NaturalME, Olej z pestek malin

NaturalME, Olej z pestek malin

NaturalME - zimnotłoczony olej z pestek malin dzięki wysokiej zawartości witaminy E chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina A wspomaga odbudowę skóry, włosów i paznokci. Jako antyoksydant chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

z pipetą
Struktura
bogate
olejek
50 – 100ml
olejki

Skład jest w trakcie moderacji.

• 100% Rubus Idaeus Seed Oil

Idealny olejek

Olejek który bossko pachnie,ma fajny konsystencję nie jest taki tłusty. Działa nie tylko na twarz ale też super na końcówki włosów. Olejek nie przetłuszcza włosów oraz nie powoduje wyprysków na twarzy. Produkt jest wydajny ,kilka kropel starczy żeby zadbać o twarz i włosy.

Super

Pomógł mi przy bardzo łamliwych paznokciach i mocno wysuszonych końcach włosów. Jestem zadowolona z efektów, jest lepszy niż olej z bawełny wg mnie :-)

Absolutny hit

Uwielbiam go! Przede wszystkim uratował moje paznokcie. Używam go co trzy dni od kilku miesięcy. Jedno psiknięcie wystarcza na pokrycie wszystkich paznokci, które szybko robią się twarde. "Wyhodowałam" już sporą długość, którą podcinam. Nie pamiętam kiedy ostatnio ścinałam je do zera, co kiedyś było konieczne za każdym razem, kiedy tylko wyrosły. Nie rozdwajają się, nie łamią przy skórze, co kiedyś powodowało podrażnienia okolic paznokcia.

Regeneruje: skórki wokół paznokci, skaleczenia, ugryzienia komarów.
Natłuszcza: stosuję go na twarz po opalaniu, na ranki po wypryskach, plamy atopowe.

Jest naturalny, nie uczula, chroni przed słońcem.

Zdecydowanie na tak!

Ogólnie zawsze podchodziłam do wszelkich olejków z dystansem, ponieważ bałam się że pogorszą mi stan cery.Jednak z tym olejkiem jest inaczej. Mam skórę tłustą skłonna do zaskórników stąd tez używam maści przepisanych od dermatologa aby pozbyć się problemu nowych wykwitów. Przez kurację bardzo wysuszyła mi się skóra twarzy do takiego stopnia, że uwidoczniły mi się zmarszczki mimiczne a jestem młodą kobietą więc wydało mi się to podejrzane. Olejek z pestek malin przede wszystkim nawilża, szybko się wchłania więc nie pozostawia tłustego filmu, nie zapycha!! Używam olejku od miesiąca i widzę, że moja cera odżyła i stała się bardziej promienna. Dlatego polecam ten produkt z całego serca;)

Troszkę się zawiodłam

OPAKOWANIE
Tradycyjne dla marki NaturalMe, piękna, szklana buteleczka z ciemnego szkła z pipetką. Pipeta sięga do dna słoiczka dzięki czemu nie ma problemu z wydobywaniem produktu do końca.
Mały minus za to, że opakowanie po około 2 miesiącach się popsuło, nie dało się zakręcać.

ZAPACH
Na pewno nie należy się spodziewać zapachu świeżutkich malin:) Zapach jest ziemisty, raczej niezbyt przyjemny, ale nie jest nachalny ani bardzo intensywny

KOLOR I KONSYTENCJA
Olejek ma mocno żółtą barwę, standardową konsytencję, jest niesamowicie wydajny, zarówno przy stosowaniu na twarz jak i włosy starcza na wiele miesięcy

DZIAŁANIE
Olejek stosowałam zarówno na twarz jak i na włoski. Na włosach nie zauważyłam żadnego spektakularnego działania, były nieco bardziej nawilżone i elastyczne, dodam, że mam włosy średnioporowate

Na twarzy już sprawdził się dużo lepiej, ale nie podbił mojego serca. Nałożony na wieczór bardzo ładnie koi stany zapalne, na kolejny dzień są mniejsze, bledsze i podgojone, do tego cera jest bardziej nawilżona i promienna.
Ponieważ długo się wchłania nie polecam stosowania na dzień a jedynie na wieczór.

Świetny!

