Wibo, Forever Top Coat (Bezbarwny błyszczyk - top)

Wibo, Forever Top Coat (Bezbarwny błyszczyk - top)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

Kategoria
Marka

To bezbarwny top coat do ust:
utrwala makijaż ust na wiele godzin,
zapewnia efekt świetlistej poświaty.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
Efekt
naturalny

Typowy top coat

Ogólnie błyszczyk dosyć klasyczny. Nic w nim nadzwyczajnego. Bardzo ładnie wygląda na ustach jednak napewno nie jest "forever" przy nie jedzeniu (nie przeżywa jedzenia), tylko rozmawianiu ściera się po 2-3h. No bez szału. Sam w sobie przy intensywnej rozmowie trochę się klei, ale nie jest źle.

Fantastyczny błyszczyk

Fantastyczny,bezbarwny błyszczyk.
Delikatnie nawilża usta, pozostawia wygląd mokrych ust, nie lepi się.
Produkt jest w świetnej,niskiej cenie ok. 12 zł. (Na promocji pewnie tańszy)
Ładne,skromne,przezroczyste opakowanie ze srebrnym nadrukiem z nazwą produktu i czarną nakrętką z aplikatorem pomaga go przyjemnie rozprowadzać.
Produkt ogólnodostępny, w atrakcyjnej cenie.
Jednak bardzo krótko utrzymuje się na ustach.
Nie dla każdego,sama nie wiem czy zakupie ponownie,ale nie żałuję że wypróbowałam.

Tafla

Błyszczyk zakupiłam gdy zachciałam wypróbować makijażu, którego usta miałaby przypominać taflę wody i pięknie błyszczeć. I ten bezbarwny błyszczyk podołał temu zadaniu. W ślicznym, skromny opakowaniu kryje się produkt, który cudownie rozprowadza się się na ustach i daje efekt ,,wow''. Niestety nie jest on bardzo trwały i po jakimś czasie zaczyna schodzić z ust. Oprócz tego błyszczyk ten nie ma chyba żadnych wad.

Nie polubiliśmy się.

Konsystencja produktu jest odpowiednia, lekko rozprowadza się na ustach otulając je. Według mnie po jego zastosowaniu usta wyglądają jakby były zatopione w szkle lub lodzie. Efekt glow gwarantowany. Błyszczyk długo pozostaje na ustach oraz jest bezzapachowy. Jednak dla mnie ma jeden minus, który sprawia, że przestałam go używać. Bardzo wysusza moje usta i sprawia że lekko pieką. Jest to tylko moja subiektywna opinia, być może u innych się sprawdzi, dlatego nie przekreślałabym go od razu na miejscu innych dziewczyn. Chociażby ze względu na super błysk który można uzyskać. Opakowanie chociaż z plastiku nie wygląda tandetnie. W mojej ocenie błyszczyk otrzymuje trójkę z plusem.

Krótkotrwały błysk

Błyszczyk jest całkiem tani, dałam za niego około 12 złotych z groszami, opakowanie to taki estetyczny standard. Pierwsze wrażenie przy jego stosowaniu jest jak najbardziej pozytywne - błyszczyk fajnie nawilża usta i nadaje im zauważalnego blasku. Niestety, cierpi on tez na typową przypadłość innych błyszczyków od wibo, czyli jest zwyczajnie nietrwały i wystarczy naprawdę chwila, aby jego większość zniknęła z naszych ust. Stąd też ciężko mi ocenić np. jego wydajności, bo z jednej strony można tak napisać, a z drugiej z racji konieczności poprawiania co chwile ust wspominana wydajność leci na łeb. W efekcie niestety raczej do niego nie wrócę.

Strasznie wysusza usta

Ładnie wyglada na ustach, daje zacny efekt jak za taka cenę, nie klei się. Jest bardzo wydajny, dosyć komfortowy ale wysusza mocniej niż jakiekolwiek matowe pomadki. Za każdym razem mam po nim masakrę na ustach. Nie dla wrażliwych ust.

Po prostu dobry, przeźroczysty błyszczyk

Błyszczyk kupiłam za ok. 10zł w Rossmanie.
Opakowanie produktu jest przeźroczyste i ma srebrną zakrętkę. Widać zużycie, nic się nie wylewa, a aplikator to standardowa gąbeczka, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Napisy się nie ścierają.

Formuła produktu jest dość... przeciętna. Aktualnie produkowane są lżejsze konsystencje, ale jak na to, że produkt jest dostępny w praktycznie każdym Rossmanie i na promocji kosztuje niecałe 10zł to nie można mu wiele zarzucić. Zostawia mocny blask, dobrze nawilża, jest dość gęsty i czuć go na ustach, ale nie lepi się. Niestety nałożony na pomadkę po jakimś czasie ją rozpuszcza przez co trzeba ją częściej dokładać.

Trwałość jest klasyczna jak to błyszczyk. Po zjedzeniu czegoś czy noszeniu go przez kilka godzin trzeba dołożyć dodatkową warstwę, ale nie jest to też formuła, która wchłonie się w usta po kilkunastu minutach.

Błyszczyk całkiem ok

Błyszczyk sam w sobie jest całkiem ok. Zazwyczaj używam go samodzielnie a nie jako top. Super wyglada na ustach, pięknie się mieni na ustach. Błyszczyk jest trwały, usta nie kleją się po nim. Błyszczyk jest wydajny, dodatkowo cena jest atrakcyjna. Fajny błyszczyk z dobrym aplikatorem

Bezbarwny błyszczyk, Wilbo

Błyszczyk kupiłam w jednej z drogerii internetowych
Opakowanie zawiera 5 ml kosmetyku zapłaciłam około 12 zł
Błyszczyk jest bezbarwny, nawilża, odżywia i nadaje ładny połysk
Niestety błyszczyk nie jest dość trwały i lekko się lepi co mi zupełnie nie odpowiada.
Podsumowując błyszczyk nawilża i podkreśla naturalny wygląd ust niestety nie polubiliśmy się i więcej raczej go nie kupię.

Naprawdę bomba

Uwielbiam ten błyszczyk, używam go bez niczego, nadaje blasku i świetlistości na wiele godzin, usta są bardzo dobrze nawilżone, błyszczyk nie klei się, nie roluje. Super dla każdego, szczególnie dla suchych ust lub dla osób, które oczekują długotrwałego blasku swoich warg i tych pomalowanych szminka i nie.

Świetny!

Błyszczyk Forever Top Coat zamknięty jest w przezroczystym, prostokątnym opakowaniu. Aplikator jest mały i dobrze rozprowadza się nim produkt na ustach. Ładnie wygląda położony solo, ale jeszcze lepiej prezentuje się położony na kredkę do ust. Jeśli nałożymy go więcej, uzyskamy efekt tafli na ustach, usta są wygładzone i wyglądają przepięknie ????

Idealny na szminki

Bardzo ciekawy błyszczyk. Ma gęsta konsystencje, nie ścieka wiec na brodę. Nie ma zapachu. Tworzy idealna tafle na ustach i niweluje uczucie suchości ust, ktora dla mnie jest nie do wytrzymania. Jest wiec to dla mnie produkt idealny do wszystkich szminek i pomadek, ktore potwornie wysuszają mi usta. Nakładam go zawsze na kolor, tworzy przepiękna tafle na czerwonych czy różowych czy nude ( w zależności od wybranego koloru szminki) ustach. Dla mnie jest to produkt baaardzo potrzebny w kosmetyczce, ze względu na uczucie ściągnięcia i spierzchnięcia warg po użyciu każdej z pomadek.