Filorga, Meso Mask (Maska wygładzająca i rozjasniająca dla każdego rodzaju skóry)

Dodaje skórze blasku, skutecznie i długotrwale rozjaśnia. Zmniejsza zmarszczki i usuwa wszelkie objawy zmęczenia. Działa silnie przeciwzapalnie .
Meso-Mask wskazana jest w przypadku regeneracji i odbudowy skóry zmęczonej, pozbawionej blasku. Idealna w kompilacji z codziennym stosowaniem kremów: ISO-Age, ISO Structure oraz Sleep & Peel.
Preparat stanowi uzupełnienie kuracji przeciwstarzeniowej. Składniki zawarte w masce Meso-Mask wpływają zarówno na starzenie chronologiczne (genetyczne) oraz na fotostarzenie (np. przebarwienia wywołane promieniowaniem UV). Preparat nadaje się do każdego rodzaju skóry.
Polisacharyd ramnozy łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry, wyrównuje niedoskonałości i dodaje jej blasku. Wyjątkowa formuła NCTF stymuluje aktywność komórkową oraz produkcję kolagenu, a arbutyna - czynnik rozjaśniający - niweluje przebarwienia.
NCTF = 55 składników: 14 witamin, 24 aminokwasy, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych, 4 składniki mineralne, 2 antyoksydanty.
Lekka i kremowa konsystencja zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje blask.

dość średnia

Filorga ma kilka bardzo dobrych kosmetyków, ale niestety nie należy do nich ta maska. Zużyłam 3 małe opakowania (nie testery, tylko opakowania pochodzące z zestawów kosmetyków w mniejszych rozmiarach).

Maska trochę napina i nawilża skórę, co jest bardzo przyjemne, ale innych efektów nie zauważyłam. Maska jest przyjemna w aplikacji, dość ładnie pachnie.

Jej skład jest baaaaardzo długi. Przy czym jako druga w składzie gliceryna. Co pewnie wyjaśnia efekt nawilżający. Trudno nawet ten skład analizować ze względu na jego długość, ale zauważyłam w składzie kilka parabenów.

Moja skóra jest dojrzała, bez większych problemów. Dobre maski bardzo lubię, ale Filorga nic nadzwyczajnego nie robi. Wiedząc to co o niej wiem nie kupiłabym jej nawet za 25 złotych, a ona kosztuje 250!

Świetna maseczka i błyskawiczny rezultat

Zdecydowałam się kupić pełnowymiarowe opakowanie maski, po tym jak miałam okazję wypróbować mini-produkt z Sephora Box. Przyznam, że wcześniej nie zwracałam uwagi na markę Filorga. Po tej maseczce mam jednak chęć wypróbować inne produkty tej marki.

Konsystencja: Biała, gęsto-kremowa. Dobrze rozprowadza się po twarzy.

Rezultaty: Widoczne zaraz po zastosowaniu, co bardzo cieszy. Maska działa jak kompres - błyskawicznie napina skórę, nadaje jej blasku. Ratuje po nieprzespanej nocy. Niedoskonałości i zmarszczki są mniej widoczne, a skóra świetlista.

Wydajność: Oceniam bardzo dobrze. Ilość wielkości orzecha laskowego wystarczy do pokrycia całej twarzy.

Zapach: Miły, nienarzucający się.

Uwielbiam!

Maska była dla mnie ratunkiem, kiedy pracowałam w bardzo nieregularnych godzinach, włącznie z nocami, które często nie przesypiałam zupełnie. Do tego klimatyzacja...

Moja skóry wymaga naprawdę porządnego uzupełniania nawilżenia i odżywienia po takich maratonach.
Meso Mask sprawdzała się wtedy znakomicie!

Bardzo dobra

31 lat mam skórę mieszaną z zaskórnikami i czasami z niespodziankami. Maseczka bardzo dobrze sobie radzi z szarością skóry. Rozjaśnia, dodaje blasku i efektu wypoczętej skóry. Maseczka napewno nie zapobiega powstawaniu zmarszczek ani też ich nie usuwa.

