Rimmel, Brow This Way, Fill & Sculpt Eyebrow Definer (Kredka do brwi)

Rimmel, Brow This Way, Fill & Sculpt Eyebrow Definer (Kredka do brwi)

Zobacz oferty

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 0,25 g

Wypełnij brwi i nadaj im kształtu w mgnieniu oka! Dzięki dwustronnej kredce uzyskasz pełniejsze brwi o jednolitym ułożeniu. Łatwa w użyciu, automatyczna, kremowa kredka, dzięki unikalnej trójkątnej końcówce, pozwoli Ci precyzyjnie zaznaczyć kształt brwi. Po skończonym makijażu rozczesz brwi szczoteczką dla naturalnego efektu. To sposób na perfekcyjne brwi o wysokiej odporności na rozmazywanie!

Bardzo dobra kredka

Kupiłam na promocji. Lubię używać kredek do brwi tego typu, bo pozwalają na precyzyjność i dają naturalny efekt. Kredka ma fajną konsystencję, nie jest za miękka, za twarda też nie, ale bardziej w kierunku twardej struktury. Ma ładny chłodny odcień brązu. Mam kolor 002 medium Brown i dla bardzo ciemnej blondynki był w sam raz. Dobrze się z nią pracuje. Jest wygodna w użyciu. Nie łamie się, nie zbija w grudki. Jest to kredka wysuwana automatyczna ze skoszoną końcówką. Z drugiej strony jest szczoteczka do rozczesywania brwi. U mnie średnio z wydajnością, mogłoby być lepiej.

Bardzo dobrze się z nią pracuje, można wyrysować nią brwi i je wypełnić dając naturalny efekt.

Brwi, to jeden z elementów codziennego makijażu, bez którego nie wyobrażam sobie wyjść z domu. Mam dość rzadkie, ciemne brwi, i do ich wypełnienia używam z reguły kredek.
Mój odcień to 002 MEDIUM BROWN i uważam, że jest dla mnie idealny.
Marka Rimmel oferuje nam tutaj 3 odcienie do wyboru.

• BLONDE
• MEDIUM BROWN
• DARK BROWN

Kredka jest automatyczna z jednej strony mamy wysuwaną woskową, mięciutka kredkę a z drugiej strony mamy syntetyczną szczoteczkę do wyczesania włosków. Aplikacja jest bardzo prosta i w kilka sekund możemy wyrysować sobie brwi, oraz wypełnić ubytki. :) Szata graficzna jest skromna mamy drobne napisy na opakowaniu, które po jakimś czasie troszkę się ścierają.

Rysik kredki jest nie za gruby nie za cienki, wyprofilowany pod skos - jak dla mnie jest idealny. Bardzo dobrze się z nim pracuje. Jest bardzo precyzyjna, świetnie się sprawdzi dla osób, które nawet nie maja żadnego doświadczenia w rysowaniu brwi. Tą kredką można stworzyć na prawdę wymarzone brwi o naturalnym efekcie bez przerysowania :) bardzo łatwo dorysowałam sobie nią brakujące włoski, delikatnie je zagęszczając. Nie rozmazuje się w ciągu dnia, pozostaje w swoim miejscu przez cały dzień w nienaruszonym stanie. Jest bardzo trwała i niesamowicie wydajna, używam ją od półtorej miesiąca i mam jeszcze tej kredki około połowy.

A więc tą kredką można zarówno na nowo stworzyć kształt brwi, intensywnie je zagęścić lub tylko dyskretnie podkreślić i wzmocnić ich kolor. A szczoteczka umieszczona z drugiej strony pozwala rozprowadzić i wyczesać nadmiar produktu i uzyskać naturalny efekt brwi.

Nie wymaga temperowania, jest wykręcana, nie łamie się, na prawdę bardzo fajnie się z nią pracuje. Łatwo dostępna w wielu drogeriach stacjonarnie jak i online. Na promocji można ją dostać za ok. 15 zł jak kupiłam ją w Hebe.

