Oriflame, Feet Up, Advanced Rescue Treatment Foot Mask (Maska do stóp)

Oriflame, Feet Up, Advanced Rescue Treatment Foot Mask (Maska do stóp)

Efektywne nawilżenie suchej, zmęczonej skóry obolałych stóp. Intensywnie pielęgnujący kompleks, wosk pszczeli i masło shea mają właściwości odżywczo-wygładzające. Odbudowuje i rewitalizuje. Pozostaw na stopach przez 20 minut lub na całą noc, gdy chcesz uzyskać lepsze rezultaty.

w słoiku
Struktura
bogate
50 - 100ml
masło
zapachowa

doooobraaa!

oj polecam,polecam! wiecznie przesuszone, spękane pięty znalazły swój ratunek ;) stosowałam jako maseczkę na noc (i w skarpetki) a także jako krem i za każdym razem była ulga, było nawilżenie, była miękkość i to praktycznie od razu! a co lepsze ten efekt utrzymywał się u mnie spokojnie min 2 dni, gdzie inne kremy/maski zazwyczaj dawały mi ten efekt raptem na parę godzin. Z pewnością kupię ją ponownie.

DZIALAJĄCA MASKA

nakladam te maske głownie jesienią i zimą zeby stopy byly odpowiednio nawilzone - maska wchlania sie i regeneruje skóre, ma fajną gęsta konsystencję. Do tego zapach tez przyjemny :)

Dobry produkt

Relaks dla stóp. Kupiłam dla spróbowania i efekt zaskakujący stopy już po pierwszym zastosowaniu są odżywione i nawilżone moje piętki są mięciutkie w dotyku bardzo wydajny i godny polecenia produkt.

kiedyś była lepsza

Albo zmienili formułę albo ja nie wiem. Daje efekt nawilżający i odżywczy ale jest to efekt bardzo krótkotrwały. W 3 godziny po wchłonięciu nic nie zostaje z tej ochronnej natłuszczającej warstewki która okala stopy na początku. Miła konsystencja i produkt w miarę wydajny ale znam lepsze produkty tego typu

mega

Działa ! Stosuję ją na noc nie tylko jako maskę, ale i jako krem i po każdym użyciu jestem bardzo zachwycona. Skóra stóp jest gładka i nawilżona. Maska ma przyjemny, świeży zapach. Jest wydajna. nie kliei sie, tania. moj ulubiony produkt do stop

Moja ulubiona

Uwielbiam stosować tę maseczke pod bawelniane skarpetki na noc.Stopy sa odmienione juz po 2-3 uzyciach.Miekkie,zadbane i wypielegnowane.Oczywiscie przed aplikacja maski dokladnie szlifuje piety tarką.

Jeśli ktoś ma problem z uzyskaniem miękkich pięt, czy naskórka stopy, to polecam tę właśnie maskę.

Zalety
+zapach
+zmiękcza skórę stopy, pięty
+nawilża
+efekty zauważalne od pierwszego użycia
+cena
+opakowanie
+wydajne
+średniej gęstości konsystencja
+szybko się wchłania
+odświeża
+pielęgnuje

Wady
-nie dostrzegłam

jest bardzo świetna

bardzo polecam moim znajomym i innym również jest bardzo świetna testowalam dużo masek do stóp a ta odpowiada moim stopom. bardzo oczyszcza i wygładza.

Dobra maseczka do stóp

Zalety:
- zmiękscza naskórek
- sprawia że stopy są gładsze, milsze w dotyku
- bardzo szybko działa, efekt już po pierwszym użyciu
- to produkt gęsty, bardzo wydajny
- mocno nawilża i regeneruje
- niska cena

Moje stopy go kochają

Moje stopy są wymagające. W sezonie letnim pojawiają się liczne stwardnienia (po chodzeniu na obcasach w przedniej części stopy).
Maska jest genialna, po peelingu raz na kilka dni i po codziennym regularnym stosowaniu maski, moje stopy są bbbb delikatne, zadbane, bez żadnych odcisków, mozeli czy nagniotków.

Z tym, że maski używam jak kremu do stóp, czyli smaruje codziennie po kąpieli niewielką ilością maski.
Plusem jest też wydajność przy stosowaniu jako kremu.

Ilość zużytych opakowań: 3 szt

jestem na tak

Fajna maska. Bardzo wydajna, używam od 3 miesięcy dość regularnie (raz - dwa razy w tygodniu) i spokojnie starczy jeszcze na kilka miesięcy na pewno. Maska dobrze nawilża, natłuszcza i pielęgnuje. Moje stopy odzyskały ładny wygląd. Teraz są zadbane. Zlikwidowałam szorstkość, stwardnienia na piętach, delikatne pęknięcia. Cieszę się, że w tym roku zaczęłam wcześniej kurację przywracającą stan moich stóp do ładu, w poprzednich latach budziłam się dopiero przed latem i zazwyczaj nie mogłam ot tak sobie od razu wskoczyć w klapki. Męczyłam się i cudowałam, żeby moje stopy mogły ujrzeć swiatło dzienne. A w tym roku dzięki Orifleme i masce Feet Up oraz zachowaniu systematyczności w stosowaniu już przy pierwszej możliwej okazji wrzucam klapki i z dumą prezentuje moje zadbane stópki.
Polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Coraz gorszy

Pierwsze opakowania tego produktu pamiętam, że działały cudownie! Nawet w najgorszych aytuacjach, w momentach krytycznych dla moich stóp kosmetyk działał cuda podczas kilku kolejnych nocy. Dzisiaj nie działa już prawoe wcale, nie wiem czy to kwetia przyzwyczajenia sie moich stóp do maski (?) ale nie odczuwam żadnej różnicy smarując sie nim, dodam, że było tak dużo tych zużytych opakowań, że nie jestem już w stanie ich wszystkich zliczyć.

+ bardzo dobre nawilżenie
+ krem w ogole nie pachnie

- długo sie wchłania (ale to maska ;))
- nie jest jakoś mega wydajny przy nakładaniu średnich ilości
- nawilżenie stopniowo zanika wraz z zużytymi kolejnymi opakowaniami

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Wiecej niż 10