Pevonia, Botanica, Ligne Nymphea, Multi-Active Hand Cream (Multiaktywny krem do rąk)

Bogaty w witaminy krem o działaniu ochronnym i nawilżającym. Kwas glikolowy utrzymuje gładkość skóry poprzez codzienne delikatne złuszczanie. Witaminy A i E zapobiegają pojawianiu się objawów starzenia i metabolizmowi keratyny w naskórku. Ochrona UV.
Olejek z nasion słonecznika: nawilża
Sorbitol: utrzymuje wilgotność, reguluje poziom nawilżenia
Beta-karoten: prowitamina A, nawilża
Witamina E: antyoksydant, odżywia, regeneruje
Rumianek: uspokaja, zapobiega podrażnieniom
Kwas glikolowy: zapobiega grubieniu naskórka, zmniejsza kohezję korneocytów
Witamina A: regeneruje
Witamina D: nawilża i ujędrnia
Gorzkie migdały: utrzymują poziom nawilżenia skóry.

hipoalergiczna
w tubce
krem
50 - 100ml
kremy do rąk

Wart każdej złotówki!

Początkowo byłam przerażona kwotą, jaką moja przyjaciółka wydała na prezent urodzinowy dla mnie. Jednak uważam obecnie te kosmetyki za warte swojej ceny. Krem o którym mowa w tej recenzji głęboko nawilża, zapobiega procesom starzenia. Nie wiem gdzie są dostępne stacjonarnie, ale jestem pewna, że gdy skończę te opakowania, na pewno zamówię sobie kolejne on line.
Skóra dłoni jest idealnie pielęgnowania, efekt jest długotrwały jak nigdy dotąd. Co ciekawe, zwiększa tolerancję skóry na szkodliwe czynniki atmosferyczne, łagodzi i regeneruje naskórek i powierzchnię dłoni. Krem dodatkowo chroni przed promieniami UV, tworzy filtr ochronny na dłoniach. Wiele kremów dostępnych na rynku to deklaruje, lecz przeważnie kończy się to na opisach produktów. Zapach jest delikatny, przyjemnie lekko wyczuwalny. Niewiele go potrzeba w codziennej pielęgnacji, stąd ta niewielka ilość 50ml starcza na naprawdę długo. Opakowanie jest luksusowe, eleganckie, ale i masywnie wykonane. Mi się podoba!