4Organic, Care, Płyn do higieny intymnej

4Organic, Care, Płyn do higieny intymnej

4organic to delikatny, certyfikowany, hipoalergiczny płyn do codziennej pielęgnacji i higieny okolic intymnych. Stworzony w 98,5% ze składników pochodzenia naturalnego. Aloes zawarty w składzie ma właściwości łagodzące i nawilżające. Kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne PH sfery intymnej i naturalną równowagę flory bakteryjnej. Nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Posiada międzynarodowy certyfikat jakości oraz bezpieczeństwa AllergyCertyfied - dla produktów hipoalergicznych i wolnych od alergenów. Został stworzony z myślą o zdrowiu delikatnych miejsc intymnych.

Butelka wyprodukowana jest z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu.

Płyn jest produktem wegańskim, certyfikowanym przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

super, polecam

Kupiłam ten płyn z gazetą w kiosku, cena była o połowę mniejsza, to się kusiłam i powiem szczerze, ze jestem mega zadowolona. Produkt nie śmierdzi, jest dość wydajny, aczkolwiek nie w opakowaniu tubkowym. Nie podrażnia, nie szczypie. Cenowo w sklepie, również przystępnie, na pewno kupię ponownie ale z pompką ;)

Najlepszy do higieny intymnej!

Chciałabym wszystkim polecić płyn do higieny intymnej 4Organic! Wegański, hipoalergiczny z kwasem mlekowym i aloesem. Najlepszy, prosty skład ! Jestem bardzo zadowolona. Co więcej m momencie kryzysu poza granicami Polski używałam go do mycis buzi bo ma delikatniejszy skład (pomimo kwasu mlekowego) niż wiele płynów do mycia twarzy! recenzja: https://youtu.be/L0Sv6fkr9LI

świetny

Płyn wpadł w moje ręce jako dodatek w gazetce, z racji niskiej ceny oraz dobrych recenzji postanowiłam go wypróbować. Produkt jest bezzapachowy, czyli jak to produkty tego typu jednak posiada taki delikatny charakterystyczny zapaszek, podobny do żelu do mycia firmy Derma. Gdyby to był żel pod prysznic brakowałoby mi ładnego zapachu, ale jeśli chodzi o płyn do higieny intymnej takie rzeczy jak zapach schodzą na dalszy plan. Produkt jest bardzo łagodny dla ciała, ma dobry skład, jest hipoalergiczny. Świetnie myje, odświeża, nie powoduje pieczenia, swędzenia i żadnych innych reakcji. Płyn ma dosyć gęstą konsystencję, łatwo wydobywa się z opakowania i nakłada na ciało. Jest to bardzo dobry produkt w dosyć dobrej cenie w stosunku do jakości, łatwo dostępny w drogeriach. Jedyne do czego mogę się przyczepić to niestety słaba wydajność.

Idealny

Płyn do higieny intymnej marki 4Organic, kupiłam z magazynem Zwierciadło, za ok. 8zł. Zdecydowałam się na zakup trzech opakowań. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza, zarówno stosowany zgodnie z przeznaczeniem, jak i do mycia twarzy. Z powodzeniem można użyć go także zamiast żelu pod prysznic. W Rossmannie w cenie regularnej kosztuje 15-16zł. Skład tego produktu jest bardzo dobry. Nie zawiera kompozycji zapachowych ani barwników, a 98,5%, to składniki pochodzenia naturalnego. Ma rzadką konsystencję i jest bardzo wydajny. Ponadto jest certyfikowany i hipoalergiczny, cruelty free i wegański. W jego składzie znajdziemy kwas mlekowy i aloes.

Dobry, napewno kupie

Uzywam plynku od 3 tyd, dostad stosowala. Laktacyd. Konsystencja i zapach sa ok, plyn nie podraznia.skoro sklad jest lepszy od poprzednikow ktore stosowalam, to napewno ten zostanie ze mna na dluzej.

Klient zadowolony.