Używam tego produktu od: Od 2 lat

nie dla mnie

Nie wiem o co chodzi z tą maską ale ja zupełnie nie podzielam zachwytów. Mam młodą cerę jednak zdecydowałam się na nią ze względu na inne cechy tej maski. Może ona na dosyć młodej skórze nie działa? Nie oczekiwałam od niej wygładzenia czy zredukowania zmarszczek a moze tylko na tym polu potrafi się ona popisać? Mnie do kupienia jej zachęciło to,że maska ma dodać cerze blasku, polecana jest do skóry zmęczonej(moja cera wygląda na mocno zmęczoną, ja sama wyglądam jakbym była wiecznie nie wyspana i zupełnie nie dbała o skóre twarzy, mam dużo przebrwień, nierówny koloryt, stany zapalne czyli to wszystko co maska powinna zredukować według producenta. W rzeczywistosci nie widziałam większej różnicy. Czy ją stosowałam na całą noc czy na 20 zmin czy raz w tyg czy codziennie. Ja praktycznie nie widziałam większej różncy. Może delikatny efekt był jak po zwykłym peelingu enzymatycznym albo zwykłej maseczce ale napewno nie był to efekt wow. Nie wiem czy źle sobie dobrałam kosmetyk do skóry czy może za mało jej używałam? Stosowałam ją przez 3-4 miesięcę aż zużyłam połowę opakowania. Resztę oddałam mamie bo szkoda było mi tego używać skoro u siebie efeków nie widziałam. Cena długo się nad nią zastanwiałam bo nadwyręzyła mój studencki budżet. Dla takich efektów jakie obiecuje producet byłam skłonna wydać te 200zł a teraz sobie myslę, że mogłam zainwestować w inną maseczkę.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa pełnowymiarowego produktu

mieszane uczucia

Zużyłam 1 całe opakowanie tej maseczki i stosowałam ją ponad rok przez 4 pory roku.
Jest to maseczka zagadka. Czasem wielkie wow, a czasem wszystko co mam na twarzy jest zaognione. Więcej razy byłam raczej z niej zadowolona, ale za te cenę i po opiniach spodziewałam się czegoś więcej. Czasem zostawiałam ją na noc, czasem zmywałam, choć bardzo ciężko było się jej pozbyć z twarzy. Ewidentnie bieliła i się mazała. Funkcje częściowo spełnione, choć za dużo razy moja twarz się dziwnie po niej prezentowała. Czasem maska była ratunkiem, a czasem wręcz przeciwnie, stąd jej nie kupię ponownie.
Maskę mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok

J\'adore!

Zanim przejdę do recenzji - widzę, że spora ilość osób narzeka tutaj na cenę tej maski i faktycznie w Polsce kosztuje ona około 250zł. Proponuję poszukać tych masek na zagranicznych stronach, ja znalazłam na stronie brytyjskiej apteki, która wysyła kosmetyki do Polski. Za dwie maseczki (akurat była promocja na markę Filorga) w przeliczeniu na złotówki zapłaciłam 220zł! Przejdźmy jednak do recenzji ;)

Maska zamknięta jest w przyjemnym dla oka słoiku, który daje wrażenie sterylności i nowoczesności. Ma gęstą konsystencję i delikatny, nie narzucający się na szczęście zapach. Aplikuję ją grubą warstwą na całą twarz włącznie z okolicą oczu i spłukuję wodą po 30 minutach.

Na początku moja twarz lekko piecze, ale używam oprócz tego maski REN z kwasem glikolowym oraz toniku z 10% stężeniem tego kwasu, więc to może być przyczyną. Po kilku minutach pieczenie ustaje i mogę przez resztę czasu relaksować się z maseczką na twarzy.

