Niuqi, Baza kauczukowa proteinowa

Naturalny manicure, wyrównanie kolorytu, wzmacniające proteiny, przedłużenie o 1 cm
Zawiera keratynę, czyli proteinę wzmacniającą i zabezpieczającą płytkę paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

jedna z lepszych!

Bazę kupiłam w Biedronce za 9.99zł. Często jest dostępna różnych kolorach. Wybrałam ją ze względu na to, że nie przedłużam sobie paznokci tylko chcę utwardzić swoją naturalną płytkę. Baza sprawuje się świetnie. Ma gęstą konsystencje, gdzie nawet jedna warstwa starczy przy grubszej płytce paznokcia. Trzyma się około 2-3 tygodni, ładnie współpracuje z kolorowymi lakierami hybrydowymi. Utwardza się bez problemu w lampie 48W przez 60 sek. Co prawda mocno szczypie ale warto dla efektu!
Mi wystarcza na co najmniej około 15 stylizacji przy 2 warstwach. Zdecydowanie polecam!

Świetna

Najlepsza baza do paznokci której używałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie ma lepszej w tej cenie! Szkoda tylko, że rozchodzi się jak świeże bułeczki jak jest dostępna w sprzedaży. Jak już uda mi się ją dorwać to biorę kilka na zapas.

Niuqi, Baza kauczukowa proteinowa

Świetny i tańszy odpowiednik bazy proteinowej indigo, fajnie trzyma się na paznokciach i dzięki cudownemu kolorowi nie trzeba żadnego dodatkowego koloru aby nadać krycia.

Świetna alternatywa dla drogich baz, a jakość wcale nie gorsza

Zużyłam już kilka opakowań baz kauczukowych od Niuqi, a przygodę z nimi zaczęłam, kiedy tylko pojawiły się w sprzedaży jakieś 2 lata temu. Bazy z dodatkiem protein wprowadzono do sprzedaży nieco później, więc również tę wersję musiałam wypróbować.

Baza znajduje się w klasycznie białej buteleczce o pojemności 5 ml, czyli jak wszystkie z tej firmy. Na nakrętce jest naklejka z oznaczeniem koloru bazy. Odcieni jest kilka, wszystkie w kolorach jasnoróżowo - beżowych, czyli nude.

Konsystencja jest średnio rzadka, na pewno dużo gęstsza od zwykłej bazy, ale też rzadsza od innych baz budujących. Łatwo pracować pędzelkiem, który ma gęste włosie i jest precyzyjny. Produkt nie spływa z paznokci i można nim ładnie zbudować i lekko przedłużyć paznokcie, choć trzeba zrobić troszkę grubszą warstwę, żeby nic się nie złamało. Co za tym idzie, wydajność jest na stosunkowo niskim poziomie. Mimo tego warto wypróbować produkt, ponieważ jak na tak niską cenę (9,99 zł) trzyma się naprawdę długo, bo nawet 3 tygodnie, czyli maksymalny okres, kiedy noszę jedną stylizację, choć oczywiście nie jest tak trwały jak żel. Baza jest samopoziomująca, z czasem nie staje się miękka, nie pęka oraz pomaga chronić nawet zniszczone paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi. Ja czasem używam bazy również jako samodzielny produkt, bez nakładania kolorowego lakieru na wierzch. Świetnie poradzi sobie pod żelem (jak na razie próbowałam tylko z tym od Niuqi), nie odkleja się ani nie łamie.

Największą wadą jest to, że dostępność tych baz jest bardzo słaba. Gdy tylko producent ogłosi ich ponowne wprowadzenie do sklepów raz na kilka miesięcy, znikają z półek czasem nawet w ten sam dzień, przynajmniej u mnie. Zdarza się, że muszę odwiedzić kilka Biedronek, by upolować swój upatrzony kolor, a nie zawsze się to udaje. Dlatego staram się robić większe zapasy, zamiennie używając tego produktu z jego starszą siostrą - bazą kauczukową, ponieważ według mnie niewiele się one między sobą różnią. Teoretycznie proteiny powinny wzmacniać bardziej paznokcie, ale na moich nie zauważyłam jakiejś różnicy. Po prostu pod hybrydą łatwiej zapuścić paznokcie bez uszkodzeń i te bazy w tym pomagają, ponieważ przedłużają trwałość stylizacji.

