Maybelline New York, Pure.Liquid Mineral Foundation (Mineralny podkład w płynie)

Pure.Liquid Mineral zapewnia pełny, nieskazitelny makijaż. Pozwala skórze oddychać, dając zdrowo wyglądające wykończenie, które stapia się z odcieniem skóry.
Nie zatyka porów. Bez talku. Bez olejków. Bezzapachowy.
W Polsce dostępne jest opakowanie z dozownikiem - pompką.

Dno

Świecę się po nim jak nie wiadomo co.W ogóle nie zakrywa nawet najdrobniejszych niedoskonałości.Krótko mówiąc-cztery dychy wyrzucone w błoto.
Plusy:
-Hmmm...
Minusy:
-cena
-zero matu
-brak krycia

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zbyt delikatny.

Zdecydowanie NIE !
Podkład sam w sobie zachęca do kupna, gdyż opakowanie jest bardzo fajne i wygodne, ale jednak po zastosowaniu nie robi szału. Wtapia się w skórę. Konsystencja przyjemna, zapach również. Po aplikacji na mojej skórze niestety nic nie widać, a więc lepiej nie inwestować moim zdaniem w ten produkt.

szalu nie ma.

kupiłam w biedrze w promocji za 19,99. pomyslalam ze cea niezla a mineralne kosmetyki sa bardzo chwaloe wiec wpakowalam do koszyka kolor ivory. No i niestety troszke jestem zawiedziona, spodziewałam sie fajnego naturalnego efektu i takiego dobrego krycia, nie mam jakiejs bardzo problematycznej cery ale od czasu do czasu wyskoczą mi jakies syfki. Ale do rzeczy

Plusy:
+ idealny dla mnie kolor, któty wtapia się w cere
+ łatwo się rozprowadza, przyjemna konsystencja, dość wodnista ale dzieki temu długo można poprawiac i nie zostają smugi, ale trzeba od razu iść umyc ręce;p
+ przyjemne opakowanie z pompką

Miusy;
-nie kryje nawet najmniejszych wyprsków
- nie jest trwały, wychodzac na impreze lepiej uzyc czegos innego, albo co godzine poprawiac
-zapycha mi pory

Ilość zużytych opakowań: pół

nie, nie, nie!

Mam cerę tłustą, ze skłonnością do wyprysków. Kupiłam ten podkład zachęcona reklamą i opisem producenta. Dodatkowym plusem miało być wykorzystanie mineralnych składników w celu idealnego krycia. Powiem (napiszę) krótko - nic z tych rzeczy.
To jest jeden z najgorszych podkładów, jakie miałam do tej pory. Jak wiadomo, spróbować trzeba wszystkiego. Do niego nigdy nie wrócę.
Plusy
+ delikatny, łatwo się rozprowadza
Minusy
- niestety zapychał mi cerę
- w ogóle nie kryje
- kiepska gama kolorystyczna- kolory są jakieś \'żółte\'
- schodzi po dosłownie 1h
- zapach !
- mimo, że się łatwo rozprowadza, konsystencja daje wiele do życzenia.
- nie, nie, nie. szkoda pieniędzy.

Podsumowując. nigdy do niego nie wrócę. Nie polecam.

Przyjazny podkład

Bardzo dobry podkład. Można go znaleźć w promocjach po przystępnych cenach.
Nie zatyka porów, łatwo się go rozprowadza, jest lekki i ma ładne opakowanie. Noszę go w torebce, nic się z nim złego nie wydarzyło.
Minusem może być trwałość, po paru godzinach już nie ma takiego efektu no i średnie krycie.

Bardzo polecam na lato.

Ilość zużytych opakowań: dwa

świetny

Jest to podkład jakiego szukałam.

+ nie wysusza
+ nie zatyka porów
+ poprawia koloryt skóry
+ krycie może nie rewelacyjne, ale dla mnie w sam raz
+ dobrze się rozprowadza
+ cena
+ wydajność
+ poręczne opakowanie z pompką

Na minus jedynie trwałość i za to odejmuję pół gwiazdki.

Produkt warty polecenia

Używam tego produktu od: 1 rok

Polecam do cery nrmalnej.

