Mr Blanc, Bamboo Charcoal Tooth Whitening Polish (Pasta do zębów wybielająca)

Mr Blanc, Bamboo Charcoal Tooth Whitening Polish (Pasta do zębów wybielająca)

Mr. Blanc Teeth oferuje klientom to, co niezbędne, aby wybielić naturalne zęby i bezpiecznie oraz zdrowo zapobiegać powstaniu przebarwień. Produkty nie zawierają nadtlenku wodoru i nie powodują uszkodzeń zębów oraz dziąseł.

Nie wybiela

Pasta ma w miarę przyzwoity skład, krótki, co prawda z slsem, ale bez szkodliwych konserwantów czy "polepszaczy". Niestety nie wybiela, nie usuwa osadu, a producent to obiecuje. W miarę przyjemnie jej się używa, jednakże osad ani drgnie. Zęby nie pojaśniały nawet odrobinę.

Także osobiście nie polecam. Za 60 zł można oczekiwać więcej niż obiecuje producent. A nie dostajemy nawet tego.

Jedna z lepszych 'czarnych' past

Jest to bardzo dobra pasta wybielająca z dodatkiem węgla. Dobrze czyści zęby, wręcz je poleruje. Ma przyjemny zapach mięty i dobrze odświeża jamę ustną.

Co do efektu wybielenia - stosuje tydzień, pasta wybieliła zęby może o pół tonu. Nie sądzę, aby pasta wybieliła więcej.

Pasta jest bardzo wydajna, z racji tego że jest dość droga, to kupiłam 25 ml pasty za ok. 20 zł na wypróbowanie. Stosuje tydzień i nie ubyło za dużo pasty jak na razie.

Nie brudzi mocno umywalki ;)

Bardzo ciężko jest z jej dostępnością. Znalazłam ją na stronie Sephory, ale z racji tego, że czeka się tam długo na przesyłkę to znalazłam ja na allegro ☺️

Generalnie dobra pasta!