Śmiało mogę ją polecić :)

Jest okej

Jestem posiadaczką bardzo lichych i jasnych brwi, dlatego ciężko tak naprawdę dogodzić moim potrzebom. Zawsze muszę uważać z aplikacją produktu, by nie nałożyć go zbyt dużo i nie osiągnąć efektu przerysowanych brwi. Z tą kredką nie ma takiego problemu. Warto jednak aplikować ją bardziej delikatnie, mocniej dociśnięta do skóry potrafi pozostawić ciemniejszy efekt, ale to akurat jest dla mnie plusem, można fajnie budować i przyciemniać miejscowo brwi. Kolor 001 jest delikatny i neutralny, powinien pasować wielu osobom o jaśniejszych włosach. Nie nazwałabym jej jednak hitem, nie zachwyciła mnie niczym specjalnym. Z reguły używałam kredki z Catrice i mam wrażenie, że miała ona bardziej masełkową konsystencję, natomiast ta z Rimmel jest bardziej woskowa i trochę oporniej rozprowadza się na skórze... być może kwestia przyzwyczajenia. Dodam jeszcze, że kupiłam ją w promocyjnej cenie, gdybym zakupiła ją za cenę regularną, która nie należy do najniższych, byłabym rozczarowana jakością.

Odcień 002 medium brown

Na co dzień moje brwi nie wymagają większych poprawek. Kształt i ich grubość generalnie mnie zadowala. Od produktów do stylizacji brwi wymagam wyrównania kształtu i ujarzmienia pojedynczych, niesfornych włosków.
Na produkt Rimmel zdecydowałam się, ponieważ uznałam formę kredki za wygodną w użyciu oraz dzięki temu że na drugim końcu posiada grzebyk. Moje naturalne włosy są dość ciemne, określilabym je jako średni, zimny brąz. Zdecydowałam się więc na odcień 002, bo chciałam żeby produkt był widoczny ale jednocześnie nie za mocny bo włosy farbuję na jasny blond. Kolor spełnia moje oczekiwania.
Kredka ma trójkątny kształt, jest dość twarda, odcień raczej chłodny. Podoba mi się fakt, że jest wysuwana, a nadmiar można wsunąć z powrotem. Nie wiem kiedy, ale złamała mi się u samej nasady, dzięki mechanizmowi nie przeszkadza to w użytkowaniu. Dobrze się nią maluje, najpierw delikatnie zaznaczam kontur, a potem wypełniam go tylko w tych miejscach, w których zachodzi taka potrzeba. Odcień dobrze zlewa się z odcieniem moich brwi. Szczoteczka idelanie współgra z konsystencją kredki. Nawet jak zaznaczę coś za mocno, szczotka ładnie rozciera produkt. Ładnie wyczesuje też niesforne włoski.
Kosmetyk jest dość trwały, myślę, że może wytrzymać cały dzień, chociaż w moim przypadku to ciężkie, ponieważ posiadam niechlubny nawyk pocierania brwi w ciągu dnia ;-).
Podsumowując, nie mam tej kredce nic do zarzucenia, z nią nawet początkująca osoba bez problemu poradzi sobie z makijażem brwi.

Naturalny i szybki efekt

to dokładnie to, na czym zależy mi przy stylizacji brwi - żeby dało się je wypełnić szybko, bez zbędnego machania i żeby efekt nie przypominał w najmniejszym stopniu makijażu permanentnego - im mniej zauważalny, tym lepiej. W przypadku tej kredki zapewnione mam to i to - korektę brwi wykonuje się nią ekspresowo. Kształt i konsystencja wkładu są idealne, bez problemu nadadzą delikatny kontur i wypełnią włoskowe braki. Trwałość też na plus, praktycznie nie ściera się w ciągu dnia, dobrze sobie radzi w trudniejszych warunkach atmosferycznych. I bardzo wygodne jest to, że nie potrzebuję ani dodatkowego pędzelka ani temperówki. Zdecydowanie (póki co) moje odkrycie 2020!

Szybka korekta

Kredka do brwi to moim zdaniem sztos plusem jest fakt że posiada szczoteczkę do rozczesania brwi kolor który wybrałam idealnie pasuje do mojego naturalnego odcienia. Sama kredka jest łatwa do rozprowadzenia i raczej nie jest możliwe żeby sobie nie poradzić. Produkt bardzo długo utrzymuje się więc efekt jest usper

Kredka kompletna.

