4Organic, Care, Płyn do higieny intymnej

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

4organic to delikatny, certyfikowany, hipoalergiczny płyn do codziennej pielęgnacji i higieny okolic intymnych. Stworzony w 98,5% ze składników pochodzenia naturalnego. Aloes zawarty w składzie ma właściwości łagodzące i nawilżające. Kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne PH sfery intymnej i naturalną równowagę flory bakteryjnej. Nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Posiada międzynarodowy certyfikat jakości oraz bezpieczeństwa AllergyCertyfied - dla produktów hipoalergicznych i wolnych od alergenów. Został stworzony z myślą o zdrowiu delikatnych miejsc intymnych.

Butelka wyprodukowana jest z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu.

Płyn jest produktem wegańskim, certyfikowanym przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Bardzo polecam

Płyn ten zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na temat jego składu. Jestem osobą, która bardzo zwraca uwagę na składy produktów, więc stwierdziłam, że muszę przetestować.
I faktycznie, produkt ma nie tylko bardzo ładny, naturalny skład, ale także ma dobre działanie. Przede wszystkim jest delikatny dla naszej skóry, nie powoduje żadnych podrażnień, swędzenia ani pieczenia, jest duży, posiada pompkę, co uwielbiam. No same plusy :) Jest to też bardzo wydajny produkt, ponieważ naprawdę niewielka ilość wystarczy aby mieć pewność, że wszystko jest czyściutkie. Bardzo polecam.

Prosty ale dobry

Prosty i krótki skład tylko sprzyja i sprawia, że ten kosmetyk jest hitem wielu osób. Nie ma zapachu, więc nie będzie przeszkadzał delikatnym osobom w tym temacie. Ma konsystencję gęstego żelu, co bardzo mi odpowiada. Zapewnia świeżość, nie wysusza, jest bardzo wydajny, wielki plus za dostępność w drogerii stacjonarnej.

Bardzo wydajny

Płyn dorwałam na jednej z aukcji internetowych za niecałe 10 pln. Byłam bardzo zainteresowana bardzo dobrymi opiniami oraz otrzymanym KWC.

Konsystencja płynu jest dość rzadka, to formuła bezzapachowa i bez barwników. Skład jest naturalny, opakowanie w 100% z recyklingu. Ja miałam wersję z pompką i bardzo się u mnie sprawdziła. Dopiero tuż przed całkowitym zużyciem płynu musiałam odkręcać opakowanie, aby móc wykorzystać resztkę płynu. Płyn służył mi pół roku :) Jak na 200 ml to bardzo dobre osiągnięcie. Podczas stosowania płyn nigdy mnie nie uczulił ani podrażnił. Uważam, że nawilżał i łagodził co jest zgodne z opisem. Ocena na Wizaz nie bierze się znikąd, to naprawdę bardzo dobry płyn do higieny intymnej!

Podsumowując, płyn wydajny i warty swojej ceny (bardzo dobry skład i opakowanie z recyklingu). Dodatkowo opis jest zgodny rzeczywistością - płyn oczyszcza jak i nawilża, łagodzi + kwas mlekowy działa antybakteryjnie i reguluje pH, Na pewno wrócę do tej marki jeszcze nie raz!

Podstawa higieny intymnej!

Płynu używam od dobrych kilku miesięcy więc myślę, że mogę na jego temat sporo powiedzieć.

Opakowanie jest bardzo praktyczne, niewielkie, z pompką. Design kojarzy się właśnie z kosmetykami do higieny intymnej. Do samego końca produktu nic się z nim nie stało, pompka dalej działa bez zarzutu - można ją wygodnie zablokować i odblokować. Minimalnie zdarła się jedynie etykieta. Niestety o ile opakowanie z pompką bardzo przyjemnie się używało, tak tubę niestety już nie. Płyn po prostu potrafił wypływać z niej pomimo zamknięcia, więc musiałam przelać go do innego opakowania.

Jeśli chodzi o sam płyn do higieny intymnej to jest bardzo delikatny, ani razu mnie nie podrażnił. Posiada naturalny skład opary o delikatne substancje myjące. Czy zapobiegał lub pomógł przy różnych infekcjach tego nie wiem, ponieważ rzadko ich doświadczam. Konsystencja jest bardzo rzadka, wręcz lejąca, ale pompka wydobywa odpowiednią, niewielką ilość produktu. Dzięki temu produkt jest też bardzo wydajny. Niestety ze względu na bardzo rzadką konsystencję, wręcz niemożliwe było dla mnie stosowanie wersji tego płynu w tubie.

Płyn jest hipoalergiczny, nie posiada żadnego zapachu więc nie powinien zaszkodzić osobom z wrażliwą skórą.

Płyn do higieny intymnej od 4Organic jest produktem polskim i do tego bardzo dobrze dostępny w Rossmannie. Jego cena w porównaniu z konkurencją także jest bardzo niewielka. Osobiście nie widzę jakichkolwiek wad tego produktu i na pewno do niego wrócę.