Po zmyciu cera jest niesamowicie miękka, nawilżona i gładka - mam ochotę ją dotykać i głaskać. Do tego dostajemy niesamowite rozjaśnienie skóry twarzy. Żadna maseczka nie dała u mnie takiego efektu jak Filorga - nawet Sisley Black Rose Cream Mask.

Czy jest warta 250zł? Nie wiem, każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Czy jest warta połowy ceny, jaką zapłaciłam? Jak najbardziej tak, jest to produkt naprawdę wydajny. Nie wyobrażam sobie bez niej mojej pielęgnacji - zagościła w niej na stałe. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, drugie już czeka na swoją kolej :)

Droga ale warta przetestowania.

Maski to obok ser moje ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy:-) a Meso Mask to aktualnie moja druga ulubiona maska:-)

Zacznę od kwestii drugorzędnej jaką jest zapach tej maski - fenomenalny to może okreslenie lekko przesadzone, jednak maska pachnie przepięknie, subtelnie, świeżo, delikatnie, jest to zapach, który daje ogromna przyjemność podczas aplikacji i w trakcie noszenia maski na twarzy:-)

W dość cięzkim, masywnym, nieco kańciastym - typowym dla kremów, pudełeczku kryje się biała, dosyć gęsta, kremowa, śnieżno biała substancja, którą aplikuje na cała twarz (łącznie z okolicą pod oczami) i zostawiam na ok.20 minut, po czym zmywam dokładnie letnią wodą.

Po takim "zabiegu" skóra jest nieco rozjaśniona, promienna, dlatego wyjątkowo tą maskę lubię stosować przed "większym" wyjściem, kiedy chcę żeby moja skóra wyglądała super promiennie i świeżo (tak moje ulubione słowo:P)

Ta maska to na pewno i niewątpliwie duża przyjemność stosowania, ładny wygląd skóry na kilka godzin po jej aplikacji, lekkie rozjaśnienie - to największe atuty Meso Maski jednak nie są one na pewno współmierne do wysokiej ceny (cena maseczki do twarzy przekraczająca kwotę 80zł to moim skromnym zdaniem przesada) maski są fajne, poprawiają kondycję skóry ale w tym przypadku efekt jest wyjątkowo krótkotrwały. Cene uważam za przesadzoną ale jeżeli ktoś może sobie pozwolić na kaprys w postaci jej przetestowania to polecam, sama kupiłam kolejne opakowanie:P

Ilość zużytych opakowań: jedno całe - 50ml, drugie zaczęte

rewelacja dla skóry z przebarwieniami:)

Maseczkę kupiłam po przeczytaniu pochlebnych recenzji na wizażu:)
Moja 33 letnia mieszana cera ma duże skłonności do przebarwień-a ta maseczka skutecznie mi pomaga w walce z niechcianymi plamkami:)
Maseczkę stosuję raz-dwa razy w tygodniu-po wykonaniu peelingu delikatnie opuszkami palców wsmarowuje maseczkę w twarz po czym zostawiam ją na całą noc.
Efekty:
-rozjaśniona skóra
-przebarwienia i naczynka są mniej widoczne
-pory są zwężone aczkolwiek ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo:(
-skóra wyraźnie jest odżywiona-wręcz promienieje

Jedyny minus maseczki,który widzę to niestety cena,która oscyluje w granicach 200 zł.
Generalnie polecam każdemu, kto boryka się z przebarwieniami i przesuszoną zmęczoną skórą.

Używam tego produktu od: maj 2013

Mój KWC

Uzywam lub używałam kilku kosmetyków Filorgi i jestem bardzo zadowolona z produktów tej marki. Ale ta maseczka jest zdecydowanie najlepsza, i w ogóle jest to chyba najlepsza maska do twarzy, jaką miałam.

