Ducray, Keracnyl, Gel Moussant Visage et Corps (Żel oczyszczający skóra skłonna do trądziku)

Żel Keracnyl łagodnie myje i oczyszcza skórę skłonną do trądziku. Nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników. Przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy i ciała. Produkt hipoalergiczny. Przebadany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. Nie zawiera mydła. Nie działa komadogennie.
Sposób użycia: stosować rano i wieczorem na wilgotną skórę. Po uzyskaniu piany spłukać wodą i osuszyć. W razie kontaktu z oczami spłukać wodą.

Niezastąpiony przy cerze problematycznej!

Ten żel jest świetny dla osób borykających się z problemami skórnymi typu trądzik wieku dorosłego, nadmiar produkcji sebum i zmiany skórne. Łagodzi wszelkie wykwity i zapobiega ich powstawaniu. Opakowanie jest bardzo wydajne i starcza na naprawdę długo. Wersja 400 ml z wygodną pompką pozwala na użycie odpowiedniej ilości produktu (do umycia twarzy wystarczy zaledwie pół pompki). Pierwsze opakowanie 200 ml używałam 6 miesięcy, natomiast drugie 400 ml używam od 8 miesięcy i starczy na pewno do końca okresu przydatności ;). Produkt kupiłam w bardzo atrakcyjnej ofercie około 35 zł, co przy jego zaletach jest naprawdę wyjątkową okazją. Poleciła mi go konsultantka w aptece i zdecydowanie przekonała mnie do marki. Posiadam kilka innych produktów z serii Keracnyl i jestem naprawdę zadowolona. Połączony z serum działa cuda. Przy tonizowaniu polecam użyć kosmetyku o łagodniejszym działaniu, żeby nie bombardować skóry nadmierną kuracją przeciwtrądzikową i pozwolić jej "się wyciszyć". Po użyciu skóra jest czysta, gładka, nawilżona i miękka. Nie powoduje ściągnięcia. Może być delikatnie zbyt agresywny dla skóry nadwrażliwej.

Taki nijaki

Zel ma niebieski intensywny kolor, myjąc pod prysznicem twarz trochę dusił zapach, nie robił ani szkody ani pożytku, po czasie zauważyłam czerwone policzki, które trochę piekły jakby podrażnione.

wypróbujcie koniecznie

Produkt posiada aż 200 ml. Możemy go jednak stosować zarówno na twarz, jak i na ciało. Więc wydajność tej tubki w głównej mierze zależy od tego, jak będziecie ten produkt stosować. Idealny dla osób, które zażywają doustnie leki na trądzik. Gdy ktoś boryka się z suchością całego ciała, to ten kosmetyk zdecydowanie polecam.

Produkt posiada dość lejącą konsystencję. Żel ma błękitny kolor. Wystarczy niewielką ilość nałożyć na skórę, a po chwili wytworzy się przyjemna piana, którą możemy umyć twarz i ciało. Bardzo przyjemna aplikacja, żel jest miły dla skóry, bardzo lubię go używać. Produkt ten otrzymuje ode mnie wielki plus za wydajność. Przy pierwszym użyciu faktycznie nieco więcej użyłam produktu, niż trzeba. Przy tak lejącej się konsystencji należy zachować ostrożność. Później już załapałam jaka ilość jest wystarczająca i po miesiącu mam jeszcze tego żelu na kilkanaście użyć! W składzie produktu nie znajdziemy mydła, a więc to kolejny aspekt działający na plus. Żelu głównie używałam na twarz, nie na ciało, w taki też sposób go przetestowałam i polubiłam.

Produkt posiada bardzo przyjemny, ale delikatny, subtelny zapach. Delikatnie unosi się w powietrzu podczas mycia.

