Filorga, Sleep and Peel (Krem złuszczający na noc)

Filorga, Sleep and Peel (Krem złuszczający na noc)

Krem złuszczający na noc dla skóry pozbawionej blasku i miękkości. Zawiera 105 składników - 68 % substancji aktywnych. Krem pobudzający odnowę komórkową, zmiękcza skórę i zwalcza objawy jej przedwczesnego starzenia się.
NCTF oraz kwas hialuronowy połączono z sześcioma rodzajami kwasów hydroksylowych (AHA oraz BHA) o różnych rozmiarach cząsteczek gwarantujących stopniowe i kontrolowane złuszczanie. Kwasy; azelainowy i pirogronowy, zawarte w liposomach zapewniają nawilżenie oraz działanie antyoksydacyjne. Dwa peptydy matriksin połączone z wyciągiem z algi brunatnej oraz arbutyną działają ochronnie, rozjaśniają skórę oraz skutecznie przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek.
Skóra jest mocno wygładzona i jaśniejsza. Odzyskuje piękno i blask: niedoskonałości skóry zostają zredukowane. Kuracja powinna trwać co najmniej 21 dni.

na noc
Cera
dojrzała
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Jeden z lepszych kremów złuszczających jakich używałam!

To już drugi produkt Filorgii, który znajduje się na mojej liście hitów!

[b] Stosowanie [/b]

Krem stosuję od 2 miesięcy. Początkowo stosowałam go codziennie, ale po miesiącu zaczęłam używać 3-4 razy w tygodniu, w pozostałe dni porządnie nawilżając skórę.

[b] Efekty [/b]

Wow! Skóra jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Zniknęły zaskórniki z policzków i z nosa. Dodatkowo rano wyglądam na wypoczętą mimo posiadania półrocznego potomstwa ;) Jedyne o czym trzeba pamiętać to wykonanie raz w tygodniu peelingu mechanicznego, który usunie złuszczony naskórek. Dzięki takiemu połączeniu skóra będzie jeszcze ładniejsza.

[b] Konsystencja i zapach [/b]

Lekki krem, szybko się wchłania. Skóra trochę mrowi bezpośrednio po zastosowaniu. Zapach typowy dla produktów Filorga.

Bardzo go lubię.

Choć krem nie spowodował u mnie żadnych spektakularnych efektów, bardzo go lubię i jego działanie jest naprawdę dobre.
Krem ma bardzo przyjemną konsystencję i specyficzny zapach, który przypadł mi do gustu.
Nie ma tu mowy oczywiście o żadnym widocznym złuszczaniu. Skóra po jego użyciu jest wygładzona, jakby rozjaśniona. Gdy na skórze pojawia się jakaś niespodzianka, krem błyskawicznie ją eliminuje. Niestety nie likwiduje przebarwień.

Bardzo dobry krem

Próbkę tego kremu otrzymałam przy zakupie jakiegos kosmetyku i wypróbowałam po czasie. Zachęcona odczuwalną reakcją na skórze kupiłam duze opakowanie, chociaz cena jest zaporowa (udało mi sie kupic je za 150 na allegro, bo data konczyła sie za rok i ktos wyprzedawał).
Skład imponujący, działanie odczuwalne fizycznie - szczypanie, chociaz to po ajkimś czasie ustępuje i szczypie tylko skóra w miejscu,gdzie jest jakiś wyprysk czy podrażnienie. Ten brak reakcji wydał mi sie dziwny, i gdyby nie późniejsza rozmowa z kosmetologiem o tym kremie, to pewnie zaczęłabym wątpić :), natomiast złuszczanie nie jest widoczne dla oka i ma nie być.
Stosuję na noc, tak, jak zaleca producent i nakładam go codziennie. Skóra jest wygładzona i taka "odświeżona ", wypoczęta.
Krem jest mega wydajny,łatwy w aplikacji i szybko się wchłania.
Nie wiem, czy jeszcze go kupię, ale to jest spowodowane tylko bardzo wysoką ceną. Jesli budżet mi pozwoli, zrobię to na pewno.
edit: udaje sie upolowac na allegro, więc kontynuuję używanie. Wydajność i skuteczność jest bardzo duża.