Używam maski wg potrzeb - czasem co tydzien, czasem raz na dwa miesiące. Efekty utrzymują się u mnie kilka dni, a w pierwszy i drugi dzien po uzyciiu moja skóra twarzy wygląda spektakularnie. Niesamowicie wyrównany koloryt, rysy twarzy wyraźnie bardziej miękkie i łagodne, cera pełna mlecznego blasku. Odejmuje mi dobrych kilka lat, i za to ją kocham :) A przy tym jest niesamowicie wydajnie: przy srednio intensywnym użytkowaniu (ok 2 razy w miesiącu) wystarczyła mi dobre 7 miesiecy. Cud - i choć dość drogi, warto w niego zainwestować :)

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Efekt Królewny Śnieżki

Maseczka pełni rolę MEZOTERAPII w masce:)i rozjaśnia juz od chwili nałozenia.Efekt Bielucha muraowany:)Mnie nie przeszkadza,a wręcz cieszę sie nad metodą aplikacji dość mozolnej..tu nie mamy do czynienia z maska co sobie pacniemy na twarz i finito..nie,nie -drogie Panie..Masujemy buzkę,co działa drenująco i rozluzniająco na mięsnie twarzy,wcieramy bielucha i po chwili efekt Kacpra znika a zostaje-Królewna Śniezka:)Mamy buzkę rozbieloną i az miło popatrzeć na tak jasne ,swe oblicze..Dla mnie,ona wcale nie jest az tak lekka..Przypomina mi maść cynkową :)Kładę ją dwa razy w tygodniu.na noc..Rano budzę się z cerą i efektem który trudno opisać słowami:)To trzeba zobaczyć:)Wszelkie skórki,czy jakieś wykwinty,wszystko jest nawilone,zagojone..twarz naprawdę się rozbiela..Dopiero zaczełam,maska jest wydajna..Nie wyobrazam nakładania jej w ilościach hurtowych..Zaczynam i jestem bardzo ciekawa efektu końcowego..Czy ruszy i wybieli przebarwienia?Będę dopisywac spostrzezenia..Jak narazie-jestem nią zachwycona i podoba mi się twarz bajkowa..Fajny produkt..Drogi,ale wydajny i działający ,więc warto zainwestować..

Używam tego produktu od: 2 tyg

Rekord swiata - to dziala!

Zakupilam ta maske zachecona pozytywnymi opiniami na wizazu, jest to moj pierwszy produkt tej marki.

Mam skore zadbane, ale skolnna do przesuszenia i niestety pierwsze zmarszczki zaczely mi czasem wychodzic, wiec wpladlam w panike. Probowalam roznych masek i serum roznych marek, glownie aptecznych, niestety bez efektow.

Do czasu wspanialej Filorga Meso Mask (hurra!).
Po pierwszym uzyciu, oprocz milego uczucia na skorze, nie widzialam specjalnych efektow, ale sie nie poddalam i po ok 3 razie - zaczelo byc widac, i to jak!

Po trzecim razie patrze w lustro nastepnego ranka (uzywam wieczorem) - a tu cera o jakiej mozna pomarzyc.

Gladziutka, jakby rozswietlona. Zmarszczki mniej widoczne, i w trakcie dalszego uzywania (ok miesiac) sa coraz mniej widoczne, jakby "wypchniete" od wewnatrz. Pory sa zwezone, rowniez wszelkie "zarozowienia", naczynka a takze przebarwienia posloneczne przygaszone.

Efekt widoczny nie tylko dla mnie, uslyszalam sporo komplementow. Nawet jak jestem zmeczona, to po cerze teraz duzo mniej to widac.

Podsumowujac: jak dla mnie pierwsza maska, ktora naprawde dziala.

Uzywam od miesiaca, 2 razy w tygodniu (czesciej niz zaleca producent). Nie wiem czy efekt pieknej cery utrzymuje sie po zaprzestaniu kuracji.
Ja na wszelki wypadek zamowilam juz drugi sloik na zapas, i pare innych produktow Filorgi. Drogie jak cholera, ale jesli beda dzialac tak jak ta maska, to warto.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie