Neutrogena, Visibly Clear, Gentle Exfoliating Face Wash (Peelingujący żel do mycia twarzy)

Żel z peelingiem przeznaczony do skóry problematycznej głęboko i skutecznie odblokowuje pory pozostawiając skórę idealnie gładką. Mikrocząsteczki ścierają martwe komórki pomagając zahamować świecenie twarzy bez jednoczesnego przesuszania jej.

oczyszczające
w tubie
żel
oczyszczanie twarzy
trądzikowa, tłusta

Delikatny, ale skuteczny

Posiada beztłuszczową formułe i zawiera kwas salicylowy.

Kosmetyk zakupiłam w @rossmannpl za ok. 22zł. za pojemność 150ml.
Peeling jest w formie gęstego żelu z widocznymi pomarańczowymi drobinkami, które mimo, że są delikatne dla skóry bardzo dobrze złuszczają martwy naskórek. Posiada delikatny, nie drażniący dla nosa zapach. Posiada taki owocowy zapach, przynajmiej mi się on tak kojarzy. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i dogłębnie ją oczyszcza. Bardzo ważne by uważać na oczy. Oczyszcza pory i redukuje wypryski. Pozostawia skórę miękką. Kosmetyk nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając naturalnie występujące w niej składniki odżywcze, by skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków.

Podsumowując. Posiadam skórę mieszaną i Peeling bardzo dobrze oczyszcza, wyrównuje koloryt skóry, nie zapycha porów i rzeczywiście na mojej buzi pojawia się mniej wyprysków. Kosmetyk stosuje się codziennie. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej.

Markę Neutrogena miałam okazję poznać używając od nich kremy do rąk. Mam bardzo wymagające dłonie, a jesienią i zimą dopiero się zacznie. Dlatego chętnie sięgnęłam po inny kosmetyk tej marki i nie zawiodłam się.

the best!!

najlepszy zel jaki do tej pory mialam w rekach! pierwszy raz uzylam go 6 lat temu kiedy dostalam w prezencie. ochow i achow nie bylo konca.. do czasu kiedy tubka byla pusta, a niestety mozliwosci kupna w Polsce nie bylo (do tej pory na polskich polkach nie ma go). ale 2 lata temu udalo mi sie nabyc ten produkt w Irlandii i przywiozlam na zapas.
teraz na szczescie jest mozliwosc kupna na allegro.
cena moze nie jest zbyt niska, ale za efekty warto!
zel jest bardzo wydajny - 1 tuba wystarczyla mi na prawie pol roku, a uzywalam gorano i wieczorem kazdego dnia. moim problemem byly czrne kropeczki znane dziewczynom... w strefie T. teraz sa mniej widoczne a ich liczba znacznie sie zmniejszyla.
Zelu uzywam regularnie i nie zamierzam zamienic na zaden inny!

Ilość zużytych opakowań: kilka

to działa

Miałam poważne problemy z wągrami, na całej strefie T i już nawet częściowo na policzkach również. Szczerze, nie wierzyłam, że cokolwiek jest w stanie mi pomoc (szczególnie, że walczę również z nawracającym trądzikiem). I znalazłam tą serię...Zakupiłam żel, scrub, lotion oraz krem nawilżający i po 2 miesiącach regularnego (w miarę :P) stosowania naprawdę widzę efekty. Wągry praktycznie zniknęły albo mnie się pogorszył wzrok :). Peeling jest delikatny i ładnie pachnie. Mnie nigdy nie podrażnił skóry. Polecam wszystkim - to działa!
Polecam też "blackhead eliminating daily scrub",to ta sama seria,używam naprzemiennie.

4 z duzym +

uzywam jego najnowszej wersji[z microclear technology] to moj codzinny zel z delikatniutkim peelingiem do mycia twarzy [2 razy w tyg buzie myje super mocnym peelingiem z ziaji pro]. zel jest przezroczysty z niebieskimi drobinkami, ktore ladnie masuja buzie i dokladnie czyszcza cere z codziennych zanieczyszczen i makijazu. uzywam go i rano i wieczorem. zapewnia mi SUPER CZYSCIUTKA CERE, nie wysusza mi skory ani nie podraznia [mam cere dojrzala, mieszana i bardzo wrazliwa]. ogolnie produkt spelnia obietnice producenta, moja buzia go lubi, ja jestem bardzo zadowolona z jego dzialania. polecam!

Używam tego produktu od:dlugiego czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka....

trche za bardzo wysusza

mam mieszane uczucia, używała do tej pory z tej seri 2 w 1 i jestem zadowolona, ten budzi mieszane uczucia bo troche za bardzo wysusza i ma nie przyjemny zapach ale jesli chodiz o działanie to fajnie jest miec taki peeling w domku bo mozna go używać nie na codzien ale 2 razy w tyg i wtedy spełnia swoje zadanie.

nie wiem czy kupie ponownie bo mam cere mieszana wie moze po prostu jest dla mnie za mocny, musze znaleźć xoś łagodniejszego bo w lato spradzał sie super a teraz zima troche gorzej

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 bo uzywam 2-4 razy w tyg na zmianę z innym

może nie KWC ale ... :)

Nie jestem aż tak wniebowzięta jak poprzedniczka, ale z czystym sercem daję mu 4 z 5 gwiazdek. Używam co trzeci dzień, ponieważ jestem przeciwnikiem peelingów mechanicznych do użytku w domu. Ten jednak jest bardzo delikatny i jeśli ktoś ma bezproblemową cerę może śmiało używać w codziennym myciu twarzy. Ja wolę moją mieszaną cerę traktować delikatnie. Tak więc co trzeci dzień używam tego żelu a potem nakładam cudowną moją KWC maseczkę z tejże serii. Nie wysusza, nie podrażnia (choć lepiej używać na noc), pozostawia dogłębnie oczyszczoną cerę i przygotowaną na kolejne zabiegi.Wydaje się być wydajnym.
Polecam gorąco!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niewielka ilość pierwszego

Mój KWC

Używałam wielu kosmetyków mam cerę mieszana i szukałam czegoś przeciw świeceniu sie strefyT...no i w końcu znalazłam oto on:Neutrogena Visibly Clear...Jest świetny na pozór cząsteczki peelingujące wydają sie ostre ale gdy nałożysz na twarz są delikatnie ścierają martwy naskórek,ładnie pachnie,nie podrażnia,troszeczkę wysusza ale i tak jest moim KWC !!!!nie zamienie na żaden inny

Używam tego produktu od:2miesiący
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1,napewno będzie więcej:)