Wet n Wild, Megalast Stained Glass (Lustrzany błyszczyk)

Wet n Wild, Megalast Stained Glass (Lustrzany błyszczyk)

Pojemność 5,7 ml

Innowacyjny płynny błyszczyk dający efekt lustrzanych ust, odporny na rozmazywanie, odporny na pocałunki, utrzymujący się do 10 godzin. Długotrwała, nawilżająca formuła zapewnia lustrzany połysk i doskonałe krycie. Specjalna formuła zatrzymuje kolor na ustach, jednocześnie chroniąc przed rozmazywaniem. Olejki zawarte w formule zapewniają dodatkowy połysk.

Barwi usta na długie godziny

Jeszcze nie miałam takiego błyszczyka, którego nie idzie zetrzeć ;) śmieszny produkt. Specyficzny. Zaznaczę, że nie kupuję wielu pomadek, mam dwie z Mac, kiedyś używałam Clinique i Nabli. Lubię raczej naturalny efekt na ustach, maluję się lekko. Z tym błyszczykiem mam więc trochę problem, chociaż trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Pigment dosłownie barwi usta na długie, dłuuugie godziny. Jest bardzo mocny, konkretny, robi na ustach taflę. Nie wiem, czy to efekt lustra, ale błyszczy się bardzo, bardzo mocno! Widać go z daleka. Najpierw wchodzą twoje usta, potem ty :D

Nie zostawia kolorowych śladów na szklankach, to akurat ogromny plus. Jedynie lekko tłustą warstwę, ale to zupełnie nie przeszkadza. Obiad, kawa, deser - nic tej szminki z ust nie zetrze. Trzyma się dziarsko :) w ciągu dnia ściera się błyszczcąca warstwa, a ja wtedy po prostu smaruję usta ochronną pomadką i dalej wygląda świeżo. Nie zauważyłam, by wysuszała nadmiernie usta (nie bardziej niż Mac), co dla mnie jest dużym plusem. Nie odbija się też jakoś bardzo na maseczce (co za czasy, że taki atut się pisze w recenzji ;)).

Mam odcień Reflective Kisses - bardzo fajny dla ciepłego typu urody. Mocna wyrazista czerwień, ale z lekko pomarańczowymi tonami. To bardzo piękny odcień i w sumie trafiłam na niego przypadkiem, a bardzo mi podpasował. Jestem zadowolona. Polecam! Nie wiem czy kupię ponownie - ale to dlatego, że pewnie będę ją bardzo długo używać, a później spróbuję czegoś innego. Niemniej bardzo polecam :)

PS. Uważajcie na testy w drogerii na ręce. Nie idzie zmyć barwnika ze skóry. Ja po zakupie testowałam na ustach wieczorem i demakijaż po raz pierwszy zajął mi tak długo :D olejek trochę domywa, ale nie wymywa barwnika do końca. Zatem ostrożnie ;)

To jest zupełnie nowy wymiar błyszczyku

Polecam i to bardzo! Na pewno kupię inne kolory, bo jestem oczarowana efektem jaki ten błyszczyk (bardziej nazwałabym to płynną pomadką) daje na ustach. Odcień, który otrzymałam od Wizaż w ramach testów to Handle With Care - na codzień nie noszę tak intensywnych kolorów, ale musze przyznać, że ten jest niebywale twarzowy i otrzymywałam mnóstwo komplementów gdy miałam pomadkę/błyszczyk na ustach. W zasadzie nie wiem jak nazywać ten produkt, gdyż jest to niebywale komfortowa, długo utrzymująca się na ustach płynna pomadka, która zastyga zostawiając na ustach jakby olejkową w odczuciu warstwę, która w żaden sposób nie jest tłusta, lecz nadaje ustom pięknego blasku i wygląda jakbyśmy na pomadkę nałożyli błyszczyk. U mnie utrzymuje się na ustach bez szwanku 4,5-5 godzin biorąc pod uwagę kwestie jedzenia i picia. Po tym czasie zaczyna się zjadać od środka, lecz w ładny sposób i kontur utrzymuje się nadal. Produkt nie wysusza nadmiernie ust. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach - jest bardzo mocno alkoholowy- chemiczny, w momencie nakładania. Oczywiście po chwili się ulatnia, ale to sprawia, że aplikacja pomimo bardzo fajnej lekkiej konsystencji, z którą bardzo łatwo się pracuje bez smug i konieczności nakładania wielu warstw jest mniej przyjemna.Co do samej konsystencji, jest przyjemna, od razu kryje bez konieczności wielokrotnego nakładania produktu. Całość jest zamknięta w zgrabnym i eleganckim opakowaniu, z tradycyjną "błyszczykową" końcówką, która wyciąga odpowiednią ilość produktu. Na pewno kupię inne odcienie tej pomadki, gdyż jest to produkt, który wyniósł Wet n Wild na zupełnie nowy poziom, bo za drogeryjną cenę otrzymujemy produkt, który myślę, że szybko stanie się kultowy! Wszystko jest tak, jak obiecuje producent.

