Shiseido, Men, Deep Cleansing Scrub (Peeling dla mężczyzn)

Shiseido, Men, Deep Cleansing Scrub (Peeling dla mężczyzn)

Orzeźwiający peeling, który eliminuje nierówności skóry, zaskórniki i jednocześnie ma działanie rozświetlające, działa wykorzystując trzyfazową formułę. Sprawia, że skóra wygląda na pełną energii. Oczyszcza trzyfazową siłą, dzięki dużym drobinkom botanicznego pochodzenia, mikrodrobinkom i oczyszczającym granulkom. Pozostawia skórę czystą i przyjemnie gładką. Produkt nie komodogenny.

oczyszczające
peelingi

warty swojej ceny!

Peeling świetnie działa na skórę. Oczyszcza, złuszcza martwy naskórek i do tego nie podrażnia skóry (jest delikatny), więc można spokojnie używać go przed lub po goleniu. Trzeba tylko zastosować później krem ;-) Ogólnie bardzo polecam, jest to jeden z lepszych kosmetyków, które obecnie testuje.
Na plus:
- cena

Używam tego produktu od: 5 tyg
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Peeling idealny

Dla mnie peeling idealny, nie zamierzam szukać innego. Pierwszy peeling z "wyższej półki", którego cena odstrasza. W drogeriach Depp Cleansing Scrub kosztuje około 110 zł/125 ml. Produkt jest bardzo wydajny, od pół roku nie zużyłem pełnego opakowania.

Plusy:
- idealnie oczyszcza,
- nie przesusza,
- nie podrażnia,
- bardzo wydajny.

Minusów brak.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 125 ml

Najlepszy

Jest to najlepszy peeling jaki kiedykolwiek używałem. Rezultat widać po pierwszym zastosowaniu.

Plusy:
- Zapach
- Nie podrażnia skóry
- Nie wysusza

Minusy:
- Cena

Polecam gorąco każdemu.

Używam tego produktu od: 1 Rok
Ilość zużytych opakowań: 2 Opakowania

POLECAM

Super peeling

Używam go od 2006 roku (z przerwami) i jestem bardzo zadowolony.

Skóra po użyciu jest bardzo świeża, idealnie napięta i gładka .
Drobinki są w małej ilości - ale zupełnie wystarczającej

Czuć również mięte i jakieś inne świeże nuty zapachowe .

Tak czy inaczej produkt jest super .

Produkty Shiseido są dla mnie lepsze niż Clarins i Zirh - których miałem okazje spróbować i to parę razy .

Peeling z tej firmy jest o wiele bardziej wydajny i w dodatku mamy designerskie opakowanie .

Także kupować i się nie zastanawiać . :D

Pozdr

Używam tego produktu od:2006

Doskonały

Linia Shiseido Men to zdecydowanie najlepsza linia kosmetyków pielęgnacyjnych dla mężczyzn. Od lipca 2008 używam peelingu, pianki do mycia twarzy, płynu nawilżającego/emulsji nawilżającej.

Cena peelingu to 97zł w Sephorze (4.04.2009).
To idealny kosmetyk dla mężczyzn mających suchą i wrażliwą cerę. Używany 2 razy w tygodniu (należy zgodnie z zaleceniami Shiseido użyć większą ilość peelingu jednorazowo, ale i tak wystarczy na długo) zapewnia gładką cerę bez bruzd itp., bardzo dobrze oczyszcza. To bardzo dobry peeling typu "gommage" czyli ścierający jak gumka :) Posiada niewielkie drobinki, bardzo się pieni, bardzo wygodny w użyciu, łatwo się spłukuje. Po użyciu, szczególnie w zetknięciu z wilgotnym ręcznikiem czuć bardzo przyjemny chłód. Peeling jak i reszta kosmetyków z Shiseido Men posiada charakterystyczny zapach, bardzo przyjemny, dzięki któremu używanie tych kosmetyków jest prawdziwą przyjemnością. Czuć go nawet przed otwarciem, przez opakowanie.

Płacimy za naprawdę wysoką jakość, komfort a przede wszystkim efekty! Warto wydać 97zł peeling, 97 pianka, 160zł za emulsję/122zł za wodę nawilżającą.

Taka jest moja opinia na temat tego peelingu po 9 miesiącach używania produktów z linii Shiseido Men.

Jednakże, należy zaznaczyć, że sam peeling (logiczne :)) nic nie da, więc lepiej zakupić od razu peeling, piankę, emulsję i/lub wodę nawilżającą (w zależności od suchości cery)

Gorąco polecam!
Używam tego produktu od: lipiec 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 125ml, 1 125ml w trakcie używania

dokładnie oczyszcza

Produkt ma bardzo malutkie drobinki, które sa bardzo delikatne- trzeba intensywnie masowac lekko wilgotną skórę. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, po zastosowaniu wygląda na wypoczetą, odświeżoną, usuwa wszelkie skórki i wygładza. Działa także na poziomie enzymatycznym, co dodatkowo potęguje działanie. Ma delikatny zapach charakterystyczny dla lini męskiej Shiseido, podczas pellingu i chwilę po zastosowaniu "chłodzi" skóre- zawartośc mentolu. Polecam- naprawdę fajny produkt- jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań:2 próbki po 7ml i rozpoczęte opakowanie regularne