Oriflame, Feet Up, Advanced Rescue Treatment Foot Mask (Maska do stóp)

Oriflame, Feet Up, Advanced Rescue Treatment Foot Mask (Maska do stóp)

Efektywne nawilżenie suchej, zmęczonej skóry obolałych stóp. Intensywnie pielęgnujący kompleks, wosk pszczeli i masło shea mają właściwości odżywczo-wygładzające. Odbudowuje i rewitalizuje. Pozostaw na stopach przez 20 minut lub na całą noc, gdy chcesz uzyskać lepsze rezultaty.

zapachowa
masło

Świetny produkt od Oriflame <3

Intensywnie nawilżająca maska do stóp Feet Up Advanced
R E W E L A C J A!!!
Maska działa od pierwszego użycia. Od razu poczułam różnice. Bardzo dobrze nawilża i wygładza. Szczególnie, gdy nakładam skarpetkę i śpię z taką posmarowaną stopą :)To jest moje kolejne opakowanie produktu, jestem z niego bardzo zadowolona.

Super

Nawilża, ma przyjemny zapach i jest wydajna. Stosuję ją na noc wraz ze skarpetkami bawełnianymi i następnego dnia mam dobrze nawilżone stopy i przyjemną w dotyku skórę. Do tego w poręcznym słoiczku, co ułatwia korzystanie. Polecam :)

Spa dla stóp

Mam bardzo suche popękane pięty z racji tego ze pracuje 12 godzin na nogach w roboczych butach, a po powrocie do domu jestem tak zmęczona ze nie mam siły o nie zadbać. Jednak czas na kwarantannie mi służy i wzięłam się za moje stopy.

Krem naprawdę mi pomógł i polecam go każdemu. Jak widać na zdjęciu używałam tez tarki do stóp z oriflame. Po kilka użyciach tarki, teraz używam samego kremu. Tak naprawdę nie zużyłem nawet opakowania, a mam już zadbane miękkie pięty :)

Polecam :)

Jest niezawodny

Krem jest idealny dla suchych i popękanych pięt. Natychmiastowo działa i od razu przynosi ulgę kiedy pięta pęknie. Mam sttasznie popękane pięty i dlatego postanowiłam kupić ten krem i jestem zachwycona.

Przyjemna

Maska znajduje się w słoiczku o pojemności 100 ml. Produkt ma treściwą, przyjemną konsystencję, ale nie jest tłusty. Na skórze rozprowadza się bez żadnych problemów. Używam jako kuracji np. dwa razy w tygodniu (lub częściej, w zależności od potrzeb) na noc i zakładam bawełniane skarpetki. Rano skóra jest gładka, nawilżona, elastyczna.
W składzie mamy glicerynę i masło shea, które dobrze odżywiają i nawilżają skórę oraz mentol o działaniu chłodzącym (w porze zimowej to dla mnie minus, bo i tak mam problem z marznącymi stopami ;) ).
Polecam wypróbować, jeśli ktoś ma problem z przesuszoną i podrażnioną skórą. Może maska nie jest niezbędna, ale uprzyjemni i uzupełni podstawową pielęgnację.

foot mask

Maska znajduje się w 100 ml opakowaniu. Można by powiedzieć, że to mała pojemność, ale produkt starcza naprawdę na kila sezonów użytkowania. Produkt znajduje się naprawdę w ładnym pudełeczku. Aby użyć produktu należy odkręcić pudełeczko i nałożyć palcem maskę na stopy. Sama konsystencja maski jest dość gęsta, nie ma obaw że produkt się rozleje. Sam produkt dobrze rozprowadza się na skórze, a co najważniejsze regeneruje suchą skórę już od pierwszego użycia. Szybko się wchłania, nie brudzi skarpet czy pościeli. Nie ma także potrzeby zakładać specjalnych skarpet na stopy, aby produkt zaczął działać. Przy stosowaniu produktu raz w tygodniu już widać spektakularne efekty, które utrzymują się bardzo długo na skórze. Jest to najlepsza maska do stóp jaką miałam za tą cenę. Jedyne, co może przeszkadzać to zapach - ni to mięta ni nie wiem co - troszkę drażni, ale można się przyzwyczaić.

Nie była najgorsza, ale do dobrej też daleko

Maska to chyba za duże słowo. Jest to średniej jakości krem do stóp, jaki możemy dostać w każdej drogerii. Nie liczyłabym na jakieś konkretne czy spektakularne rezultaty.

Jest kilka fajnych składników, które toną w morzu straszydeł. Mamy też silikon, który ma dawać wrażenie działania, wygładzenia, regeneracji i mamy niestety paskudne konserwanty (formaldehyd), których ja obecnie nie nałożę na moją skórę, za żadne pieniądze :)

Generalnie jest tanio jeśli chodzi o skład, to i nie ma co się spidziewać szału. Częściowo efekt jest sztuczny, także nie będzie długotrwały. Czar pryska po kilku godzinach. Jak wybije 12 po "regeneracji" zostają tylko drapiące pięty.

Nie polecam, bo obecnie można znaleźć dużo lepsze produkty o długotrwałym działaniu, dobrym składzie i w niskiej cenie.

doooobraaa!

oj polecam,polecam! wiecznie przesuszone, spękane pięty znalazły swój ratunek ;) stosowałam jako maseczkę na noc (i w skarpetki) a także jako krem i za każdym razem była ulga, było nawilżenie, była miękkość i to praktycznie od razu! a co lepsze ten efekt utrzymywał się u mnie spokojnie min 2 dni, gdzie inne kremy/maski zazwyczaj dawały mi ten efekt raptem na parę godzin. Z pewnością kupię ją ponownie.

DZIALAJĄCA MASKA

nakladam te maske głownie jesienią i zimą zeby stopy byly odpowiednio nawilzone - maska wchlania sie i regeneruje skóre, ma fajną gęsta konsystencję. Do tego zapach tez przyjemny :)

Dobry produkt

Relaks dla stóp. Kupiłam dla spróbowania i efekt zaskakujący stopy już po pierwszym zastosowaniu są odżywione i nawilżone moje piętki są mięciutkie w dotyku bardzo wydajny i godny polecenia produkt.

kiedyś była lepsza

Albo zmienili formułę albo ja nie wiem. Daje efekt nawilżający i odżywczy ale jest to efekt bardzo krótkotrwały. W 3 godziny po wchłonięciu nic nie zostaje z tej ochronnej natłuszczającej warstewki która okala stopy na początku. Miła konsystencja i produkt w miarę wydajny ale znam lepsze produkty tego typu

mega

Działa ! Stosuję ją na noc nie tylko jako maskę, ale i jako krem i po każdym użyciu jestem bardzo zachwycona. Skóra stóp jest gładka i nawilżona. Maska ma przyjemny, świeży zapach. Jest wydajna. nie kliei sie, tania. moj ulubiony produkt do stop