Po zastosowaniu skóra jest przyjemnie miękka, delikatna, gładka i nawilżona. Nie mam po nim uczucia ściągnięcia skóry, napięcia i nieprzyjemnego szczypania. Dlatego też polecam go osobą, ze skórą wrażliwą. Będą zachwycone tym, jak delikatny jest ten żel, mimo tak skutecznego oczyszczania. Jest wyjątkowo przyjemny zarówno dla ciała, jak i dla cery. Produkt nie zawiera mydła, nie blokuje porów, nie zawiera substancji komadogennych.

Świetny żel do skóry trądzikowej

Kupiłam ten żel z polecenia mojej pani Dermalog. Używałam go razem z bratem który ma również skórę trądzikową ale suchą i delikatną, ja za to mam dość wytrzymałą, mieszaną skórę którą bardzo trudno podrażnić. Dla nas obu żel świetnie się sprawdził, bardzo dokładnie oczyszczał twarz. Największym zaskoczenie było dla mnie wydajność. Opakowanie 200 ml starczyło dwóm osobom, przy myciu twarzy rano i wieczorem na PÓŁ ROKU. Było to możliwe tylko dla tego, że przelałam żel do butelki z pompką ,ponieważ oryginalne opakowanie jest TRAGICZNE, wylewa się z niego strasznie dużo produktu który się po prostu marnuje. Żel bardzo mocno się pieni, więc na jedno użycie wystarcza minimalna ilość. Z całego serca mogę polecić ten żel.

Jest OK

Dobrze myje, nawet z resztek makijażu, jest wydajny, cena także jest przystępna. Wystarczy mała kropla produktu do umycia całej twarzy. Trochę zbyt mocno się pieni, ma przyjemny, jak dla mnie, zapach. U mnie nie spowodował przesuszenia, uczucia ściągnięcia skóry, ani żadnych podrażnień, jednak nie zlikwidował pojawiającej się ilości zaskórników, jak jest obiecane. Po prostu dobrze oczyszczał z zanieczyszczeń pojawiających się na powierzchni skóry. Stosowałam go razem z kremem Ducray Keracnyl PP. Pomimo tego jest to jeden z najlepszych żeli do mycia twarzy jakich używałam, a było ich na prawdę wiele.
Największą wadą jest obecność BHT w składzie, przez co u niektórych może pojawić się wysypka.

Najlepsze co mi się trafiło!

Dziwie się, że ten produkt ma tak niskie oceny. Jest najlepszy jak dla mnie! Sprawdza się dla skór tłustych, mieszanych z tendencja do niedoskonałości. Nie wysusza tak bardzo jak konkurencyjne produkty. Bardzo dobrze oczyszcza skórę z zaskórników. Jak coś wystąpię niespodziewanego na skórze to działa ekspresowo przeciwzapalnie. Ten produkt uratował moja cerę przed niedoskonałościami a może i nawet przez późniejszymi bliznami i przebarwieniami.

Aktualnie numer jeden

Posiadam skórę trądzikową z tendencja do zapychania porów.
Na żel trafiłam przypadkowo, z polecenia Pani w aptece (standardowo im nie ufam :) Niemniej to najlepszy żel na jaki trafiłam w ostatnim czasie. Swietnie domywa makijaż, a przy okazji nie ściąga skóry. Nie pojawiają się nowe zmiany trądzikowe.

Nie kupię ponownie

Moja cera niestety nie polubiła się z tym żelem. Podczas jego używania cały czas pojawiały mi się nowe zaskórniki, i nie twierdzę że on je powodował, po prostu nie pomagał w tym aby się nie pojawiały. Także z trądzikiem mi nie pomógł. Poza tym dobrze domywa z resztek makijażu czy kremu po nocy. Opakowanie 200ml wystarczyło mi na 1,5 miesiąca używania dwa razy dziennie, konsystencja jest lejąca, dobrze się pieni ale ma też dość intensywny zapach. Jak na takie słabe działanie trochę przydrogi. Przynajmniej nie robi krzywdy.

Idealy żel dla Panów

Mój chłopak pracuje na kopalni, a zatem wszelaki pył lubi osadzać się na skórze dlatego On potrzebuje dogłębnego i delikatnego oczyszczenia, które nie zapomni o głębokim oczyszczeniu porów i pozbyciu się brudu.

