Canabo, Żel z glinką do mycia twarzy `Ekstrakt z konopi`

Canabo, Żel z glinką do mycia twarzy `Ekstrakt z konopi`

Żel z białą glinką do mycia twarzy. 87,8% składników roślinnych pochodzenia naturalnego. Zawiera kompleks łagodzący. Delikatnie oczyszcza, łagodzi podrażnienia, nie wysusza skóry.

Miłe zaskoczenie

Dla mnie żel był pozytywnym zaskoczeniem, mycie nim twarzy to naprawdę przyjemność. Zapach jest dość intensywny, jednak mi nie przeszkadza wrecz się podoba . Opakowanie jest dość wygodne choć, przy końcu ciężko wydobywa się produkt bo jest bardzo gesty, a tuba wygina sie we wszystkie strony.
Mam wrażenie, że troszkę ciężej się zmywa ale podejrzewam, że to ze wzgledu na zawartość białej glinki.
Żel fajnie się pieni i jest bardzo delikatny a świeżość po jego użyciu jest gwarantowana. Nie czuje żadnego ściągnięcia na twarzy, co bardzo mnie cieszy .
A dodatkowo jest to kosmetyk na każdą kieszeń.

Taki sobie, ot przeciętniak

Czasami chyba każda z nas trafia na produkt, który nie narobił szkód, ale też nie dał jakiś widocznych efektów, taki, który jest nam w sumie obojętny. Używamy go, kończymy i właściwie można o nim zapomnieć, bo nie wykazał się niczym, co byłoby dla niego charakterystyczne (pozytywnie lub nawet negatywnie), co byłoby godne zapamiętania. I ja właśnie do tej kategorii mogę zaliczyć właśnie ten żel.
Trafiłam na niego przez przypadek, miał atrakcyjną cenę, oraz opakowanie w ciemnozielonym kolorze z grafiką konopnych liści, które przyciągnęło mój wzrok, podpowiadając mi, że to produkt o naturalnym składzie. Na dodatek łagodzący, więc to coś dla mnie, bowiem latem, często borykam się z podrażnieniami. Skusze się , wypróbuję, co mi szkodzi? I tak zaczęłam przygodę z tym produktem.
Opakowanie, to tak, jak już wspomniałam, ciemnozielona,plastikowa tubka. Jest miękka, więc łatwo można wycisnąć z niej odpowiednią ilość produktu. Zamknięcie to typowy zatrzask.
Konsystencja jest gęsta, lekko lejąca, nie ucieka przez palce, Pieni się słabo ,na skórze trochę się ślizga, co nie do końca mi odpowiada, bo odnoszę wrażenie, że nie domywa dokładnie twarzy i trochę ciężko go spłukać.
Zapach według mnie dość neutralny, glinkowo-ziołowy, ale tak delikatny, że właściwie to słabo go wyczuwam.
Jeśli chodzi o działanie, to tutaj tak, jak wspomniałam wcześniej. Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Niby myje, choć dla mnie nie jest to takie oczyszczenie, jakiego oczekuję, mam wrażenie, że zanieczyszczenia ślizgają się po mojej twarzy razem z tym żelem. Nie wysusza, ale też nie nawilża cery, nie zauważyłam żadnego działania kojącego czy łagodzącego podrażnienia, z którymi okresowo się zmagam. Po zastosowaniu tego żelu czuję się tak, jakbym umyła twarz samą wodą. Nie szkodzi i nie pomaga. I jak wspominałam na samym początku, żel nie wyróżnia się niczym, co sprawiłoby, że chciałabym sięgnąć po niego ponownie.
Na koniec dodam, że żel jest wydajny, cena przystępna, więc jeśli ktoś nie ma dużych wymagań w przypadku tego typu produktów to jak najbardziej można się skusić i wypróbować.

Wysusza

Do tej pory ten produkt otrzymał same 5-gwiazdkowe oceny, jako pierwsza wystawię mu niższą, a to dlatego, że moją skórę wysusza. Mam mocno tłustą cerę, jednak po potraktowaniu jej tym żelem robi się napięta, ściągnięta i błaga o szybkie, porządne nawilżenie.

Konsystencję ma odpowiednio gęstą, żelowo-galaretkowatą, ale na szczęście ten dodatek "galaretki" nie powoduje ześlizgiwania się z twarzy.
Oczyszcza skórę dokładnie, również z makijażu (stosuję go po mleczku).
Troszkę trudno się spłukuje, ale nie ma z tym dramatu. Zapach przyjemny, raczej świeży.

