IBSS Biomed, prOVag, Emulsja do higieny intymnej

IBSS Biomed, prOVag, Emulsja do higieny intymnej

Nowy produkt do higieny intymnej. Kosmetyk dostosowany do mikroflory pochwy Polek. Emulsja przeznaczona do higieny intymnej dla dzieci i kobiet. Kosmetyk wykazuje działanie hamujące rozwój niekorzystnych drobnoustrojów, przy jednoczesnej promocji wzrostu Lactobacillus. Emulsja prOVag pomaga zapobiegać infekcjom intymnym, delikatnie myje i pielęgnuje skórę, łagodzi podrażnienia, nawilża, przyspiesza regenerację, eliminuje nieprzyjemne zapachy. Produkt jest odpowiedni dla alergików (także z AZS), kobiet ciężarnych, w połogu, menopauzie oraz dla kobiet podatnych na nawracające infekcje intymne. Zawiera ona jedynie naturalne składniki aktywne min.: Lactobacillus, metabolity, kwas mlekowy, pantenol, aloes, alantolina, glikol kaprylowy oraz glicerynę. Nie zawiera parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS, mydła, potencjalnych substancji alergizujących. Produkt został przebadany szczegółowo dermatologicznie i ginekologicznie. Nie niszczy naturalnej bariery ochronnej naskórka, a dodatkowo pomaga w skutecznej walce z infekcją

płyny
odświeżające, łagodzące, nawilżające, ochronne
bezzapachowa, hipoalergiczna
z pompką
wrażliwa, podrażniona

Mieszane uczucia

Niby z jednej strony płyn jest dobry bo z kwasem mlekowym ale z drugiej strony po umyciu wystąpiło u mnie swędzenie. Płyn mnie podrażnił i spowodował uczulenie na wrażliwej skórze. Płyn ma jakiś zapach sztuczny. Pompka dobrze chodzi.

Najlepszy płyn do higieny intymnej a przetestowałam dobre kilka

Zacznę od tego, że ten płyn starcza mi na długo, ponieważ wystarczy przysłowiowa kropla. Naprawdę - akurat płynu do higieny intymnej wystarczy niewiele. Ale to głównie za sprawą konsystencji tego oto płynu, inne są wodniste, rzadkie itd.

Zazwyczaj kupowałam 300 ml, ale (od wczoraj) zakupiłam online 500 ml i to był strzał w dziesiątkę, ponieważ bardziej się opłaca to cenowo, no i starczy na kilka miesięcy.

Testowałam już kilka płynów do higieny intymnej, mam jakieś tam ulubieńce ale zawsze wracam do tego. Jest niezawodny.

Kolokwialnie mówiąc "czyści", nie piecze (co u mnie jest częste w tego typu płynach do higieny intymnej), nawilża, chroni. Nawet usuwa przykre dolegliwości typu pieczenie, swędzenie i działa zapobiegawczo.

Skład jest rewelacyjny, no i od 1 dnia życia.

Dodam, że kiedyś mi nie podszedł zapach tej emulsji, niby bezzapachowy, ale jednak coś tam się wyczuwa (żel od Provag ma jeszcze intensywniejszy), ale się przyzwyczaiłam, jest on wyczuwalny tylko podczas mycia się :)

Super opcja dla wszystkich, którzy chcą zapobiec infekcjom lub je złagodzić

Pani farmaceutka poleciła mi tę emulsję. Nie znałam wcześniej tej firmy, to samej ciężko by mi było wybrać konkretnie tę emulsję. Bardzo się cieszę, że do mnie trafiła, bo cudownie łagodzi podrażnienia czy swędzenie. Nie poczułabym aż tak jej działania, gdybym nie zaczęła jej używać w infekcji. Z każdym dniem coraz bardziej czułam jej otulające, łagodzące działanie. Nie będę już szukać innych, ta jest dla mnie najlepsza, przetestowana w najtrudniejszych warunkach, a wynik jaki osiągnęła 5/5. Zdecydowanie polecam.

Nasz top, którego nie jestem w stanie zastąpić innym

Provag emulsja sprawdza się u nas idealnie. Ma bardzo delikatną konsystencję, która nie podrażnia.
Stosowana jest u córek, gdyż można ją użytkować od 1 roku życia, polecił nam ją lekarz przy zapaleniu pęcherza. Duży plus, że nie zawiera mydła, jest bardzo wydajna, ekonomiczna i jak dla mnie niezastąpiona.
Bardzo dobra cena w stosunku do jakości.

Świetny!

