Laura Conti, Lip Me Up, Naturalny balsam powiększający usta

Balsam powiększający usta z linii Lip me up! marki Laura Conti – dostępny w wersji Salted Caramel lub Raspberry Sorbet – dzięki ekstraktowi z imbiru pozwala się cieszyć naturalnie wypełnionymi wargami. To 90% składników pochodzenia naturalnego, słodki zapach i pełniejszy kształt ust. Brzmi jak balsam do zadań specjalnych? I taki jest!

Innowacyjna formuła balsamu Lip me up!, oparta o masło shea i masło mango, wzbogacona została ekstraktem z imbiru, kwasem hialuronowym i skwalanem, aby w bezinwazyjny sposób osiągnąć efekt miękkich i wygładzonych, a jednocześnie większych i pełniejszych ust. To właśnie te naturalne składniki aktywne sprawdzają się najskuteczniej:
– kwas hialuronowy w naturalny sposób wypełnia usta, wiążąc wodę i zapewniając głębokie nawilżenie naskórka,
– ekstrakt z imbiru poprawia ukrwienie ust, dzięki temu zyskują pełniejszy kształt,
– skwalan głęboko nawilża i ujędrnia usta,
– olejek Midsummer Night’s Dream, czyli ekstrakt z 7 kwiatów: jaśminu, piwonii, japońskiej wiśni, gorzkiej pomarańczy, lawendy, czarnego bzu, róży damasceńskiej, działa regenerująco i antyoksydacyjnie, dzięki czemu usta stają się gładkie i miękkie,
- masło Shea chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie odżywiając i pielęgnując,
- masło Mango o silnych właściwościach odżywczych i pielęgnacyjnych.
Sposób na pełne, jędrne, nawilżone, soczyste i kuszące wargi jeszcze nigdy nie był tak słodki!

Działa!

Do błyszczyków powiekszajacych usta podchodze z duzym dystansem, jednak ten działa. Usta są w moim przypadku wyraźnie powiekszone. Kolor karmelowy jest zdecydowanie moim ulubionym. Ładnie wygląda na ustach. Konsystencja jest w porządku. Opakowanie ładne. Usta delikatnie mrowią i są wyczuwalne lekkie drobinki po nałożeniu. Błyszczyk się nie lepi za co spory plus. Cena adekwatna do jakości!

Wart uwagi błyszczyk o pięknych kolorach

Produkty zakupione w Hebe ,posiadam obie wersje błyszczyki mają rzadką konsystencję apetycznie pachną karmelem i malinami dobrze nawilżają usta powiększają je nadają im objętości oraz blasku ,oba kolory mają delikatną pigmentację krycie zawiera delikatne niewyczuwalne drobinki na ustach ,mają dobrą trwałość uwaga mocno mrowia usta

Błyszczyk nawilża usta i delikatnie je powieksza. Polecam!

Błyszczyk nawilża usta, wygładza je, delikatnie je powieksza. Czuć wtedy takie delikatne mrowienie ust. Błyszczyk ma bardzo przyjemną konsystencję. Ma bardzo przyjemny zapach owoców ( różowy), karmelu ( brązowy). Polecam!

Bardzo fajny, treściwy balsam

Balsam ma fajną konsystencję, nie jest bardzo lepki. Nie wysusza ust, długo się utrzymuje i nadaje ładny efekt na ustach. Ma drobinki, które tworzą piękną taflę i dają subtelny efekt powiekszenia, poprzez odbijające się światło. Zapach jest obłędny.

Dale lekki efekt mrowienia, dla mnie przyjemny.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Niestety nie polecę tego kosmetyku. Produkt ma konsystencję gęstego balsamu do ust. Ma słodkawo mdlacy zapach. Po nałożeniu odczuwa się dyskomfort na ustach - pieczenie. Ja chciałam jak najszybciej zmyć ten kosmetyk z ust. Nie zauważyłam działania nawilżającego i wygładzającego. Natomiast efekt powiększenia ust był nieznacznie widoczny.