Dobrze trzyma się na twarzy i idealnie się rozprowadza, nie pozostawia smug i nie uczula ale delikatnie odzywia skórę. Może nie kryje idealnie ale jest lekki i przyjemny.

jestem na nie

Wogóle nie kryje. Szybko znika z twarzy. Dla cery tłustej wogóle się nie nadaje. Nawet na godzinne wyjście!
Jedyny plus jaki w nim widzę: nie zatyka porów. Oil free. Odłożony z półki.

To zdecydowanie nie jest mój Typ!

Cały życie szukam fluidu spełniającego moje wszelkie oczekiwania, odmieniającego moje życie (dzięki odmienionej twarzy : ) i jakoś nie trafiłam jeszcze na mój typ.
Ten podkład poleciła mi koleżanka majaca zawsze nienaganny makijaż. Jak mogłam jej nie uwierzyć i nie kupic?!? Nie mogłam wiec kupiłam!

Podkład nie odmienił mojej twarzy wiec nie odmienił mojego życia. Krycie wg mnie ma niesamowicie słabe, na twarzy rozsmarowywuje się tak że albo nie widać że jest (totalnie nic nie widać) albo aż za bardzo widać że tam sobie istnieje!

Zapewne gdy moja twarz nabierze zdrowego letniego koloru zrobię do niego kolejne podejścia jednak tylko po to aby upewnić się że to nie to a przede wszystkim skończyc opakowanie.
A moja cała nadzieja była w Maybelline.. :)

PLUSY:
- niezaprzeczalnym plusem jest fakt iż nie zatyka porów
- całkiem ładne opakowanie oraz przyjemny zapach

MINUSY:
- brak krycia
- czasem brak podkładu nawet pomimo użycia podkładu na twarzy
-czasem zbyt wyraźna widoczność podkładu

Bardzo dobry:)

+wydajny
+dobrze się rozprowadza
+ładnie stapia się z skórą
+nie zatyka porów
+nie podrażnia ani nie wysusza skóry
+ładne krycie

-troche za ciemne kolory jak dla mnie

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Mieszane odczucia

Jest to najdziwniejszy podkład jaki dotychczas używałam. Normalnie albo podkład lubię, albo nie. A z tym to sama nie wiem. Moja przygoda z nim to nienawiść, która przerodziła się w miłość, która przeszła w mieszane odczucia.
Podkład ma zdecydowanie słabe krycie, ale za to daje bardzo naturalny efekt i wygląda niezwykle dobrze na skórze. Tak słabe krycie początkowo mnie zawiodło, poza tym ciężko mi było dobrać odcień (posiadam 021 Nude), a zimą gdy go zakupiłam był zdecydowanie za ciemny. Obecnie odcień jest super, lekko brązujący.
Zapach ma coś wspólnego z solą morską i z plażą.
Niestety jest 1 dziwna sprawa z tym podkładem. Bywają dni, że wygląda zachwycająco. A innego dnia szybko się ściera i zanika. Kiedy spisuje się ok to ładnie wyrównuje koloryt, a kiedy zanika to uwidaczniają się moje przebarwienia. Całe szczęście przynajmniej się nie waży.
Sama nie wiem co mam o nim sądzić, raz go kocham raz nienawidzę. Być może jeszcze kupię, bo jako lekki podkład jest dobry. Nie daje lepkiej warstwy, stapia się ze skórą, ma zupełnie inną konsystencję niż większość podkładów, jest bardziej lejący a mniej kremowy.
Wadą jest opakowanie, bo mam już końcówkę i ciężko go wydobyć, a pompka nie jest odkręcalna, trzeba ją jakoś wyrwać.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1wszego

świetny podkład

To najlepszy podkład jakiego używałam.
Lekki, dzięki płynnej konsystencji świetnie się rozprowadza, idealnie stapia się z cerą, dobrze wyrównuje koloryt cery ale jednocześnie jest niewidoczny. Nie przesusza cery ani nie zatyka porów.
Do tego bardzo wydajny i niedrogi.
Jedyna wada: mało trwały i trochę za mało kryjący ale dla mojej cery jest wystarczający.

Polecam zwłaszcza osobom które lubią lekkie podkłady i nie mają większych problemów z cerą.