Cenię sobie naturalny efekt w makijażu i jest to jeden z kosmetyków, które mi go zapewniają. Mam odcień 001, który idealnie współgra z moimi jasnobrązowymi włosami i brwiami. Dużym plusem jest opakowanie, kredka jest wysuwana, a z drugiej strony kryje szczoteczkę, swoiste 2 w 1.
Przy aplikacji należy uważać, by nie przyciskać jej za mocno do skóry, bo wtedy łatwo o złamanie. Najlepiej wysuwać minimalną ilość. Produkt ładnie sunie po skórze, używam go jedynie do narysowania pojedynczych włosków i optycznego zagęszczenia brwi (mam ładny, przyzwoicie gęsty, łuk).
Jeśli przesadzę z ilością, to od razu przeczesuję delikatnie brwi i problem rozwiązany. Początkujący na pewno nie zrobią sobie nią krzywdy.
Kredka jest trwała, nie ściera się w ciągu dnia, ale oczywiście nie dotykam twarzy.
Bardzo ją lubię, mam już kolejne opakowanie i na pewno sięgnę po następne. Jest łatwo dostępna, w promocji kosztuje ok. 15 zł.

Super produkt

Kupiłam go w Hebe na promocji. Uważam, że jest to produkt godny polecenia. Naprawdę możemy wybrać idealny kolor dla siebie i stworzyć przepiękne brwi. Kredka jest wysuwana i mięciutka a w dodatku skośna co jest super praktyczne. Możemy wybrać odcienie,które nam przypasują. Kredka w połączeniu z utrwalaczem do brwi trzyma się cały dzień. Efekt jest spektakularny.

Naturalny miękki efekt i doskonały kolor

Szukałam nowego produktu do brwi po skończonej pomadzie, czegoś co da naturalny efekt i będzie wyglądało lekko, a do tego będzie pasować do mojego ciemnego blondu - trafiłam idealnie, a muszę przyznać, że miałam przy zakupie pewne wątpliwości.
Zacznę jednak od oceny koloru. Mój to 001 Blonde. To ideał i do tej pory nie spotkałam tak dobrze dobranego kolorystycznie produktu do moich brwi. Nie wpada w rudości, kolor jest chłodny (ale nie za bardzo), naprawdę naturalny i delikatny. Podkreślam nim całe brwi i wypełniam łuk, a całokształt wygląda miękko i łagodnie.
Trapezowy kształt wysuwanej kredki pozwala dokładnie nią manipulować przy malowaniu, a do tego miałam największe wątpliwości - czy jej kształt się sprawdzi, czy nie będzie zbyt miękka - i nie, nie jest. Już czuję, że nie będę mogła powiedzieć, że należy do najbardziej wydajnych, ale nie to jest najważniejsze.
Pędzlem formuła produktu również dobrze się nakłada.
Ogromny plus za wbudowaną szczoteczkę. Za to, że jest, że nie trzeba jej szukać i że jest odpowiedniej miękkości. Wyczesuje nadmiar, ale nie wyczesuje wszystkiego.
Poza tym dobra cena, poręczne opakowanie, świetna trwałość!

Jak dla mnie to nowe fantastyczne odkrycie i wiem, że zostanie ze mną na długo ;) Szczerze polecam!

Jak ja ją lubię :)

To jest jeden z tych produktów, że kiedy użyjesz go pierwszy raz, kiedy zużyjesz całe opakowanie i czujesz smutek to wiesz, że musisz kupić go ponownie. Tak ! ten kosmetyk uzależnia i to jak. Kupiłam z braku laku, bo nie mogłam znaleźć mojej stałej kredki z bell. Kupiłam tą kredkę i myślę, że ze mną zostanie na bardzo długi czas, bo ma wszystko czego szukam w dobrej kredce:

Mój kosmetyczny niezbędnik

Uwielbiam, dzięki cienkiemu rysikowi i szczoteczce makijaż brwi można przeprowadzić w perfekcyjny sposób. Kolor również jak dla mnie idealny. Mam 2 sztuki tego produktu i zawsze na jakiś wyjazd zabieram go ze sobą.

Dobra kredka

Kredka ma dobry kolor (mam odcien 03) i fajnie skleja brwi. Jest miękka, jednak mogłaby być troszkę cieńsza. Ale można spokojnie wyrysować kształt brwi. Pomocna jest także szczoteczka z drugiej strony.
ZALETY
Dostępna w 3 kolorach
Skleja rzęsy
Miękka
Wygodna
Szczoteczka do rozczesania
WADY
Kształt kredki
Cena