Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Sourcils [Eyebrow Pencil] (Kredka do korekty brwi)

Pojemność 1,1 g

Precyzyjna kreska, naturalny efekt. Z masłem karite ułatwiającym aplikację. Precyzyjny, lekko pudrowy wkład zapewnia jednolitą kreskę. Profilowana szczoteczka rozciera kreskę i rozczesuje brwi. Naturalne kolory zapewniają doskonały efekt.

Świetna kredka

Naprawdę świetna kredka. Z jednej strony ołówek z drugiej szczoteczka. Ja wybieram kolor popielaty. Wygląda naturalnie na moich brwiach, są ładnie wypełnione, nie wyglądają sztucznie. Kredka ma bardzo dobrą konsystencję. Gładziutko się nią maluje. Niestety trzeba strugać. Wytrzymuje cały dzień, bez poprawek. Nie "poci się", ani nie zmienia konsystencji nawet po kilku godzinach. Zużyłam już 3 i niestety we wszystkich odpadła mi szczoteczka, która trzyma się na 2mm druciku, ale czasem da się ją przykręcić. Cena całkiem ok. Często na promocji można kupić za 22-29zł. Nie powoduje uczulenia. Na pewno kupię ponownie.

Kredka do brwi

Super kredka do brwi jest twardawa przez co mi łatwo farbuję włoski .wygodnie mogę zrobić kontur brwi.nie ściera się i nawet nawilża.jestem zadowolona tymbardziej że wystarcza mi na rok

Kredka do brwi

Zużyłam już kilka kredek więc czas na moją opinię. Moim zdaniem kredka jest bardzo wydajna. Wykręcane kredki bardzo szybko zużywałam a te mam i mam. Ostrzenie to dla mnie żaden problem. Robi się to dosyć rzadko. Kredka występuje w 5-ciu odcieniach więc spokojnie każdy może coś dla siebie dobrać. Kredka nie kruszy się, nie łamie, wyczesanie spiralą daje bardziej naturalny efekt. Po jakimś czasie zakrętka spada i robi się luźniejsza. W promocji ma dobrą ceną.

Dobry wóbór!

Kupiłam kiedyś w Yves Rocher, bo chciałam wykorzystać rabat, a nie wiedziałam co kupić. I od tej pory używam codziennie i to mój regularny zakup. Ładny efekt, dobry odcień. Po całym dniu lekko traci intensywność koloru, ale nadal się utrzymuje. Na codzień jest dobry i szybko się aplikuje, lecz na wieczorne wyjście preferuje pomady, które wymagają ode mnie więcej czasu i pracy.

Ulubieniec do brwi

Niestety nie mam odniesienia do innych kredek i produktów do brwi, ponieważ był to mój pierwszy produkt i od razu ulubieniec. Używam kredki w odcieniu 01 blond i dostaję mnóstwo komplementów co do koloru i tego jak wygląda na moich brwiach. Ogromną zaletą jest grzebyczek na drugim końcu kredki. Bardzo łatwo zarysowuje mi się kontur brwi oraz je wypełnia (chociaż z natury mam dosyć gęste brwi). Jest miękka, łatwa w użyciu i trwała! Wytrzymuje cały dzień, nie rozmazuje się. Jedyny jej minus to fakt że przed każdym użyciem należy kredkę zatemperować, by brwi były bardziej precyzyjne.

Kredka fajna ale jakość nie równa się cenie

Kredkę z ciekawości kupiłam na promocji. Końcówka jest z grzebyczkiem do rozczesywania, kredka ma fajny odcień, łatwo się maluje, tylko trzeba często strugać. Wszystko fajnie bo kredka godna uwagi ale porównać ją jakością można z kredką od Wibo, ceną nie bardzo.

wydajność 10/10

Nie jestem w stanie powiedzieć w jakim odcieniu mam tę kredkę (brwi ciemny blond), aktualnie ją kończę, starły się z niej już wszystkie napisy, minęło blisko 2 lata od zakupu. Tak, z tej kredki korzystam już od niemalże 2 lat. Jest to najbardziej wydajna kredka do brwi z jaką się spotkałam. Jest dość twarda przez co transfer pigmentu nie jest intensywny, więc jeśli masz duże braki we włoskach, nie wiem czy ta kredka jest dobrym rozwiązaniem, bo ręka może porządnie się zmęczyć, zanim osiągnie się satysfakcjonujące rezultaty. Spiralka trochę za szeroka - w moim przypadku za mocno się ugina.

Dobra na co dzień

Zanim zdecydowałam się na tę kredkę, nie używałam kosmetyków do brwi. Ale dzięki niej jestem bardzo zadowolona - w końcu moje brwi mają ładny wygląd :) grzebyk precyzyjnie rozczesuje włoski, kredka zaś nadaje ciemniejszy kolor, dzięki czemu moje brwi są bardziej widoczne i wyraziste. Jest też bardzo wydajna, używam jej długi czas i wcale się nie kończy :)

Idealna twardość.

Wcześniej stosowałam wyłącznie tą kredkę, ale odkąd pojawiły się pomady
do brwi przerzuciłam się na nie.
Używałam kredki w odcieniu Brąz.
Ma idealną twardość ,rewelacyjnie się rozprowadza i rozciera.
Daje bardzo naturalne wypełnienie brwi , bez uczucia sztuczności
czy ciężkości .
Jest trwała , nie ściera się i nie rozmazuje.
Posiada wygodną szczoteczkę do układania brwi.
Bardzo wydajna , dobrze się temperuje ,nie łamie się i nie kruszy.
Jedynym mankamentem są zatyczki które z czasem pękają i spadają
zarówno z kredki jak i szczoteczki.

Bardzo dobra

Świetna kredka. Pięknie podkreśla naturalną linię brwi. Kosmetyk wyposażony jest w szczoteczkę, którą można wyczesać nadmiar produktu i nadać bardziej naturalny wygląd. Nie rozmazuje się.
Niestety szybko się zużywa.
Raz trafiłam na kredkę która była za miękka - nie udało mi się podkreślić brwi tak aby wyglądały naturalnie. Nie wiem czy to wina innego koloru. Kupiłam drugą i już było ok.

Genialna kredka!

Malowanie brwi zawsze przychodziło mi z wielkim trudem, gdyż moje brwi są bardzo ciemne i jest ich mnóstwo, więc zawsze nie bardzo widziałam jak się za to zabrać. To jest pierwsza kredka, którą potrafiłam się obsłużyć i nie zrobić mojej buzi krzywdy ;) Jest dosyć twarda, więc się nie rozmazuje i trzyma w ryzach cały dzień, a z drugiej strony na tyle miękka, iż łatwo nią pracować :) Mam najciemniejszy odcień z palety i sprawdza się świetnie oraz idealnie pasuje do koloru moich brwi. Kończy mi się właśnie już druga kredka także muszę powoli wybrać się do sklepu ;)

Świetna

Robi wszystko co producent obiecuje. Bardzo łatwa i szybka aplikacja. Trwały w ciągu dnia, chociaż jeśli nałożymy za dużo łatwo wyczesać nadmiar. Utrzymuje włosy w miejscu. Można nim ładnie uzupełnić brwi, chociaż nie wydaje mi się żeby można nim było narysować je od zera.