Najgorszy jaki miałam

Widzę że to prawie KWC, a ja mam inne zdanie. Mam wersje w tubie. Nie wiedziałam że jest tak rzadki, trzymałam ją do dołu i od razu bardzo dużo wylało mi się na rękę. Ma tak dziwny zapach że od razu mnie zemdliło. Nie jest niestety bezzapachowy, mi się z jakimś zepsutym mlekiem kojarzy, fu... No i działanie, bez szału, myje jako tako, ale odświeżenie słabe, już po godzinie nie czuć że człowiek mył swoje miejsca intymne. Chyba jedyny plus to że nie podrażnia, ale w sumie żaden płyn mnie nie podrażnił wiec nie wiem czy to wyczyn.

Zasłużone KWC - produkt bez ani jednej wady

Przy wyborze płynu do higieny intymnej najważniejszy jest dla mnie skład. Większość produktów od 4Organic może pochwalić się delikatnym, czyściutkim i naturalnym składem. Oprócz klasycznej wersji Care marka proponuje też opcje z kwasem hialuronowym czy specjalnie dla chłopców i dziewczynek. Do tej pory widziałam go w 3 rozmiarach i opakowaniach - klasyczna z pompką, mini podróżna i w tubie.

Pomimo niezbyt dużej objętości (200 ml) produkt wystarczył mi spokojnie na kilka miesięcy. Konsystencja jest dość rzadka, ale produkt jest bardzo wydajny. Samo opakowanie z pompką jest porządnie wykonane i do samego denka służyło bez zacinania.

Co najważniejsze - płyn jest supeeeer delikatny. Ani razu mnie nie podrażnił ani nie wywołał nieprzyjemnego swędzenia (co niestety miało miejsce przy równie popularnym produkcie od Facelle). Używany nawet od razu po depilacji nie powodował dyskomfortu, a jednocześnie dobrze oczyszczał. Za tę cenę i wydajność (oraz dostępność w każdym Rossmannie) daję naprawdę mocne 5 z +!

Cudowny!

Myje, pielęgnuje, odświeża. Ma doskonały skład i niezłą cenę. Mam wrażenie, że szybciej wygaja podrażnienia. Używałam kilku rodzajów płynów z tej marki i każdy sprawował się tak samo dobrze. Rzecz naprawdę godna polecenia! :)

Dobry i łagodny

Dwie buteleczki po 50 ml płynu były dodane jako gratis do gazety. Nie pamiętam jej ceny ale pewnie niewiele ponad 10 zł kosztowała.
Wiedziałam że płyn ma dobry skład więc cieszyłam się z zakupu zwłaszcza dwóch małych buteleczek które swoimi gabarytami są idealne na wyjazd.

Płyn ma dość rzadką konsystencję ale mimo to jest wydajny.Potrzeba niewielkiej ilości aby dobrze sie umyć.
Daje delikatną pianę ale nigdy nie spowodował swędzenia czy przesuszenia miejsc intymnych.
Idealnie myje, zapewnia świeżość i komfort nawet w trakcie miesiączki.

SKŁAD
Zawiera łagodne środki myjące które u mnie nie spowodowały żadnych podrażnień, swędzeń itp.
Kwas mlekowy w płynach do higieny intymnej odpowiada za kwaśne pH i chroni przed wnikaniem drobnoustrojów do wnętrza co zapobiega infekcjom.
Sok aloesowy znany ze swoich łagodzących i nawilżających właściwości
Nie zawiera substancji zapachowych które mogą być potencjalnie alergenne

******
Produkt wegański, nie testowany na zwierzętach
Nie zawiera mocnych detergentów (Slsów)
Opakowanie z recyklingu
Fizjologiczne pH.
Dobrze myje, zapewnia uczucie świeżości i czystości.
Nie podrażnia, nie wysusza
Wydajny produktu
Bezzapachowy
Dobry składnikiem
Łatwo dostępny

Płyn do higieny intymnej 4Organic Care

Kupiłam na stronie drogerii ekologicznej za ok 11zl.Male opakowanie 200ml. Ale konsystencja moim.zdaniem jest gęsta i produkt jest wydajny.Jest ekologiczny z dobrym składem.Nie podraznia. Podręczne wygodne opakowanie z recyklingu.Nie zawiodłam się na tym produkcie.Butelka z pompką

Dobry produkt

Produkt o prostym składzie, bez niepotrzebnych substancji zapachowych, barwników. Nie podrażnia ani nie wysusza wrażliwej skóry. Praktyczne opakowanie w 100% z recyklingu z pompką, która ułatwia szybkie dozowanie produktu. Jest wydajny.

Jest świetny

Płyn ma dosyć lejącą konsystencję, przez co jest mało wydajny, jest również bezzapachowy i bezbarwny. Bardzo dobrze i delikatnie myje, nie uczula i nie podrażnia. Produkt jest polski i cruelty-free, co ma dla mnie ostatnio bardzo duże znaczenie. Jest to po prostu świetny płyn do higieny intymnej.

Delikatny i skuteczny

Płyn jest bezbarwny i bezzapachowy. Delikatnie się pieni i dobrze oczyszcza. Szkoda, że opakowanie jest takie małe, ale ma pompkę i jest wygodne w użytkowaniu. Nawet na długo mi wystarczył. Skład jest idealny bez żadnych chemicznych dodatków. Nie uczula ani nie powoduje innych dolegliwości. Polecam jak najbardziej.

1959