Ideał w tej kategorii

Opakowanie produktu to tubka z solidnego, przezroczystego plastiku z minimalistycznym napisem, dzięki czemu widać zarówno kolor jak i stopień zużycia produktu. Posiada błyszczącą zakrętkę z aplikatorem w kształcie dość dużej, giętkiej kropelki, co pozwala na bezproblemowe dozowanie i rozprowadzanie produktu.
Konsystencja balsamu jest błyszczykowa, dość lepka na pierwszy rzut oka, natomiast osobiście nie zauważyłam zlepiania się ust czy przylepiania włosów/paproszków do warg pokrytych balsamem. Zapach i kolory cudowne - w wersji malinowej słodziutka malina o wyraźnym, różowym zabarwieniu, w wersji słonego karmelu - zapach idealnie odwzorujący nazwę, słodycz do zjedzenia, o przepięknym odcieniu nude (lekko brązowawym lecz delikatnym), który stał się moim must have każdego dnia.
Balsam przyjemnie nawilża i odżywia niezbyt wymagające usta (w momencie kiedy potrzebowałam dodatkowej dawki odżywienia stosowałam pod niego pomadkę ochronną i produkty bardzo dobrze się zgrywały). Lekko szczypie wywołując podrażnienie i lekkie powiększenie warg, co optycznie podbija także tafla z subtelnymi drobinkami, która tworzy się na ustach dzięki balsamowi.
Do tego dobry skład, niska cena - dla mnie totalny hit (szczególnie wersja słonego karmelu), którą szczerze polecam, szczególnie w roli błyszczyko-balsamu na co dzień.

Wykorzystała: kilka próbek

Laura Conti, Lip Me Up, Naturalny balsam powiększający usta

Balsam Lip me up! jest genialny. Słony karmel oraz malina są cudowne, mają genialne zapachy, które zabiorą nas w krainę wyobraźni. Gdy pierwszy raz nałożyłam balsam słony karmel poczułam lekkie mrowienie na ustach lecz po chwili ustało. Moje usta zrobiły się kolorystycznie bardziej intensywne oraz miały efekt takiego wypełnienia. Z pewnością kupię ponownie ten produkt.

Lip me up.

Działanie błyszczyka czuć od razu po go aplikacji na usta. Produkt zaskoczył mnie pielęgnującym działaniem, nawilża i wygładza usta. Balsam który najbardziej polubiłam to słony karmel. Nadaje on cudowny kolor i pachnie dłuższy czas, zapach jest uzależniający a w połączeniu z jego działaniem to istny must
have.
Zdecydowanie poleciła bym swojej przyjaciółce balsamy tej marki, ponieważ zawierają naturalne składniki a ich działanie jest oszałamiające, na pewno przypadły by jej do gustu.

Pozytywne zaskoczenie

Testowałam oba dostępne warianty kolorystyczne. Oba pięknie wyglądają na ustach, drobinki mienią się w słońcu. Czuć przyjemne mrowienie po nałożeniu na usta. Jestem pozytywnie zaskoczona wyglądem ust, wydają się powiększone, pełniejsze i nawilżone. Balsamy mają piękne zapachy, estetyczne opakowanie. Zdecydowanie polecam zakup.

Dobry produkt!

Uważam, że balsamy Lip Me up są odpowiednie dla osób posiadających małe usta ponieważ optycznie powiększają je. Po zastosowaniu usta pięknie się błyszczą, wyglądają na zdrowe i odżywione. Balsamy nie sklejają ust oraz pięknie pachną. Szkoda tylko, że tak dobrze nie smakują oraz, że utrzymują się stosunkowo krótko. Balsam posiada bardzo fajny aplikator dzięki któremu bardzo precyzyjnie można nałożyć produkt.

Produkt do codziennego użytku

To nie jest produkt do zadań specjalnych tylko zwykły codzienniak do torebki.Koloru daje nie wiele. Nie klei się mocno więc też nie utrzymuje się zbyt długo.
Super pachnie, ładnie nawilża. Ma praktyczny aplikator który dozuje odpowiednią ilość produktu. Po nałożeniu występuje niewielkie mrowienie ale powiększenia brak.
Na duży plus naturalny skład

Rewelacyjny zapach

Obydwa balsamy mają lekka konsystencję i rewelacyjne zapachy . Opakowania są zgrabne i bez problemu mieszczą się nawet w małej torebce.
Nieoczekiwanym efektem było pieczenie ust zaraz po aplikacji produktu w celu uzyskania powiększenia ust .