i godny polecenia. Kosztuje niewiele bo to nie jest chemia tylko wyciągi z roślin. Dobra marka i dobre produkty. Szkoda że niedostępne w większej liczbie sklepów stacjonarnych.

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobra

Dostałam próbkę tej emulsji do higieny intymnej i jestem mile zaskoczona tym produktem, ładnie pachnie jest delikatna, fajnie się pieni i nawilża w dodatku jest hipoalergiczna i dla wrażliwej skóry, także są tego również plusy. Bardzo dobrze również odświeża i ma odświeżający zapach. Jestem na tak i polecam! :)

daje radę!

Miałam próbkę w ShinyBoxie, która starczyła mi na dwa użycia.
Produkt jest fajny, chociaż preferuję żele, to chętnie kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie gdybym zobaczyła gdzieś stacjonarnie.

Emulsja jest biała i kremowa. Bardzo przyjemna konsystencja, lecz się wcale nie pieni.
Obwiałam się, że może słabo odświeżać, ale odświeżenie jest naprawdę dobre. Oceniłabym je 8/10. Odświeża dobrze mimo użycia małej ilości produktu.

Produkt nie podrażnia okolic intymnym i odczuwalnie nawilża te strefy, czego nie doświadczyłam przy żadnym żelu do higieny intymnej.

Jeśli potrzebujecie czegoś co odświeży, ale też i nawilży, to warto zwrócić uwagę na emulsję Nutki. Jak spotkam gdzieś stacjonarnie lub znajdę na jakieś stronie przy okazji zamawiania innych rzeczy, to chętni kupię.