Avon, Anew, Nutri-Advance, Light Nourishment Cream (Lekki krem odżywczy)

Avon, Anew, Nutri-Advance, Light Nourishment Cream (Lekki krem odżywczy)

Odkryj sekret głęboko odżywionej skóry dzięki nowemu kremowi od Avon. Lekki krem odżywczy Anew Nutri-Advance o ultra-lekkiej formule przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej zapewnia natychmiastowe nawilżenie wysuszonej skóry oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak wiatr czy mróz. Lekki krem odżywczy Anew Nutri-Advance od Avon pozwoli ci odzyskać komfort i uczucie gładkiej skóry.

krem
50 – 100ml
w słoiczku
uniwersalne
Struktura
lekkie

Klapa

Owszem, mam buzię skłonną do podrażnień, ale to nie AZS ani poważne problemy skórne. Jestem alergikiem, ale nie uczula mnie wszystko - chyba że ten krem xd Mogłam się tego w zasadzie spodziewać (no umówmy się - Avon), ale i tak chciałam dać mu szansę. Niestety jak brat bogaty i treściwszy zapychał i powodował tak zwane "wodne wypryski", tak ten po prostu pozostawia moją buzię i szyję w różowych plackach. Absolutna dyskwalifikacja i pieniądze w błoto, nie mam nawet jak ocenić działania kremu na skórę bo przez różowe odczyny nic innego nie widzę.

Naprawdę fajny produkt!

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie i odżywienie skóry.

Opakowanie: Przezroczysty słoik, zamykany na plastikową nakrętkę. Można bez problemu kontrolować zużycie produktu.

Wrażenia: Po otwarciu dość chemiczny zapach, ale na szczęście nie utrzymuje się na skórze. Konsystencja jest bogata, dość zbita. Łatwo się nakłada i rozprowadza. Dość szybko się wchłania. Na skórze pozostawia warstwę, ale uczucie znika po czasie. Krem bardzo dobrze nawilża, natłuszcza i regeneruje naskórek. Działa długofalowo, skóra po użyciu jest w wyraźnie lepszej kondycji. Skóra jest miękka i gładka. Krem jest bardzo wydajny, wystarczył mi na parę miesięcy regularnego użytkowania. Niestety później skora się przyzwyczaja i krem przestaje tak efektywnie działać. Więc dobrze jest stosować go naprzemiennie z innym kosmetykiem. W lato jest za ciężki, zapychający. Cena regularna jest na wyrost, ale jak w Avonie bywa często jest w promocji. Dostępność zależy od katalogu. Dla mnie to jeden z lepszych kremów z Anew.

Mocny średniak

Uratował mnie gdy miałam przesuszoną twarz po nietrafionej pielęgnacji. Skóra była wyraźnie miękka, odżywiona, promienna. Zniknęły suche skórki.Dobrze się wchłania, zostawia lekką warstwę, jednak uczcie znika po jakimś czasie. Świetnie pachnie. Niestety po dłuższym czasie stosowanie pojawiły się wyraźne zaskórniaki na czole i brodzie. Niemniej jednak wracam do niego, gdy mam wysuszoną cerę, zwłaszcza zimą, gdy skóra potrzebuje cięższej pielęgnacji.

Wspaniały krem odżywczy w świetnej cenie

Krem jest idealny nawet dla bardzo przesuszonej i wymagającej skóry.
Luksus na który mnie stać i któremu nic nie brakuje- wzbogacony kompleksem Nutri-3X-Omega,czyli tajemniczym składnikiem zawierającym naturalne składniki Omega 3,6 i 9. Już pierwsze spojrzenie na bogatą, zbitą konsystencję zapowiada, ze ten gęsty krem będzie wspaniale stymulował naturalną produkcję lipidów. Jego urzekający zapach pozwala odpręczyć się i czekać aż, dzień po dniu nasza skóra będzie coraz bardziej promienna, wzmocniona naturalną barierą chroniącą przed wysuszeniem.
Moje jedno spojrzenie starczyło, abym uwierzyła, ze będzie działał:) Czasami niektóre rzeczy po prostu nam odpowiadają i już:)
Po pierwszym użyciu moja skóra stała się miękka, gładsza i krem ten zdecydowanie zapewnił mi poczucie komfortu.

