Vithea, Skarpety intensywnie regenerujące z ekstraktem z avocado `Wygładzenie i pielęgnacja`

Skarpety z maską regenerującą to zabieg pielęgnujący stopy do samodzielnego wykonania w domu.
Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3 wyciąg z awokado posiada właściwości intensywnie nawilżające. Zawarte w masce minerały, m.in. Żelazo, potas, wapń, sód, miedź i magnez, widocznie odżywiają skórę, zmiękczają zgrubienia i zrogowacenia.
Substancje aktywne zawarte w masce błyskawicznie wchłaniane są przez skórę. Skarpety zapewniają im odpowiednie warunki i temperaturę, co wspomaga działanie i pozwala na dotarcie do głębokich warstw skóry.
Naturalne olejki, przeciwutleniacze i tłuszcze doskonale goją podrażnioną, twardą i przesuszoną skórę stóp.
EFEKT: zadbane i odżywione stopy oraz miękka i gładka skóra.

- błyskawicznie odżywiają i zmiękczają skórę
- nadają elastyczności i eliminują zgrubienia
- głęboko nawilżają i odbudowują zniszczoną skórę

Używa produktu od: próbka

spoko, ale liczyłam na więcej

Kupiłam już jakiś czas temu w Biedronce i o tym zapomniałam. Kilka dni temu przypadkiem trafiłam na nie w pudełku, w którym przechowuję maseczki i postanowiłam wypróbować. Skarpetki są dość duże, "rzep", którym się je zamyka, by nie spadły ze stóp nie bardzo spełnia swe zadanie. Ale nic to, przywdziałam na nie moje cieplutkie skarpetki i tak przesiedziałam zgodnie z zaleceniem producenta 60 min. Następnie zdjęłam, wtarłam resztę kremu w stopy, zapakowałam je na noc w skarpetki. Rano stopy wyglądały faktycznie lepiej, ale muszę zaznaczyć, iż o nie dbam, niemal codzienne wcieram w nie krem itd. Być może u kogoś kto ma zniszczone stopy efekt byłby bardziej widoczny. Albo może skarpetki z Vithea nie poradziłyby sobie z bardzo zrogowaciałym naskórkiem pięt. Jak dla mnie rezultat jest ok, ale podobny można uzyskać przy regularnym stosowaniu dobrego kremu zmiękczajacego. Od skarpetek, niezależnie ile kosztują, oczekuję bardziej intensywnego działania. Producent zaleca nakładać skarpetki 2-3 razy w tygodniu, może przy takiej częstotliwości można doświadczyć efektu wow.
PS regularna cena skarpetek jest chyba wyższa niż 4.99 zł jak to jest podane na wizażu