Odkąd go zakupiłam 1 raz po każdym skończonym opakowaniu kupuję kolejne, Mój must have w kosmetyczce. Idealny do olejowania włosów oraz na twarz. Pomaga w walce z niedoskonałościami - nakładam na twarz na noc i rano zmiany są ukojone. Pięknie radzi sobie z wysuszonymi skórkami wokół nosa i brwi. Jeśli chodzi o olejowanie włosów również genialnie je nawilża. Nie obciąża ich. Polecam :)

Najlepszy olej

Swoją przygodę z olejami rozpoczęłam parę lat temu z olejem arganowym, potem były olejki z bawełny, winogronowy, ze słodkich migdałów i awokado. Zmagałam się wtedy z bardzo suchą skórą i żadne kremy nawilżające ani odżywiające nie były w stanie mi pomóc. Dopiero olejki w połączeniu z (lekkimi) kremami i hydrolatami doprowadziły moją skórę do normalnego stanu. Ten olej zdecydowanie należy do moich ulubieńców, świetne nawilża i pozostawia skórę miękką i promienną. Stosuję go również do ciała. Na moich włosach się niestety nie sprawdził i je obciążył, ale na wysokoporowatych będzie pewnie dobrze działał.

Olej ojej

Produkt po używaniu od miesiąca mnie zachwycił. Jest to jeden z tych produktów, w których zakochuje się po 1 użyciu. Cudownie się wchłania, ma piękny zapach i co za niesamowita cena.

Królowa wśród olejków

Jestem wielką fanką korzystania z olejków w wieczornej pielęgnacji. Mimo, że mam skórę wrażliwą, skłonną do zapchania, to jeszcze żaden olejek naturalny nie wyrządził mi krzywdy - mimo, że stosuję je już regularnie od 3 lat! Dodatkowo moja skóra ma tendencję do zaczerwieniania się wokół oczu i na polikach oraz wysuszania się, a nawet łuszczenia.

Olejków używałam już sporo i ten na razie króluje wśród nich. Połączony z peelingami (min. 2 razy w tygodniu) pozostawia twarz nawilżoną, gładką oraz miękką. Dzięki niemu, moja skóra wokół oczu przestała być przesuszona i zaczerwieniona. Olejek nie podrażnia oczu!

Olejki są świetne i polecam skorzystać każdemu, ale trzeba pamiętać o poprawnym ich nakładaniu - najpierw spryskuję twarz hydrolatem, żeby olejek się lepiej wchłonął, a następnie wklepuję parę kropel. I oczywiście nie zapominamy o peelingach. Efekty po pielęgnacji tym olejkiem były aż tak widoczne, że nawet moje znajome zauważyły, że mam ładną i zdrową cerę (nie używam podkładów, ani fluidów, itp).

Jeśli chodzi o zapach, to nie oczekujmy zapachu malin, bo to olejek z jej pestek, a nie owoców. Zapach jest ziemisty, ale delikatny. Nie wykręca nosa jak na przykład olejek z czarnuszki, którego bardzo nie polecam.

Trochę mnie zawiódł

Zachęcona pozytywnymi opiniami i po kilku innych olejach, tym razem postanowiłam wypróbować ten malinowy. Nie wiem, czy była to wina partii, przechowywania w sklepie, czy co się z nim stało, ale mój przede wszystkim pozbawiony był tego cudownego, obiecywanego malinowego zapachu. Jednak jego plusem, jak zresztą większości olejów, była wielofunkcyjność - używałam go na włosy i skórę głowy, paznokcie i skórki oraz twarz.

Mój ulubieniec wśród olejków

Często sięgam po olejki, mimo miesznej cery, a ten jest moim absolutnym ulubieńcem. Nie dość, że świetnie nawilża to jeszcze pięknie odżywia i reguluje wydzielanie sebum. Jest bardzo wydajny i nie zapycha, a dodatkowo cena jest atrakcyjna. Nic tylko kupować :)

Po prostu WOW!

Olej dostałam w prezencie od koleżanki i muszę przyznać, że sceptycznie podeszłam do tego kosmetyku. A jakież było moje zdziwienie po jego zastosowaniu, po prostu... WOW.
Jeśli chodzi o opakowanie wygodne z łatwą w użyciu pipetką, także kilka kropel i wystarczy, zapach zwala z nóg, kocham maliny a olej jest nimi po prostu przesiąknięty ! :D
Stosować można na skórę twarzy, ciała a także włosy co mnie bardzo ucieszyło. Na twarzy nie zapycha porów, nie nadaje uczucia ciężkości, mocno nawilża i rozświetla czego moja skóra potrzebuje codziennie.
Na włosy nakładam razem z odżywką 2 razy w tygodniu i różnicę widać już po pierwszym zastosowaniu. Włosy łatwo rozczesać, nie puszą się i nie plączą, kondycja jest po stokroć lepsza, bardziej delikatniejsza, nawilżona.
Zdecydowanie polecam