Nature Box, Pielęgnacyjny żel pod prysznic z olejem migdałowym

Nature Box, Pielęgnacyjny żel pod prysznic z olejem migdałowym

zobacz więcej zwiń

Żel pod prysznic Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem migdałowym nadaje skórze uczucie miękkości i chroni ją przed przesuszeniem.

pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.
Bez parabenów i sztucznych barwników.
91%* składników pochodzenia naturalnego. Opakowanie wykonane w 25% z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*w tym woda

łagodzące
w butelce
>250ml
Skóra
wrażliwa

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · Sodium Chloride · Glycerin · Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride · Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil · Cocos Nucifera (Coconut) Oil · Parfum (Fragrance) · Coco-Glucoside · PEG-7 Glyceryl Cocoate · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · PEG-60 Hydrogenated Castor Oil · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Caprylyl/Capryl Glucoside · Citric Acid · Sodium Benzoate · Sodium Salicylate

Jedwabista skóra

Od pierwszego użycia pokochałam ten żel. Skóra jest gładka i jedwabista w dotyku.. nawilża i pozostawia delikatna powłokę na skórze. Bardzo wydajny.. ładny zapach. Poręczne opakowanie pozwala na łatwą aplikację żelu podczas kąpieli pod prysznicem.

Dobry produkt

Jak dla mnie,produkt rewalacja.Nawilża skóre w trakcie mycia,ciało po umyciu,jest delikatne i czuć efekt nawilżenia,a zapach piękny,pozwala sie zrelaksować w trakcie kąpieli.polecam również balsam z tej samej seri dla osiągniecia lepszych efektów.

Ach.. ten zapach

Żel ma cudowny zapach :-) Jednak to chyba aż i tylko tyle, bo żel jak żel. Nie wyróżnia się szczególnie, choć miałam taką nadzieję po kilku pierwszych użyciach. Niestety, tak jak w pierwszym momencie wydaje się wspaniałym kosmetykiem, który moja skóra lubi, ostatecznie wysusza.

mojej skóry nie pielęgnuje jakoś szczególnie

Coś nowego, całkiem interesującego, czemu by nie spróbować!? Ok, spróbowałam, ale entuzjazmu nie będzie. Dla mojej skłonnej do przesuszeń skóry żel, który miał zapobiegać temu efektowi, okazał się najzwyklejszym produktem myjącym, nieposiadającym właściwości pielęgnujących.
Po osuszeniu moja skóra już w ciągu sekundy zaczyna prosić o nawilżenie, jest ściągnięta i zaczyna swędzić. Szybko muszę machać łapkami, by nałożyć balsam i przynieść sobie ulgę. Bardzo nie lubię tego rodzaju nieprzyjemności i szerokim łukiem omijam kosmetyki myjące, które w taki sposób działają.
Jeśli ktoś nie ma problemu tego typu może byc zadowolony z kosmetyku. Zapakowany jest w plastikową, spłaszczoną butelkę w kolorze różu czy fioletu, może bardziej fuksji... no dobra, nie będę się rozdrabniać. O tyle dobrze, że opakowanie jest półprzeźroczyste, więc widzę, ile żelu jest w środku. Butelka zamknięta jest za pomocą klapki, co dla mnie jest wygodnym rozwiązaniem, które zawsze sobie cenię. Niewielki otwór pozwala konstrolować ilość wylewanego kosmetyku.
Sam żel posiada, zaskoczenia nie będzie, żelową konsystencję. Jest przeźroczysty, przyjemnie się pieni i dobrze spłukuje ze skóry.
Zapach przypadł mi do gustu i migdałki czuć tu jak najbardziej, tak jak się tego spodziewałam.
Właściwości myjące produkt posiada, owszem. Dobrze zmywa wszelkiego rodzaju zabrudzenia nagromadzone na skórze w ciągu dnia łącznie z potem. Skóra jest czysta, po prostu.
Jedyny mankament to dla mnie wspomniany wcześniej dyskomfort spowodowany ściągnięciem skóry. W zasadzie nie czuje też nawilżenia, czy nie pojawia się obiecywana miękkość. Myje i tyle. Nic poza tym.
Nie pokuszę się o ocenę wydajności ponieważ, jak to zwykle bywa przy kosmertykach, które mi nie odpowiadają, nie sięgam zbyt często, tylko staram się co jakiś czas użyć by wykorzytać produkt a nie wyrzucać.

Chyba nie taki naturalny

Żel kupiłam razem z kremem do włosów z tej serii. Krem spisał się dobrze żel niekoniecznie. Sam skład nie wzbudził mojego zachwytu( SLS Peg-7 i inne )żel myje ciało dobrze wyczuwalny jest zapach migdałów( olejku) i to by było na tyle nie zauważyłam żeby w szczególny sposób nawilżył moje ciało czy dał uczucie miękkości żel jak każdy inny

Poprawny!

Produkt ten bardzo dobrze domywa.Nie jest obciążający dla ciała.Umila każdy prysznic swoim niezastąpionym zapachem.Warto również wspomnieć,że jest bardzo wydajny.

Żel nature box

Skóra jest oczyszczona i świeża. Zapach piękny, polecam. Dobrze się pieni, jest moim ulubieńcem jeśli chodzi o żele pod prysznic. Jest delikatny

* opinia dodana dnia: 2018-08-24 12:50

Znakomity produkt

Żel pod prysznic ma znakomity zapach. Produkt ma bardzo fajną konsystencję dzięki czemu nie trzeba go za bardzo dużo użyć podczas jednego użycia.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 13:28

Używa produktu od: próbka

Cudowny zapach, idealne mycie

Po myciu, na skórze pozostaje uczucie świeżości, nawilżenia, dokładnego umycia, lekka formuła, pienienie, zapach, gładka skóra, wszystko na plus

* opinia dodana dnia: 2018-08-23 19:44

Żel pod prysznic z olejem migdałowym

Moja skóra stała się delikatna, oczyszczona i świeża.Jestem zadowolona z jego stosowania z wielką przyjemnością sięgnę po ten produkt jeszcze raz.

* opinia dodana dnia: 2018-08-27 12:21

ŻEL - migdał 24/dobę ;)

Świetny, długotrwały zapach. Kosmetyki są dość wydajne. Żel pod prysznic sprawia, że skóra jest delikatna i świetnie pachnie przez dłuuuugi czas :)

* opinia dodana dnia: 2018-08-28 08:04

Super

Delikatny i przyjemny zapach który utrzymuje się dość długo. Dobrze oczyszcza skórę ładnie się pieniąc Skóra po nim jest gładką i niewysuszona.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 15:12