Niuqi, Nail Salon, Baza hybrydowa UV/LED

Niuqi, Nail Salon, Baza hybrydowa UV/LED

Baza pod lakier hybrydowy Niuqi to krok 1. w wykonywaniu manicure hybrydowego. Produkt profesjonalny. Stosowany zgodnie ze sposobem użycia, przeznaczony także do użytku domowego.

lakiery hybrydowe, lakiery podkładowe
przedłużające trwałość lakieru, nabłyszczające
żelowa, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Baza hybrydowaod Niuqi

Robię manikiur już od pięciu lat i to było moje pierwsze produkty które stosowałam. Dla początkujących jest super żeby się nauczyć. Każda władza i zależności od tego jaką masz płytkę paznokcia ale ta jest dla mnie to jest taka uniwersalna. Jest miękka. Wygodne Pędzel ek stosunek jakości do ceny jest mega ponieważ to jest jedna z najtańszych produktów. Polecam jeśli ktoś robi paznokcie dla siebie i chcę się nauczyć????????????

Jak najbardziej dla twardych paznokci.

Baza sama w sobie jest dobra , długo się utrzymuje na płytce paznokciowej .
Problem polega na tym że jeśli masz bardzo łamliwe paznokcie tak jak ja .. to ta baza niestety nie jest dla ciebie bo nie utwardzi ci paznokcia , nawet nie będzie stylizacja trwała bo jak masz paznokcia miękkiego a gdzieś się uderzysz , odprysk ci się zrobi albo paznokieć złamie. to masz po stylizacji.
Zapach mógłby być lekki a nie tak intensywny .
Problemem również jest dostępność , nie raz minie kilka tygodni nim dadzą paletkę topów w sklepie ,wiec trzeba brać po klika sztuk na raz

Nie dla moich paznokci

Niestety moje paznokcie są problematyczne, są cienkie i łamliwe. Ta baza nie dała sobie z nimi rady. Po niecałym tygodniu zaczęły odchodzić od wolnego brzegu. Uprzedzam zawsze zabezpieczam wolny brzeg. Ale to, że mi się nie sprawdziła nie znaczy, że komuś innemu też się nie sprawdzi. Baza nie jest droga koszt ok 10 zł. Warto spróbować, a może jednak będzie ok.

Super baza

Chciałam sama nauczyć się robienia paznokci i zaczęłam naukę właśnie na produktach tej marki i już dziś wiem że to był dobry wybór. Baza ma fajna konsystencje dobrze się nią nakłada i dobrze utrwala się w lampie .

Idealna!

Przygodę z hybrydami zaczęłam 2 miesiące temu. Z tej bazy skorzystałam z polecenia. Nie sądziłam, że już z nią zostanę. Pomimo niskiej ceny, która także jest bardzo zachęcająca, baza ta jest bardzo dobra jakościowo. Pięknie i równo układa się na płytce paznokcia. Bez problemu utwardza się w lampie i bardzo dobrze współpracuje także z kolorami różnych firm. Z płytka paznokcia tworzy jedność przez co na moich paznokciach trzyma się aż do zdjęcia frezarka (mój rekord to 4 tygodnie, jednak z powodu ogromnych odrostów nie byłam w stanie dłużej testować jej wytrzymałości). Bez problemu można dzięki niej wykonać lekkie przedłużenie paznokcia. Za tą cenie nic lepszego, i to w tak dobrej jakości się nie znajdzie. Jestem skłonna stwierdzić nawet, że nic lepszego nie trzeba szukać.

Uwielbiam

Testowałam już wiele baz innych firm ale ta to nie to samo. Przykładowo bazy tamtych firm nie utrzymywały mi tak długo stylizacji jak ta. Tutaj 3 tygodnie dla tej bazy to nic. Zero odprysków. Idealna formuła. Polecam

Dobra baza.

Baza hybrydowa Niuqi była jedną z moich pierwszych baz. Słyszałam sporo dobrego o tych produktach, dlatego i ja postanowiłam je sprawdzić.
Baza nie jest za rzadka i nie jest za gęsta, dzięki czemu dobrze się ją nakłada i nie spływa do skórek.
Wyrównuje płytkę i przygotowuje ją do kolejnych etapów stylizacji.
Trzyma się bardzo dobrze, bo manicure wytrzymuje bez problemu dwa tygodnie, lakier nie odpryskuje.
To zwykła baza, która nie przedłuży i nie wzmocni paznokci, ale swoje główne zadanie spełnia bardzo dobrze. Jeśli ktoś ma cienkie paznokcie wtedy ich za bardzo nie pogrubi, ale przy normalnych paznokciach sprawdzi się świetnie. Można dodać do niej trochę proszku akrylowego i wtedy efekt pogrubienia paznokci już będzie widoczny.
Dodatkowym plusem tej bazy jest jest cena, dostępność i wydajność. Warto ją wypróbować za taką cenę.

