L`Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-wyrównująca koloryt

Nowa maska z serii Czysta Glinka łączy w sobie trzy glinki z ekstraktem z cytrusem yuzu aby intensywynie oczyścić cerę i wyrównać koloryt skóry, nie wysuszając jej. Glinka kaolinowa doskonale absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum, glinka montmorylonitowa jest niezwykle bogata w minerały i pomaga zredukować niedoskonałości. Glinka ghassoul ma wysoką zawartość oligoelementów rozjaśniających skórę. Moc cytrusa yuzu - składnik aktywny pochodzenia roślinnego znany ze swoich właściwości rozjaśniających.
Skóra jest dokładnie oczyszczona, bardziej miękka, gładsza i pełna zdrowego blasku. Cera odzyskuje świeży blask.

klasyczne
w słoiku
krem
50 – 100ml

Bardzo lubię

Glinka razem z innymi z tej serii jest dla mnie strzałem w 10. Zaopatrzona jest w peelingujące drobinki które dosyć mocno pozbywają się zanieczyszczeń i zbędnego naskórka, nie zdzierając i nie podrażniając skóry. Mam wrażenie ze zasycha najszybciej ze wszystkich z tej serii. Ma przyjemny zapach i konsystencję pozwalające swobodne rozprowadzenie po twarzy, Fantastycznie oczyszcza. Wyrównuje też koloryt, skutecznie redukuje przebarwienia. Polecam do cery tłustej z niedoskonałościami. Kupuję na promocjach i udaje mi się dać za nią nie więcej niż 21 zł. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Słaba

Kupiłam ją zachęcona ogólnym szałem na te maski i peelingi z L'Oreala w słoiczkach. Ta maska mnie nie zachwyciła. Nawet nie usatysfakcjonowała. Dla mnie jest po prostu zbędna i nie zamierzam jej ponownie kupować.

Produkt kosztował 10 e- nie mało, patrząc na ceny zwykłych glinek w proszku. Jednak na opakowaniu jest informacja, że produkt powinien wystarczyć na 10 użyć, więc cena już tak nie boli.
Dodam, że użyłam jej już z 6-7 razy i wystarczy mi na drugie tyle.

Maska znajduje się w masywnym szklanym słoiczku ze złotą plastikową nakrętką. Opakowanie wygląda bardzo elegancko i porządnie. Maska w środku ma jeszcze plastikowe wieczko, by nie wysychała. Całość zapakowana jest w kartonik i folię

Konsystencja produktu jest bardzo gęsta, żółta i ma drobinki peelingujące.
Wygodnie się nakłada na skórę. Czuć intensywny cytrusowy zapach.
Maska wywołuje u mnie chwilowe pieczenie skóry. Przypuszczam, że to może być właśnie wina ekstraktu z cytrusa w składzie.
Jednak pieczenie po chwili znika.

Maseczkę trzymam ok.15 minut. Wysycha na skórze, jednak nie tak bardzo jak czyste glinki, więc nie wysusza i nie ściąga skóry.
Zmywa się całkiem dobrze. Dodatkowo mamy peeling dzięki drobinkom.

Jak z efektami ?
Wydawało mi się, że to będzie produkt idealny dla mnie. Mam cerę mieszaną z problematyczną strefą T. Ale skóra jest też dosyć wrażliwa, sucha, ściągnięta i bez blasku.

Niestety maska L'Oreal szału nie zrobiła.
Po pierwsze oczyszczenie jest bardzo słabe. Przy cerze mieszanej z zaskórnikami i rozszerzonymi porami nie widzę żadnej różnicy. Chociaż w dotyku czuć, że skóra jest troszkę gładsza i czysta.
Nie ma kompletnie żadnego rozświetlenia czy poprawy kolorytu cery.
Skóra po zmyciu tej glinki jest zmatowiona i tyle.

Dla mnie produkt zbędny. Potrzebuje dwóch rodzajów maseczek -dobrze oczyszczających i porządnie nawilżających. Ta się nie kwalifikuje nigdzie.

Nie polecam do cery mieszanej i zanieczyszczonej.

Wyrównuje koloryt :)

Glinkę dostałam w prezencie. Z początku nie miałam do niej przekonania.Zapach owszem , piękny , cytrusowy.W środku glinka z drobinkami.Nakładając na twarz wykonujemy już delikatny peeling.Po zmyciu skóra jest naprawdę promienna :) Powiedziałabym , że rozjaśniona.Z pewnością zyskała zdrowszy koloryt.Wyrównuje strukturę skóry, wygładza - to muszę przyznać! Ja ogólnie kocham glinki ale do niektórych muszę nabrać przekonania :) Makijaż kolejnego dnia wygląda promiennie , to spostrzeżenie nie tylko moje ale i mojej koleżanki. To co jeszcze dostrzegłam to zmniejszenie porów. Polecam dziewuszki :)

siostry zdecydowanie lepsze

Uważam, że ta maska jest najsłabsza ze wszystkich z tej serii. Ma odpowiednią konsystencję, która nie spływa z twarzy. Posiada drobinki, które w zasadzie przypominają mi produkt peelingujący, niż maskę. Po zmyciu cera jest delikatnie oczyszczona, ale nie nazwałabym tej maski oczyszczającej. Uważam, że niebieska, czy zielona z serii mają dużo lepsze właściwości oczyszczające. Wyrównanie kolorytu faktycznie jest zauważalne, ale nie spektakularne.