Dobry krem ale nie wart swojej ceny

Kupilam ten krem na noc, bo chcialam kupic cos zluszczajacego, ale w miare bezpiecznego.
Zluszczania praktycznie nie zauwazylam, pare razy cos mnie tam zaszczypalo.

Na poczatku stosowalam go co dwa dni, ale gdy zobaczylam, ze nie spowodowal duzego zluszczania, to zaczelam go stosowac codziennie. Takze dlatego, ze chcialam go skonczyc i zdazyc uzyc w czasie zimy jakiegos innego kremu zluszczajacego. Dodam tylko ze Filorga jest dosyc wydajna, krem trzeba zuzyc chyba 6 miesiecy po otwarciu.

Uwazam, ze kremik jest fajny. Skora rano jest rozswiestlona i uspokojona, potem wraca do stanu normalnego. Krem nie zwiekszyl zaskornikow i pory tez pozostaly bez zmian, nawet chyba w miare pozytywnie na nie wplynal. Ale tak szczerze, to za te cene liczylam na maly cud.

Odejmuje dwie gwiazdki za cene i za brak zluszczania. Minus takze za opakowanie, ktore moze i ladne, ale strasznie nieporeczne i nie nadaje sie do podrozy (troche kremu stracilam gdy otworzylam go po podrozy).

Nie kupie go ponownie, chyba ze nagle stanieje do max. 40 zlotych.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Widoczne dobre efekty

Bardzo lubie ten krem, 3 kosmetyk tej marki ktory na stale zagoscil na mojej polce. Krem ma dzialanie lekko zluszczajace, wygladzajace. Rano skora jest jasniejsza, jakby rozswietlona, wygladzona i ma lepszy koloryt, przebarwienia, zaczerwienienia sa mniej widoczne.To co mnie zaskoczylo na wielki plus to efekt nawilzenia. Moja skora jest po nim bardziej nawilzona niz po kremach stricte nawilzajacych. Wielki plus dla Filorgi za ten krem, dziala!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

U MNIE SIĘ NIE SPRAWDZA

Lubię kwasy i stosuję regularnie od kilku lat, zarówno te mocniejsze u kosmetyczki jak i te do domowej pielęgnacji. Krem Filorgi kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji, jednak zawiodłam się na nim :(. Po calej nocy z tym kremikiem moja 37 letnia mieszana cera z dużą sklonnością do zapychania i rozszerzonymi porami wyglądała na zmęczoną i wymiętą. Moja cera lubi kwasy nie zluscza się wyraźnie nawet po mocnych kwasach, po tym kremie również się nie złuszczała. Niestety żadnych pozytywnych efektów dzialania nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie - miałam wrażenie że krem zapycha. Dużo lepsze jest dla mojej cery Activ Serum Is Clinical, które będę używać każdej zimy.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Spoko, ale bez szału

Bardzo pozytywnie oceniam skład, zapach, przyjemne uczucie lekkiego szczypania po aplikacji, brak podrażnień, opakowanie

ale

nie kupię go więcej, bo nie wybielił ani trochę moich przebarwień, nie zmniejszył rozszerzonych porów, wyprysków też nie było mniej...

Oczekiwałam trochę więcej, a to po prostu jest przyjemny kremik.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Ok.

Kupiłam ten peeling-krem na noc, ponieważ polecił mi go mój dermatolog. Mam cerę wrażliwą, płytko unaczynioną z tendencją do wyprysków i przetłuszczania. Nie mogłam niestety stosować mikrodermabrazji,dlatego zdecydowałam się na ten peeling. Czy szczególnie mi pomógł? Może trochę, ale wydaje mi się, że jeśli peeling to i cała seria z tej marki, niestety cała seria nie pomogła. Dodam, że peeling w zaleceniach stosowałam raz w tygodniu. Natomiast tzw. Peeling z marki Academie z kwasem glikolowym 6% uważam, że lepiej się sprawdził, a cena bardzo podobna.

Używam tego produktu od: Od roku

Swietny krem zluszczajacy

Swietny krem peelingujacy:

+ nie podraznia cery
+ natychmiastowy efekt zniwelowania niedoskonalosciwidoczny na drugi dzien
+ nawilzenie
+ poprawa kolorytu
+ujedrnienie
+ swietne uzupelnienie zabiegow kwasami w salonach kosmetycznych

- + wysoka cena jenak adekwatna co do jakosci

Goraco polecam wszystkim , ktorzy zastanawiaja sie nad jego zakupem :D Naprawde warto zainwestowac w tak dobry kosmetyk!