Kosmetyki do higieny intymnej oceniam bardzo dobrze, spełniają swoją funkcję, są delikatne, nie uczulaja, ja jestem zadowolona i zdecydowanie ponownie zakupie produkt dla siebie jak i dzieci.

dobre ,ale nie dla dzieci

Zele do higieny intymnej tej firmy mają przyjemną gęstą konsystencje oraz delikatny subtelny niedrażniący zapach.Poza tym są wegańskie czyli oparte na kompozycjach roślinnych.Idealny dla mojej skóry.Myśle ze to fajna propozycja dla tych ktorzy troszcza sie o higienę,.
wydajność zapewnia zastosowanie pompki,takze nawet po zużyciu butelkę wykorzystam na odlewki szamponów
Niestety tj i dotychczas tego typu żeli nie używam u dziecka ze względów zdrowotnych bedzie pod prysznic.

Polecam!

Cieszę sie ze temat dbania o higienę intymna został podjęty.
Już małe dzieci powinny wiedzieć jak ważne jest dbanie i odpowiednia pielęgnacja
Płyn się dobrze rozprowadza, nie posiada zapachu.
Znajduje się w opakowaniu z pompką co sprawia że jest wygodny w użyciu.
Konsystencja żelowa, nie pieni się, ale też nie pozostawia wrażenia że nie został dobrze spłukany.

Przyjazny dla strefy intymnej

Wersja płynu do higieny intymnej dla mnie przyznam że jakoś mniej przypadła mi do gustu niż ta wersja dla dziewczynek ale to nie znaczy że jest to zły produkt. Wręcz przeciwnie- delikatnie myje, nawilża i odświeża okolice intymne. Mam wrażenie że lepiej się też spłukuje ze skóry i odrobinę mniej pieni. Jest przez to mniej wydajny niż odpowiednik dla dzieci. Ma też bardziej wodnistą konsystencję.

Rewelacja

Płyn idealnie spełniający swoją funkcję. Okolice intymne są mniej podatne na podrażnienia, natomiast samo nawilżenie i odświeżenie jest takie, jakiego oczekiwałam. Bardzo wydajny, łatwo się go aplikuje. Zdecydowanie polecam go każdemu, kto szuka delikatnego, nieuczulającego płynu do higieny intymnej.

warty polecenia

Delikatny, bezzapachowy i niepodrażniający płyn, który bardzo fajnie się sprawdza. Co jest najważniejsze - ma rewelacyjny naturalny skład. Nie pieni się i ma bardzo przyjemną konsystencję. Jestem bardzo zadowolona z produktu. Kosmetyk jest dostępny w ogólnodostępnych drogeriach co jest dużym plusem.

Mój ulubiony, nie tylko do higieny intymnej :)

To że płyny do higieny intymnej mają być łagodne, hipoalergiczne i bez drażniących środków wie chyba każdy. Jednak nie wszystkie płyny do higieny intymnej są takie w moim przypadku, ponieważ mam bardzo delikatną i reaktywną skórę.
Ten żel pokochałam od razu! Po zastosowaniu zero jakiegokolwiek pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia oznaczają niesamowitą delikatność i łagodność. Mało tego, zauważyłam delikatne nawilżenie i gładkość okolic intymnych. Żel ma tak prosty, naturalny skład, że postanowiłam go wypróbować do codziennego mycia twarzy. Nie zawiodłam się! Nie dość że spełnia swoją funkcję jako płyn do higieny intymnej to dla mnie jest bezkonkurencyjny jako żel do twarzy. Nie drażni twarzy, łagodzi zaczerwienienia i niedoskonałości bez uczucia przesuszenia.
Brak zapachu jest dla mnie dużym plusem, to dowodzi jego hipoalergiczności. Również opakowanie z dozownikiem jest bardzo praktyczne i wygodne w codziennym stosowaniu.
Dla mnie ten żel jest numerem jeden! Jest bardzo uniwersalny i łagodny, dlatego z pewnością zostanie ze mną na dłużej :)