Warto wypróbować

Nie droga, a naprawdę dobra. Baza spełnia swoją funkcję, nie niszczy płytki paznokcia, jest trwała, nie odkleja się, lakier dobrze do niej przywiera. Jedyny minus jest taki, że dość szybko wysycha, po otwarciu trzeba ją w krótkim czasie zużyć - w przeciwieństwie do innych baz.
Dość gęsta konsystencja, ale bardzo łatwa w nakładaniu.

Bardzo fajna baza

Największą zaletą tej bazy jest jego trwałość i cena. Na początku nie byłam do końca zadowolona , ale okazało się, że winna była lampa. Po wymianie lampy baza okazała się naprawdę ekstra. Ma odpowiednią gęstość i fajnie że ma kolor bo czasem wystarczy, że nałożę samą bazę jak nie mam zbytnio czasu na pełną stylizację paznokci.

Nie do pobicia

Uzywalam różnych baz....I tych za 40 zł i trochę tańszych. Tak przygotowuje swoje paznokcie, ze niby trzyma,ale zdarzał się odprysk czy złamanie paznokcia z racji mojej wykonywanej pracy i dzwigania. No ekstramalne warunki po prostu.

Przy tej bazie tak samo jak i jej drugiej zwykłej kauczukowej siostrze,nie mam żadnych problemów. Ale wolę białą wersję, bo jest z keratyna w składzie.
Stylizacja trzyma mi bite 3 tygodnie bez jednego odprysku. Paznokcie rosną bardzo długie pod nią,więc już muszę budować nia apex ( da się bez problemu). Jeśli w nie niechcący uderzę, to mi nic nie peka. Właśnie za to lubie bazy kauczukowe. A ta jest śmiesznie tania,niestety szybko znika z półek.
Nadaje się również jako baza pod akrygel ( testowalam)- nie wiem jak współpracuje z typowymi zelami . Ogólnie udany produkt

super

Zawsze miałam przekonanie, że jak coś jest tanie to nie będzie się sprawdzać. A tu proszę takie miłe zaskoczenie. Nawet nie zliczę ile zużyłam tych baz. Są ekstra. Czasami nakładam je same, czasami pokrywam kolorem zależy ile mam czasu.

Dobra baza

Lubię tą bazę bo ma kolor i nie muszę nakładać dodatkowego lakieru. Wykonanie pazurków zajmuje mi godzinne ( mam 54 lat uczę się dopiero więc i tak uważam to za duży sukces ) Baza jest bardzo gęsta , kosztuje około 10 zł , można ją kupić w Biedronce . Baza dobrze się kryj e , dobrze zabezpiecza paznokcie , utwardza je . Nadaje ładny lekki różowy efekt . Jestem zadowolona , Baza dobrze się zmywa , nie uczula , nie podrażnia .

Najlepsza baza kauczukowa pod słońcem! W tej cenie nie ma lepszej. Używam od dobrych kilku miesięcy już nawet nie zliczę ile opakowań zużyłam. Jak tylko są dostawy w sklepie to kupuje na zapas żeby mi jej nie zabrakło.

Jest świetna

Baza jest bardzo trwała. Dość mocno "gumowa" trzeba troszke precyzji przy nakładaniu ale bez problemu trzyma mi się 3 tygodnie (pazurki tylko leciutko matowie) ????
Inne znane marki się chowają

Dobry produkt w niskiej cenie

Bazę niuqi można nadobyc w biedronce, zarówno solo jak i w zestawie z innymi kosmetykami tej firmy. Cena jest niska, opakowania są takie tradycyjne z paskami pokazującymi odcień bazy. Odcienie są również z tyłu opisane. Pojemność jest taka akurat, jak na tego typu produkt. Jeśli chodzi o konsystencje to jest to dosyć gesty produkt, co sprawia, że znacznie łatwiej i precyzyjniej się go nakłada. Odcienie są przepiękne, różowe, myślę, że każdy spośród nich znajdzie coś dla siebie. Paznokcie po nałożeniu i utrwaleniu bazy są mocniejsze, nie łamią się, ani nie kruszą. Baza ta daje bardzo ładny efekt na paznokciach i zrobione nią paznokcie wytrzymują do 3 tyg a potem należy uzupełnić odrosty, lub spiłować i nałożyć bazę jeszcze raz. Jestem zadowolona z tego produktu.