Niewypał...

Kupiłam maskę zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. Posiadam skórę mieszaną ze skłonnościami do zaczerwienień i naczynek. Więc wydaje się, że powinna się u mnie sprawdzić, ale niestety jestem mega rozczarowana.
Maska po nałożeniu na twarz jest koloru żółto - pomarańczowego. Ma duże drobinki ścierające. Bardziej nazwałbym ją peelingiem. Ale ok. Szczerze nie zauważyłam, żeby jakoś polepszyła - czytaj zminimalizowała moje zaczewienienia, ale za to dostałam wielki bonus od producenta pod postacią dużego podrażnienia skóry. Na początku myślałam, że to dlatego bo wykazuje swoje silne pozytywne działanie złuszczające na skórę i po kilku minutach ustąpi pieczenie. Byłam w błędzie, bo po zmyciu maseczki skóra była jeszcze bardziej zaczerwieniona. Naprawdę używałam jej kilka razy i za każdym razem było to samo: pieczenie skóry i po zmyciu duże zaczerwnienie. Więc w końcu odłożyłam na dno szafy z myślą, że może za kilka miesięcy mój stan cery się poprawi i będę mogła jeszcze raz ją przestestować.
Jak na ten moment nie polecam osobom z wrażliwą i naczynkową cerą. Myślę, że najlepiej się sprawdzi w przypadku tłustej cery.

Szybko widoczne efekty

Maskę kupiłam w promocyjnej cenie za ok.18 zl w dni piękna w superpharm. Uwazam ta cene jako bardzo okazyjna, zwazajac na to iz maska starczy spokojnie na kilkanascie aplikacji. Sloiczek wydaje sie maly aczkolwiek niewielka ilosc maski wystarczy zeby zapplikowac produkt na calej twarzy. Maska swietnie sie rozporowadza, nie wysywa na tzw"wior". Bardzo latwo sie zmywa i dodatkowo wykonujemy delikatny peeling ze wzgledu na nieduze drobinki zawarte w maseczce. Efekt po zmyciu maski to na pewno odwiezona twarz, czysta i gotowa do dalszej peilegnacji. Pory sa oczyszczone, skora rozsewietlona. Smialo moge napisac ze maska dodaje blasku skorze i odswieza ja. Zapach jest lekko cytrusowy, bardzo przyjemny.

Tak, tak, tak

Maskę dostałam w prezencie pod choinkę. Czułam, że zapałam do niej miłością równie dużą jak do jej innych wersji i faktycznie - nie myliłam się! Uwielbiam te maski, mają w sobie coś takiego, że nie wyobrażam sobie już bez nich pielęgnacji. Żadnego babrania się w samodzielnego chemika - otwieram ładny mały słoiczek i mam gotowy produkt z glinką do stosowania na twarz. Jest super!

Profesjonalny zabieg z maską Loreal

Maska przepięknie pachnie, co jest to jej dużym atutem (zapach utrzymuje się na skórze po zmyciu maski) irewelacyjnie się nakłada jak krem. Gładko i miękko otula twarz. Nie spływa i łatwo się zmywa. Ja nakładam ją na całą twarz pomijając okolicę oczu i ust. Z racji tego, że codziennie stosuję peeling i żel do mycia twarzy, to maskę stosuję zazwyczaj raz w tygodniu, a właściwie według potrzeb. Sięgam po nią zawsze wtedy, kiedy widzę, że skóra jest pozapychana i szara, gdy widzę, że mam mocno rozszerzone pory, a także przed cięższym imprezowym makijażem. Ja z nią się bardzo polubiłam! Po nałożeniu od pierwszej minuty czuję na twarzy delikatne pieczenie i coraz mocniejsze ściągnięcie. Nie każdemu może się to podobać. Za pierwszym razem się przestraszyłam, ale ryzykując, wytrzymałam to, a twarz po ściągnięciu nie była ani trochę podrażniona.

Dobry

Maskę kupiłam bo słyszałam bardzo pozytywne opinie. Wszystko super.. Bardzo gadżeciarskie opakowanie,produkt bardzo wydajny. Co do maski.. Jest dobra skóra twarzy jest delikatna, poprawia się, ale za tą cenę można kupić mniej znanych marek też dobra maskę :)

świetny produkt

produkt spełnia swoje zadanie, skóra jest po użyciu gładka i miękka w dotyku, a przy tym mega nawilżona, nie jest konieczne stosowanie dodatkowo kremu, ewentualnie coś lekkiego na zimę pod podkład, super efekt oczyszczenia

Nie najlepsza

Bardzo lubię tę serię Loreal. W tym przypadku tak samo opakowanie, konsystencja, zapach i wydajność bez zarzutu.
Niestety nie widzę absolutnie żadnego działania. Ani oczyszczenia ani odświeżenia, nawilżenia no nic a nic. Zużyłam mieszając z glinką żeby nadać jej właściwości oczyszczające.
Tej wersji już nie kupię

Super wydajnosc

Produkt świetnie oczyszcza cerę i wygładza. Zgodny z opisem producenta. Świetny skład. Ładne i estetyczne opakowanie. Jedynym minusem tego produktu jest cena gdyż 2 tej cenie można zmalezc kilka lepszych produktow