Gdy ja stosowałam Keracnyl żel Ducray na całe ciało po jakimś czasie zauważyłam lekkie przesuszenie skóry ciała zapewne spowodowane tym iż nie mam na całe szczęście tłustej cery na ciele i trądziku na plecach, czy ramionach, który również kiedyś mnie nie ominął ale, że mężczyźni z natury mają grubszą warstwę skóry to w tym przypadku żel do skóry i cery skłonnej do trądziku u Panów sprawdza się idealnie i bez problemowo.

Testy na moim lubym zaczęły się dość niewinne, gdy to przyszedł mi się poskarżyć, że tak o Niego dbam, że mu syfy wychodzą i mam coś z tym zrobi hahah, a więc dałam mu niebieską butlę i powiedziałam idź się myj :)

Jak powiedziałam tak też i zrobił.
A zatem moje drogie panie jeśli macie w domu dorosłych Panów jak i tych młodszych, którzy zmagają się z trądzikiem, czy też pojawiającym się od czasu do czasu wysypem krostek mam dla was zbawienie, dzięki, któremu będziecie super bohaterkami :)

Ducray Keracnyl żel do twarzy i ciała zmywa wszelakie zabrudzenia z dnia codziennego i nie tylko pozostawiając skórę świeżą, dogłębnie oczyszczoną oraz matową. Kosmetyk wspomaga walkę z trądzikiem jak i z innymi niedoskonałość cery, czy też skóry ciała. Żel posiada świetną, żelową konsystencję, która bardzo dobrze pieni się pod wpływem wody, a co najlepsze żel ma super niebieski kolor, a i zapach jest naturalny ba nawet rzecz można, że męski to Panom się jak najbardziej spodoba.

Bardzo dobry żel

Żel ten poleciła mi pani dermatolog ponieważ miałam problemy z cerą, używam go już dłuższy czas i sprawdza się naprawdę super nawet podczas kuracji izotkiem kiedy skóra jest cienka i wrażliwa nie wyrządził krzywdy

Bardzo fajny produkt z apteki

Żel ten był strzałem w dziesiątkę w sytuacji kiedy skóra była mocno zanieczyszczona i podrażniona. Żel dobrze oczyszcza i redukuje powstawanie nowych zmian trądzikowych. Nie podrażnia i nie wysusza. Ma konsystencje pianki i jest bardzo wydajny . Cena jest współmierna do wydajności. Będę do niego wracać

Bardzo przeciętny

Żel dostałam w prezencie i od razu zapakowałam go do torby na siłownie, ponieważ jest to produkt zarówno do mycia ciała jak i twarzy. Ogranicza nam się dźwiganie buteleczek z kosmetykami.

Jest to produkt oczyszczający, do skóry skłonnej do trądziku. Moja wprawdzie taka nie jest, ale po treningu chętnie sięgam po oczyszczające preparaty aby dokładnie umyć twarz i ciało.
W tym preparacie nie zauważyłam niczego specjalnego. Jako żel do ciała sprawdzał się dobrze, ale wcale nie lepiej niż inne tańsze produkty. Fakt, skóra po umyciu była przyjemnie pachnąca i nie ściągnięta.
Natomiast jako produkt do twarzy sprawdzał się różnie. Miałam moment, że skóra po zetknięciu z tym preparatem zaczynała piec i musiałam szybko spłukać. Innym razem było ok, ale też dawał jakiego głębokiego oczyszczenia.
Posiadam skórę mieszaną, z rozszerzonym porami. Mimo, że nie mam tendencji do trądziku, to często stosuję preparaty oczyszczające, odblokowujące pory i regulujące sebum. Tutaj wszystko jest poprawnie, żel myje, odświeża, nie ściąga skóry, ale nie widzę żadnego działania oczyszczającego, które mogłoby usprawiedliwić taką cenę.