Zakochana!

Błyszczyk dostałam w ramach przetestowania. Posiadam go w kolorze bordowym. Jest on dla mnie za ciemny, gdyż mam jasną karnację i nie najlepiej się czuję w takich kolorach ale z pewnością kupię go w innym odcieniu Błyszczyk jest mega trwały, ładnie się rozprowadza. Zastyga ale się nie klei, W ogóle nie czuć go na ustach. Nie rozmazuje się przy aplikacji. Na taki błyszczyk czekałam całe życie! HIT!

całkiem fajny

kolor, który mam to love blinding glare ????

Jest to dość odważny i mocny odcień .
Ja osobiście średnio się w niej czułam, więc przekazałam ją mamie.
Natomiast jeśli chodzi o formułę to uważam, że jest ekstra.

Daje efekt błyszczyku, faktycznie tworzy się tafla na ustach, ale tafla która zastyga.
Ona jest widoczna. Ale zastygnięta. Pierwszy raz spotkałam się z taką formułą . Nie jest to najtrwalsza pomadka na świecie, ale jak na błysk to naprawdę jest trwała.
Dobrze się ją aplikuje, nie rozmazuje się.

Piekny, głęboki kolor

Błyszczyk ma cudowny, intensywny kolor, który świetnie się trzyma na ustach, nie odbija, nie rozmazuje. Nie jestem fanką mocno kolorowych błyszczyków bo czuję że wszystko mi się rozjeżdża na ustach, w tym przypadku usta naprawdę wiele godzin pięknie wyglądają, nawet kiedy produkt schodzi po wielu godzinach to pigment jest na tyle intensywny, że i tak jest widoczny. Jedyny minus dla mnie to zapach, ale na szczęście nie utrzymuje się długo.

Przyjemna formuła

Błyszczyk jest w stosunkowo małym opakowaniu, natomiast może to być plusem bo można go wrzucić nawet do najmniejszej torebki. Opakowanie jest bardzo ładne, czarne, eleganckie. Aplikator jest płaski, łatwo się nim maluje usta. Jak na błyszczyk jest bardzo dobrze napigmentowany (można nałożyć jedną warstwę, lub dwie jeśli chcemy uzyskać mocniejszy efekt) nie lepi się i ma przyjemną formułę. Podczas jedzenia czy picia się ściera i zjada, ale to wynika z tego względu ze jest to błyszczyk, a taki urok błyszczyków, dlatego po prostu trzeba go dokładać. I właśnie tutaj martwi mnie to małe opakowanie, ponieważ przy ciągłym dokładaniu raczej nie wystarczy on na długo. Ale poza tym moja wrażenia są na plus, polecam przetestować ten produkt jeśli jesteście fankami kolorowych błyszczyków

Niczym makijaż permanentny

Błyszczyk ukryty jest w eleganckiej, przydymionej tubce, wyposażonej w wyprofilowany i wygodny pędzelek.
Do testu otrzymałam dość ciemny czerwono-brązowy odcień, który zmieniał się na skórze w zależności od ilości warstw, jakie nakładałam, co dawało bardzo ciekawy efekt. Konsystencja jest zdecydowanie gęsta, nie musimy obawiać się o skapnięcie błyszczyka z pędzelka. Z tego samego powodu produktu może nabierać się trochę za dużo.
Błyszczyk schnie szybko, a jego wytrzymałość aż szokuje :) Nie wzruszyło go oblizywanie ust na zimnie, picie bez rurki, nawet zagryzanie warg i kanapka :)
Na pewno kupię go jeszcze nie raz

Bardzo lubię pomadki, ale ta bardzo mnie zawiodła...

