Dermalogica, Skin Smoothing Cream (Krem do cery normalnej i suchej)

Dermalogica, Skin Smoothing Cream (Krem do cery normalnej i suchej)

Krem odżywczy z dodatkiem kwasu hialuronowego, ekstraktu z ziarna grejpfruta, olejków esencjonalnych i protein jedwabiu doskonale wygładza zmarszczki, spowodowane odwodnieniem skóry oraz redukuje uczucie napięcia, przywracając skórze poczucie komfortu.

w tubce
Cera
sucha, normalna
nawilżające

Wart swojej ceny!

Krem zakupiłam zniechęcona drogeryjnymi wynalazkami. Mam cerę dojrzałą z trądzikiem hormonalnym oraz ciągły problem z barierą hydrolipidową. Aktualnie zużyłam dwa opakowania po 15ml, jestem w trakcie pełnowymiarowego opakowania.

Najlepszy!!!

Ten krem bije na głowę wszystkie inne wysokopółkowe, selektywne marki. Spełnia obietnice producenta, i - tak jakw nazwie - naprawdę wygładza!

Dobrze i na długo nawilża. Idealny pod makijaż - szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, buzia przez cały dzień dobrze wygląda, nie wysusza się ani też nie zaczyna nadmiernie błyszczeć.

Krem ma delikatny zapach i konsystencję powiedziałabym idealną: kremową, ale lekką, łatwo się rozsmarowuje. Natychmiast daje uczucie nawilżenia i odprężenia.

Odkąd go używam, nie mam żadnych suchych skórek i przede wszystkim zniknął problem z małymi krostkami na czole, które były moim utrapieniem. Krem naprawdę wygładził moją cerę, która jest promienna, świeża i bez niedoskonałości.

Używam rano i wieczorem na twarz i szyję bez oszczędzania ;) Opakowanie 100ml wystarczyło mi na 20 tygodni. Nie zamienię go na żaden inny! Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 7 m-cy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2-go 100ml

... optymalny ...

Zacznę od tego iż mam bardzo, ale to bardzo wymagającą i wrażliwą skórę, mnóstwo rozszerzonych naczynek, skłonności do łuszczenia, przesuszenia, podrażnień, zaczerwienień, ale także charakteryzuje się skłonością do błyszczenia, szczególnie w okolicach nosa i brody. strasznie trudno postawić jednoznaczną diagnozę co do typu mojej cery, prócz tego iż jest ekstremalnie wrażliwa, jest cerą mieszaną, tak więc niemały kłopot sprawia dobranie optymalnego kosmetyku.
Nadający się do cery wrażliwej, bezzapachowy, doskonały dla cery wrażliwej, mieszanej, z lekką tendencją do przesuszania., mimo iż zgodnie z przeznaczeniem powinien być stosowany do skóry normalnej do suchej, to dla mojej skóry okazał się najlepszy. (Active Moist - dla cery mieszanej do normalnej okazał się za słaby)
Łatwo się wchłania, świetnie nawilża skórę, nie błyszczy się na twarzy, oraz co najważniejsze - koi.
Wyraźnie można zaobserwować poprawę kondycji cery po miesiącu stosowania.
Konsystencja - lekki krem.
Wydajność - 50 ml kremu wystarcza na ok. 4-5 tyg (stosując 2x dziennie)

Używam tego produktu od: październik
Ilość zużytych opakowań: drugie