Skuteczny oczyszczacz w bardzo atrakcyjnej cenie

Na żel wpadłam przeglądając katalog KWC. Widząc pozytywne opinie na jego temat stwierdziłam, że przyjrzę mu się bliżej przy okazji najbliższych zakupów. Zobaczyłam go na półce w Naturze i postanowiłam nie zwlekać z testowaniem, wylądował więc w koszyku a następnie na mojej półce w łazience.

Zapakowany jest w giętką tubę, design produktu zwyczajny, nawiązujący do głównego składniku -konopii polskich. Konsystencja mocno gęsta jak na żel, jednak jest to żel glinkowy, w związku z czym można się było tego spodziewać. W moim odczuciu konsystencja jest przyjemna, fajnie się pieni (choć trudno tu mówić o typowej pianie, formuła zmienia się na emulsyjno-pienistą, ciężko mi to inaczej opisać), nie trzeba używać dużej ilości produktu. Zapach żelu jest świeży, wyczuwalne są w nim aromaty natury. Cena niska, bo niespełna 10zł, jest więc także czynnikiem działającym na plus.

Jeśli chodzi o działanie -żel świetnie mi się sprawdził zarówno przy porannym oczyszczaniu, jak i przy wieczornym dwuetapowym demakijażu (wtedy żelu używam jako drugiego elementu oczyszczania). Jest bardzo delikatny dla skóry, jednocześnie skutecznie ją domywając. Skóra po użyciu pozostaje gładka, miękka i odświeżona. Ponadto mam wrażenie, że żel nieco niweluje świecenie się skóry. Nie ma natomiast mowy o suchości czy ściągnięciu. Produkt nie działa także w żaden sposób zapychająco.

Żel jest więc skuteczny, a dzięki swojej gęstości także wydajny. Biorąc pod uwagę jeszcze cenę -jest naprawdę wart zakupu. Ja jako posiadaczka cery mieszanej (normalnej na policzkach i nieco tłustej w strefie T) -polecam.

Trafione w 10 !

Super ! Moja cera odebrała ten produkt bardzo pozytywnie więc mam nadzieję na dalszą współpracę. Wspaniały zapach oraz konsystencja, a co najważniejsze bardzo duża wydajność.

Świetny żel

Chyba najlepszy produkt do mycia twarzy jaki miałam u siebie do tej pory. Jest doskonały do wszystkiego. Do codziennego stosowania, do demakijażu, u mnie poradził sobie ze wszystkim. Zostawia bardzo fajny efekt na skórze, podoba mi się jak odpowiednio ją nawilża. Ma gęstą konsystencję, ale nie przeszkadza to w stosowaniu.
Najlepsza zaleta - nie podrażnia oczu! Dlatego jest moim faworytem jeżeli chodzi o demakijaż. Świetnie wszystko zmyje bez podrażnień.
Opakowanie jednak pozostawia wiele do życzenia. Moje popękało pod wpływem zginania. Ciężko też wydobyć resztkę produktu, bo jest bardzo sztywne.

Świetny

Kupiłam go w drogerii Java. Jako, że bardzo lubię glinkę w różnego rodzaju kosmetykach to mnie ten żel zaciekawił. Największym plusem tego produktu jest to, że nie wysusza. Konsystencja rzeczywiście troszkę gęsta ale mi to nie przeszkadzało. Po umyciu pozostawi skórę mega fajną, nawilżoną i nie ściągniętą. Cena jest bardzo dobra w stosunku do jakości. Kupiłam go za ok 10zł także na prawdę bardzo tanio!

Fajny produkt

Kupiłam go w Rossmanie w promocji po sprawdzeniu, że ma całkiem niezły skład. Okazał się całkiem fajnym żelem do codziennego stosowania. Nie ma jakichś magicznych właściwości, ale dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia i nie wysusza. Ma ładny zapach, przyjemną konsystencję i niską cenę. Polecam

Bardzo fajny żel

Żel kupiłam w Rossmannie, za około 8 złotych. Zerknęłam na skład, wydał mi się dobry i wzięłam. Żel ma biały kolor i kremową konsystencję. Dobrze oczyszcza twarz, nie pieni się jakoś wściekle (to dla mnie plus) delikatnie pachnie. Używam go od około miesiąca. Wolałabym aby miał pompkę a nie tubkę ale to już szczegół. Widziały gały... ;) Przypadkowy zakup okazał się być bardzo udany.

Delikatne i skuteczne oczyszczanie

Kremowa formuła, która delikatnie oczyszcza i nie wysusza skóry. Idealny do tłustej, ale wrażliwej skóry. Większość to składniki pochodzenia naturalnego. Jedyny minus to żel ma trochę gęsta konsystencję i wolno się rozpuszcza przy nałożeniu bezpośrednio na szczoteczkę soniczną. Skóra po umyciu nie napięta, gładka i przyjemna w dotyku. Zapach mało wyczuwalny.