Ten produkt został polecony mi przez ginekologa.
Uważam go za fenomen wśród kosmetyków do higieny intymnej. Jest bardzo bezpieczny, przeznaczony jest nawet dla dzieci od 1 roku życia.
Super poręczne opakowanie z pompką, co sprawia, że jest bardzo praktyczne i łatwe w użyciu.
Pomaga nawet na zmiany skórne w przypadku trądziku.

Łagodny, nie podrażnia

Emulsja Provag zamknięta jest w wygodnym opakowaniu z pompką, dzięki czemu łatwo się z niej korzysta. Ten produkt został mi polecony przez ginekologa, ze względu na swoje właściwości przy zwalczaniu infekcji.
Produkt ma formę przezroczystego żelu, jest bardzo łagodny i nie podrażnia. Stosowowałam go w okresie połogu, ale na pewno zostanie ze mną na dłużej. Jest dość drogi jak na produkt tego typu, ale uważam że warto zapłacić więcej za wysoką jakość i przede wszystkim skuteczność. Emulsja jest bardzo wydajna, stosuje ją od ponad miesiąca a mam wrażenie, że niewiele jej ubyło z opakowania.

Najlepszy

Używam go już od wielu lat.
Używam go od higieny intymnej natomiast dermatolog przekazal że jest świetny jako preparat do pielęgnacji skóry z zmianami trądzikowymi na twarzy.
Używam go do mycia twarzy oraz miejsc gdzie ojawiaja się wypryski i działa cuda.
Wypryski zniknęły i skóra jest idealnie wygładzona. Jeśli chodzi o higienę intymną to nie podrażnią mnie oraz nie przyczynia się do Stanów zapalnych z którymi kiedyś zmagałam się.

Polecany przez ginekologów

Używam od lat. Polecił mi go kiedyś ginekolog z uwagi na powracające czasem uczucie dyskomfortu okolic intymnych.
Emulsja jest delikatna. Zapach niezbyt mi się podoba ale na szczęście nie jest zbyt silny.
Opakowanie- wygodne z pompką i higieniczne.
Bardzo dobrze się pieni. Wystarczy niewielka ilość zmieszana z wodą by dokładnie oczyścić co trzeba.
Nie wysusza. Nie podrażnia. Uzależnia ;)
Polecam potrzymać go chwilę na okolicach intymnych w trakcie gdy myjemy resztę ciała pod prysznicem i dopiero na końcu spłukać żeby składniki kojące miały czas zadziałać.

Świetna przy nawracających problemach

Zacznę od tego że od około 2 lat mam powracające infekcje intymne ze szczególnym naciskiem na świąd i dyskomfort, wystarczy że założę złą bieliznę i problem powraca. Emulsję kupiłam na promocji oraz po przeczytaniu pochlebnych opinii . Emulsja słabo się pieni, jak dla mnie bez zapachu, nie uczula, wystarczy jedna pompka więc bardzo wydajna. Samo działanie okazało się świetne: łagodzi, chroni przed podrażnieniami, po miesiączce i w trakcie również pomaga utrzymać świeżość i komfort. Żadna drogeryjna jej nie dorównuje.Na pewno kupię ponownie.

Zdecydowanie PRO

Godny polecenia produkt do higieny intymnej. Mogę się podpisać pod wszystkimi pochlebnymi opiniami o tej emulsji. Kosztuje troszkę więcej niż drogeryjny żel, ale jest wart swojej ceny.

Dla wszelkich wrażliwców z nawracającymi infekcjami

Kupiłam z polecenia mojego gina kiedy byłam w ciąży. Cena dosyć wysoka jak za jakieś 300ml żelu ale to był dobry zakup. Skład jest dosyć prosty w końcu jest to produkt dedykowany również dla dzieci. Ale robi robotę. Wszelkie problemy z infekcjami się stopniowo wyciszaly i nie było częstych powrotów. Oraz komfort okolic intymnych bardzo się poprawił. Produkt jest hipoalergiczny i bezzapachowy. Nie miałam żadnych dolegliwości typu pieczenie czy szczypanie podczas stosowania. Minusem prócz ceny jest dostępność tylko w aptece ale jest to poniekąd produkt leczniczy. W każdym razie na pewno będę do niego wracać.

Zdecydowanie lepszy niż żele z drogerii

Nic dodać, nic ująć. Żel spełnia swoje zadanie w 100 %. Prosty skład, super delikatny, bezzapachowy, wydajne higieniczne opakowanie z pompką. Szybko i skutecznie leczy wszelkie infekcje i zapobiega ich nawracaniu. Zanim na niego trafiłam (poleciła mi go koleżanka, która stosuje go od lat razem ze swoją obecnie 10 letnią córką) nie widziałam sensu stosowania odrębnego kosmetyku do higieny intymnej. Ten żel zachęca do dbania o swoją kobiecość.