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: caly czas w trakcie jednego

złuszczanie, któremu ufa moja wrażliwa skóra

Niestety miałam przyjemność używać tego kremu tylko w postaci próbek. Ponieważ jednak dostałam ich całą garść, pozwalam sobie na napisanie recenzji.

Jeżeli w kremie pojawia się jakikolwiek czynnik złuszczający, w mojej głowie zapala się czerwona lampka. Nie raz, nie dwa po agresywnych kosmetykach szczypała mnie skóra. Dlatego teraz kupuję je rzadko i zawsze staram się kierować przede wszystkich ich jakością i składem.

Ten krem delikatnie złuszcza a rano skóra jest jakby bardziej wypoczęta, promienna, uspokojona... Na prawdę warto zapłacić za ten efekt.

Krem działa, co potwierdzają także inne recenzje, zatem nie będę się skupiała nad zachwytami, które niewiele nowego wniosą, lecz opisze jak moja wrażliwa skóra i ten krem zawarli przyjaźń... Ku pomocy innym wrażliwo-skórnym istotom :)
Przede wszystkim stosuję go co drugi wieczór. Jest to metoda, którą poleciła mi Pani z kliniki medycznej i technika ta działa - widzę skutki oddziaływania kremu, lecz bez podrażnień.
Po drugie, nie stosuję kremu bezpośrednio na oczyszczoną skórę. Po jej umyciu pianką Filorgii i zastosowaniu delikatnego toniku, nakładam na twarz serum lub (delikatniejsza wersja pod względem konsystencji) żel hialuronowy 2%. Dopiero potem ten krem. W efekcie skóra jest wypoczęta, nawilżona i nie szczypie...
Mam skórę mieszaną, z tendencją do przesuszania się i wrazliwą. Stąd powyższe uwagi, mam nadzieję, że inni też na nioch skorzystają.

Podsumowując, mam w planach zakup pełnego opakowania tego kremu. Ufam Filordze i efekty działania tego kremu widzę.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: pakiet próbek

Rewelacja

Krem stosowałam jako kurację na zakończenie zimy. Mam skórę wrażliwą, z problemami naczynkowymi, rozszerzonymi porami i tendencją do szybkiego zanieczyszczania się. Szukałam jakiegoś preparatu z kwasami, który nie podrażni tak problematycznej cery - pani w aptece poleciła właśnie Filorgę. Używałam codziennie wieczorem (starczył na nieco ponad dwa miesiące). Mojej skóry nie podrażniał, nie uwrażliwiał, nie powodował żadnych dodatkowych niespodzianek, nie miałam też żadnego wysypu. Chwilę po nałożeniu, zwłaszcza na początku, miałam uczucie bardzo delikatnego mrowienia, które szybko ustępowało (twarz nie była zaczerwieniona).
Na efekt trzeba było nieco poczekać, zauważalny był już po ok. 2-3 tygodniach regularnego stosowania, po wykończeniu pudełka, można go określić jako "wow". Skóra rozjaśniona, pory zwężone, zaskórniki wytępione. Takiego nagromadzenia komplementów dotyczących stanu cery nie doświadczyłam nigdy wcześniej. Najchętniej stosowałabym go non stop, jednak trzeba ten preparat traktować jako kurację, i na pewno wrócę do niego na jesień. Ta jakość zachęciła mnie też do sprawdzenia innych produktów z oferty tej marki. Cena wysoka, ale takiego efektu nie udało mi się osiągnąć jeszcze nigdy, a stosowałam wiele różnych kosmetyków z całego wachlarza cenowego.

Używam tego produktu od: ok. dwa miesiące

To jest to!!!

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam i jestem bardzo zadowolona.

Przy pierwszych kilku uzyciach twarz była lekko zaczerwieniona - ustepowało po kilku minutach.

Krem przede wszystkim pieknie ujednolicił koloryt- mam dwa malutkie przebarwienia i sa jasniejsze, spłycił pory, skóra jest napięta, drobne linie mniej widoczne, niespodzianki niemal nie występuja a jesli juz szybko "znikaj".Złuszczenie delikante.

Polecam :)

Używam tego produktu od: listopad 2012