Nie zatyka porów. Wygładza drobne zmarszczki Hipoalergiczny. Do wszystkich rodzajów cery. Testowany dermatologicznie i klinicznie. Nie testowany na zwierzętach.

Fajny

Przyjemny krem. Fajnie nawilża, odżywia, i wygładza skórę. Przy małej warstwie nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania i ma przyjemny zapach :)
Do codziennego nawilżania skóry jak najbardziej

super moc

Doskonaly krem dla cery dojrzalej, ale tez zmeczonej czy przesuszonej. Bardzo odzywczy. Od razu mozna poczuc moc silnych aktywnych skladnikow.
Niekoniecznie trzeba stosowac codziennie, by zobaczyc efekty. Dobry tez na skore szyji, swietnie regeneruje.

jednak się polubiliśmy

Na samym początku nie polubiłam się z tym kremem. Mam cerę lekko przetłuszczającą się i wydawał mi się być zbyt ciężki, zapychający, miałam wrażenie, że moja twarz rano się jeszcze bardziej przetłuszcza. Skoro się nie lubimy to krem odstawiłam.
Jednak aktualne mrozy dały się we znaki mojej cerze, która zaczęła okropnie szaleć i postanowiłam wrócić do czegoś, co będzie mocno nawilżać.
Na chwilę obecną uwielbiam ten krem. W ogóle mnie nie zapycha, a buzia wcale się mocniej nie przetłuszcza. Skóra jest miękka i nawilżona, a do tego krem pięknie pachnie. Widzę też efekty w postaci spłycenia lekkich zmarszczek, które powstały w wyniku przesuszenia skóry twarzy. No po prostu cudo.

Super !

Świetny krem :) używam go rano pod makijaż i czasem tez na noc. Super odżywia i nawilża skórę dzięki czemu pozbyłam się suchych skórek na czole :) nie zapycha i nie pojawiają się krosty. Dużo dziewczyn sądzi inaczej ale ja używam go dzień w dzień i mam juz trzecie opakowanie i nie mam problemu. Moja skóra zyskała zdrowego wyglądu :)

Fajny kremik

Krem bardzo ładnie nawilża i odżywia skórę. Rano skóra staje się gładka i wypoczęta . Jednak trzeba uważać by nie przesadzić z ilością, gdyż zbyt gruba warstwa zapycha. Zapach produktu jest dość delikatny i bardzo przyjemny. Co do samego opakowania kremik ten jest w ładnym szklanym pojemniczku, który fajnie się prezentuje.

Najlepszy kremik, jaki miałam dotychczas

Krem ładnie nawilża, odżywia i twarz rano jest miękka. Niestety przy dłuższym stosowaniu wysypało mnie małymi krostkami, których nie mogę się pozbyć do dzisiaj. Natomiast w używaniu raz na 2,3 dni, jak najbardziej fajny kremik.
Czy kupię go ponownie? Sama nie wiem, jeżeli będzie w promocji pewnie jeszcze po niego sięgnę, zwłaszcza zimą, nawilżenie daje bardzo dobre :)

Wysyp krost

Kremu miałam na szczęście tylko próbkę 15ml, stosowałam go jedynie na noc, ponieważ po niedługim czasie powodował świecenie się skóry i jej lepkość (mam skórę suchą). Każde użycie powodowało wysyp krost na mojej twarzy, przerwa sprawiała, że skóra wracała do normy. Zapach taki średni, słoiczek ładny, ale ciężko wyciąga się krem z rowka. Generalnie bez szału, cieszę się, że miałam tylko taką małą pojemność, bo na pewno nie wymęczyłabym większej (krem jest dość wydajny). Dla mnie nie sprawdził się w ogóle.

rewelacja!

Do dziś nie spotkałam lepszego kremu , naprawdę super nawilża ,jest bardzo wydajny, idealnie nadaje się pod makijaż ponieważ bardzo ładnie szybko się wchłania. Długo zastanawiałam się nad tym produktem aż w końcu go kupiłam i nie żałuję , uważam że warto go kupić.