Uwielbiam wszelkiego rodzaju pomadki. Zwłaszcza te trwałe! Ich przeróżne kolory potrafią sprawić, że nasza twarz wygląda zupełnie inaczej. Dlatego bardzo ucieszyłam się z nowego produktu, który dostałam do testowania.

Niestety ten produkt bardzo mnie zawiódł. Uważam, że wygląda na ustach bardzo źle. Dlaczego?
1. Podkreśla wszystkie suche skórki - kompletnie nie nadaje się do ust, które są nawet delikatnie przesuszone. Dostaje się we wszelkie załamania i podkreśla każdą suchość oraz nierówność naszych ust. Dodam, że inne pomadki jakoś sobie radzą i nie wygląda to aż tak nieestetycznie.
2. Kolor nierównomiernie się nakłada - próbowałam kilkanaście razy równomiernie nałożyć pomadkę i różnie z tym bywało. Musiałam kilka razy ponawiać aplikację, aby kolor prezentował się lepiej.
3. Jest nietrwała - producent obiecuje, że pomadka utrzyma się przez wiele godzin. To absolutna nieprawda. Nie zdaje nawet testu z jedzeniem i piciem, a jest to niemożliwe, że w trakcie kilku godzin jej noszenia po nic nie sięgniemy. Jednak to byłabym w stanie jeszcze jej wybaczyć, ale nawet bez jedzenia i picia brzydko "zjada" się z ust.

Czy są jakieś plusy? Ma ładną gamę kolorystyczną i niewiele kosztuje.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajny, ale dopiero po zmyciu

Błyszczyk dosyć mocno koloryzuje usta, daje efekt "szklanych" ust, ale bardzo ciężko nałożyć go równomiernie, przez co robią się w niektórych miejscach ciemniejsze plamy i wygląda to fatalnie. Jest lepiący i szybko się zmywa. Ani razu nie nosiłam go jako błyszczyk.

Jako błyszczyk kiepski, ale dobrze sprawdza się jako tint do ust, po zmyciu warstwy błyszczyka na ustach zostaje kolor, który "wżera" się w usta i bardzo długo się utrzymuje, nie odbija się na szklance i nie zmywa przy jedzeniu.

Świetny, długotrwały i ma piękny kolor!

Błyszczyk: popierwsze sprawdziłam zapach, ale nic nie wyczułam. Delikatnie pomalowałam usta i przeżyłam szok! Błyszyk jest genialny, zasycha, ale nie wysusza. To chyba ta parafinka w błyszczyku. Nie pozostawia żadnych śladów na szklance, a piękny kolor się utrzymuje. Cudowny, idealny na nadchodzące święta :)

Trwały i mocno napigmentowany

Zaletą tego błyszczyku jest przede wszystkim jego trwałość - trzyma się naprawdę długo, nie rozmazuje się i nie wysusza ust. Kolor Handle With Care jest bardzo intensywny - to takie czerwone wino, więc moim zdaniem bardziej nadaje się na jakieś wyjścia, niż na co dzień. Błyszczyk daje efekt tafli na ustach, przez co optycznie nieco je powiększa, jednak z czasem ten blask się zaciera i usta robią się bardziej matowe.

Nie mój typ

Produkt daje efekt zgodny z opisem. Jest fajne krycie które przyjemnie wchłania się w skórę a do tego mocny błysk. Jednak ten efekt nie jest w moim guście ale jak błysk trochę się w globie to efekt bardzo mi się podoba.
Niestety kolor nie wzera się w usta tak aby nazwać to długotrwałym efektem