Duft & Doft, Krem do rąk (różne rodzaje)

Duft & Doft, Krem do rąk (różne rodzaje)

To kosmetyki do pielęgnacji ciała, tworzone z naturalnych składników i pięknych zapachów. Nie zawierają talku, parabenów, olejów mineralnych syntetycznych barwników, benzofenonów i innych potencjalnie szkodliwych chemikaliów. Zapachy kosmetyków koreańskiej marki Duft & Doft inspirowane są naturalną świeżością i dobrociami ze skandynawskich wiosek.

kremy do rąk
Skóra
normalna

Urzekający

Posiadam wersję Pink Breeze 10ml
Kremik wygrałam i jak go zobaczyłam to urzekł mnie jego wygląd i słodki zapach.
Nawet taki mały jest bardzo wydajny, niby mała tubeczka, ale starcza na długo. I naprawdę niewielka ilość wystarcza aby rozsmarować go po całych dłoniach. Ma przyjemną konsystencję - szybko się wchłania i pachnie przez bardzo długi czas. Na dodatek bardzo intensywnie. Więc dla mnie jest to na plusik.
Co do działania - mam innego faworyta w lepszej cenie. Ten nie wydaje mi się zbyt skuteczny, a cena jest wysoka jak na krem do rąk

Indigo Musk

Moja wersja tego kremu to Indigo Musk, jak z profilówki. Do jego kupienia zachęcił mnie wygląd opakowania. I rabat.
Wydaje mi się, że trafiłam. Krem w fajnej, praktycznej tubce, idealnej do torebki. O konsystencji kremowej, dobrze się rozprowadzającej i szybko wchłaniającej.
Nie pozostawia tłustej warstwy a dłonie pozostawia mega gładkie i mięciutkie.
Na dłuższą metę mam wrażenie że dłonie przyzwyczajają mi się do poszczególnych kremów i końcowe działanie nie jest już tak efektywne.
Mimo małego opakowania bo 50 ml, starcza na spory czas. Nie trzeba go wiele by pokryć całe dłonie.
Krem ma delikatny, perfumowany zapach, który utrzymuje się na dłoniach jakiś czas.

Scan Dilicious ! Obłędny zapach !

Krem do rąk to jeden z kosmetyków, który zawsze posiadam w torebce. W domu również dość często używany - niemal po każdorazowym umyciu dłoni. Lubię uczucie miękkości, które ten krem daje. Zapachy z tej serii są obłędne - jednak aktualnie u mnie na topie jest to różowe cudeńko. Naturalne składniki zawsze do mnie przemawiają a słodkie i kolorowe opakowania kuszą .

Opinia Duft & Doft Stockholm Rose

Miałam okazję używać kremu do rąk od Duft & Doft o zapachu Stockholm Rose.
Jak dla mnie krem jest za tłusty, dość długo się wchłania i pozostawia lepką warstwę na dłoniach. Zapach jest bardzo intensywny, momentami męczący. Jedyny plus to opakowanie, poręczne i bardzo ładne. Krem oceniam 3/5.

Delikatne nawilzenie

Probowalam kremu do rak w wersji Stockholm rose.
Ma przepiekny, kwiatowo-owocowy zapach i aksamitna konsystencje.
Wchlania sie w skore dloni bardzo szybko, pozostawiajac je gladkie i nawilzone.
Krem jest dosyc wydajny, mimo czestego stosowania wystarcza na dlugo.
Warto wspomniec, ze ma bardzo bogaty sklad, ktory dodatkowo ochrania delikatna skore dloni, nie pozostawiajac na nich lepkiego filmu.

Stockholm Rose, zapach róży, delikatne otulenie

Krem do rąk to kosmetyk, który lubię mieć przy sobie. Skóra dłoni mocno mi się przesusza, często jest podrażniona, a nawet zniszczona. W tej pielęgnacji potrzebuję zarówno ochrony, nawilżenia i mocnego odżywienia. Krem Duft&Doft kupiłam w drogerii internetowej, spodobał mi się opis oraz ciekawe opakowanie. Opakowanie i design są bardzoładne, stylowe , przyciągają wzrok, oraz ta śmiesza zakrętka pokrętło- fajne, ale potrafi zdenerwować gdy mam problem by znów ją zakręcić. Myślę , że powinna byc większa. Samo opakowane fajne i ułatwia wydobycie kremu do rąk. Sięgnęłam po wersję Stockholm Rose- pięknie pachnie, to taki świeży różany zapach, który bardzo mi się podoba. Lekka , kremowa konsystencja, ale zbita, krem nie rozlewa się po dłoniach , tylko czeka aż rozmasujemy go tak jak lubimy. Wchłania się szybko i konsystencję oceniam na duży plus. Krem jest cudowny, ale jeżeli chodzi o działanie- jest bardzo lekkie, nie nadaje się na przesuszone dłonie, ani na podrażnione, słabo nawilża, smarowałam go często, wzmocnił paznokcie, ale dla skóry nie zapewnił już ani takiej ochrony ani regeneracji. Szkoda, krem nie jest tani, ma wiele zalet, ale niestety dla mnie jest za słaby w swej regeneracji. Nie robi za wiele mimo , że ma naprawdę cudowną konsystencję, która moja skóra spija. Na pawno sięgnę po inną wersję , by porównać działanie. Krem dostałby ode mnie najwyższe noty, ale za brak działania, nawilżenia, odżywienia muszę zabrać aż dwie gwiazdki. Czy kupię jeszcze ten krem ? Inną wersję na pewno, różana - bardzo podoba mi się jej zapach i gdyby była w dobrej cenie, to kupiłabym by stosować zamiennie z innym, bogatszym i działającym kremem.