Bardzo dobra za niska cene

Niedawno zaczęłam swoją przygodę z hybrydami i to właśnie produkty marki Niuqi trafiły w moje ręce jako pierwsze. Zaskoczyła mnie niska cena, która szła w parze z pozytywnymi opiniami w internecie, więc postanowiłam spróbować.

Świetna baza za niską cenę

Baza ma bardzo fajną konsystencję którą super się rozprowadza. Hybryda na niej trzymała mi się już ponad dwa tygodnie i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Używam jej już kilka raz i jestem z niej zadowolona.

Z produktu jestem bardzo zadowolona i polecam.

BARDZO LUBIĘ !

Bardzo lubię tą bazę oraz nie mam do niej żadnych zarzutów. Jest naprawdę bardzo fajna , godna uwagi i wypróbowania.
Buteleczka lakieru bardzo ładna w kolorze czarnym plastikowa, dość solidna nie niszczy się.
Zapach no niestety dość nieprzyjemny, ale jak każdej bazy do paznokci, l zapach nie zachwyca.
Konsystencja nie zagesta , nie za wodnista po środku jest porostu odpowiednia, lakier nie zalewa skórek i dobrze współpracuje.
Pedzelek również jest poprawny nie jest za duży ani za mały. Nie mam z nim problemu A wręcz przeciwnie bardzo dobrze mi się z nim wspolpracuje.
Baza jest porostu bardzo dobra. Jest również bardzo wydajna. Lakiery kolorowe nie odpryskuja dobrze się na niej trzymają oczywiście jeżeli maniciur jest dobrze i poprawnie zrobiony.
Uważam ten produkt za bardzo dobry i szczerze polecam , gdyż nawet jego cena 9,99 zl i dostępność jest bardzo atrakcyjna .

UWAGA! UCZULUA!

Robię hybrydy ponad 2 lata. Z baz próbowałam Neonail, Semilaca, Silcare (Flexy), jakiegoś chińczyka z AliExpress i bazę Niuqi. Wszystkie były dobre (oprócz Flexy) ale Niuqi miało to czego nie miały pozostałe - dostępność. Mogłam go kupić przy okazji innych spożywczych zakupów. Był tani i dobry. Rzadki w konsystencji, przez co ładnie się poziomował. Bez problemu rozpuszczał się w acetonie.

ALE...

Zużyłam jedno opakowanie, więc kupiłam kolejne. Zrobiłam manicure i po kilku dniach zauważyłam, że pod paznokciami łuszczy mi się skóra. Olałam temat, bo myślałam, że coś innego jest przyczyną. Potem zaczęłam czuć swędzenie palców - myślałam, że to spowodowane częstą dezynfekcją. Kapnęłam się dopiero co jest przyczyną, gdy skóra zaczęła mi się łuszczyć nie tylko pod paznokciami, ale również i wokół paznokcia.

Aby zdiagnozować, który produkt jest przyczyną zrobiłam prosty test alergiczny. O godz. 10 rano, na zewnętrznej części nadgarstka namalowałam bazą, kolorem i topem po jednej kresce. Zostawiłam na 5 min i potem wytarłam chusteczką. O 5 rano obudziło mi straszne swędzenie tego nadgarstka. Miejsce pomalowane bazą spuchło i zrobiło się czerwone, więc sprawcą nie był ani kolor, ani top.

I tak o to zakończył się mój romans z Niuqim.

UWAŻAJCIE NA NIEGO!
Przestańcie używać jak tylko zauważycie coś podejrzanego!

Mój faworyt

Od niedawna rozpoczęłam swoją przygodę z manicure hybrydowym . Nie chciałam od razu inwestować w drogie bazy i lakiery z topowych marek dlatego zdecydowałam się kupić tą , bo przeczytałam o niej same dobre opinie . I zgadzam się z nimi w zupełności. Produkt jest bardzo trwały i wydajny. Paznokcie trzymią się nawet miesiąc i lakier nie odpryskuje ( pod warunkiem, że wszystko jest dobrze wykonane) . Nie używałam droższych baz , więc niestety nie porównam jej do nich , ale nie czyje potrzeby zakupu bazy z wyższej półki cenowej bo ta fantastyczna