NeoNail, Base Extra, Lakier hybrydowy UV

NeoNail, Base Extra, Lakier hybrydowy UV

Hybrydowy lakier żelowy Base Extra, stosowany jest jako podkład pod lakier hybrydowy kolorowy. Zapewnia trwałość i odporność na odpryskiwanie. Nawet do 5 tygodni. Lakier ten posiada płaski, krótki pędzelek, który ułatwia aplikacje. Niezbędny podkład pod lakiery hybrydowe na naturalne paznokcie. Lakier ten posiada formułę, która pozwala przedłużyć paznokcie do ok. 7 mm. Posiada średniogęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa nawet podczas pracy na pięciu paznokciach jednocześnie.

Super szybkie przedłużanie

Extra baza, jako do przedłużania i wzmacniania paznokci. Lub jako baza pod hybrydę czy żel. Wytrzymała na temperaturę, jest elastyczna nie pęka, aplikuje się ją przyjemnie dzięki precyzyjnemu pedzelkowi, który jest krótki i płaski. Bardo dobra baza. Miło się nią pracuje. Paznokcie szybko można zapuscic długie.

Także dla mniej doświadczonych

Super, że się samopoziomuje dużo łatwiej stworzyć ładny kształt paznokcia nawet mniej doświadczonej osobie. Nadaje się w sumie do każdego rodzaju paznokci, jest średniogęsta i bardzo łatwo się nią pracuje, duży plus za wygodny, krótki pędzelek. Nie zdarza mi się zalewać skórek, podczas utwardzania nie kurczy się. Jak robię przedłużenie to nic z nim się nie dzieje, nie odkształca się, paznokcie nawet ponad miesiąc są w świetnym stanie.

Bardzo dobra, samopoziomująca

Bardzo dobra baza, jest średnio gęsta dlatego łatwo się nią pracuje i można ładnie ominąć skórki podczas malowania. Samopoziomuje się, krzywą C można uzyskać bardzo prosto. Nie raz nią robiłam przedłużenia, zdała egzamin na piątkę. Nie wygina się po kąpieli czy myciu rąk w gorącej wodzie, mój rekordowy wynik to 5 tygodni noszenia bez żadnych odprysków.

Do przedłużeń i napraw

Idealna do przedłużeń i napraw. Średnio gęsta, dzięki temu ładnie się poziomuje i nakłada, nie rozlewa się po skórkach, nie spływa, można zrobić całą rękę od razu co na pewno skraca czas pracy i można ładnie zbudować krzywą C. Z tą bazą moje paznokcie spokojnie paznokcie wytrzymują bez odprysków nawet 4-5 tygodni.

Super do przedłużeń

Świetny lakier do przedłużeń i napraw. Sam się poziomuje, dzięki gęstej konsystencji i krótkiemu pędzelkowi łatwo uformować odpowiedni kształt i długość na szablonie. Chyba mój rekord to było coś koło 5 tygodni z tą bazą. Jestem pod wrażeniem trwałości jaką daje. Przedłużony paznokieć nie wygina się pod wpływem temperatury, nic nie pęka nawet przy dłuższym przedłużeniu nie ma żadnych problemów.

Najlepsza!

Od początku swojej przygody z hybrydami, paznokcie przedłużałam Hardem od firmy Semilac (nigdy żelem) i mimo, że byłam zadowolona, skusiłam się na zakup bazy od NeoNail, chyba głównie ze względu na większą pojemność. Potrzebowałam produktu, który odpowiednio wzmocni moją płytkę paznokcia, a jednocześnie w oczekiwany przeze mnie sposób przedłuży paznokcie i pozostawi ten efekt na kilka tygodni. I tutaj baza extra do spraw specjalnych spisała się doskonale!

Po pierwsze - wzmocnienie i utwardzenie paznokcia. Tutaj nie mam nic do zarzucenia, ponieważ produkt okazał się bardzo trwały, odporny na odpryskiwanie, a jednocześnie spełniał swoje zadanie w wzmocnieniu paznokcia, dzięki czemu były one mniej podatne na złamania. Baza doskonale sprawdza się w wyrównywaniu wszelkich nierówności płytki i sprawia, że paznokcie naprawdę są trwałe, a jednocześnie wyglądają na o wiele zdrowsze.

Po drugie - doskonale sprawdza się przy przedłużaniu. Tutaj również muszę pochwalić producenta, za doskonałą jakość, a przede wszystkim bezproblemowe nakładanie bazy na formę do przedłużania. Produkt ma bardzo fajną konsystencję (dość gęstą), przez co nie rozlewa się na skórki bądź formę w sposób niepożądany. Bardzo fajnie pracuje się na niej, ze względu na wygodny pędzelek, który jak dla mnie zdecydowanie ułatwia proces aplikacji. I tutaj również muszę zaznaczyć, że pod wpływem ciepła (ciepłej wody) nie występuje efekt wyginania się (na przedłużonych paznokciach), który występował u konkurencji (Semilac - Hard).

Po trzecie - trwałość. W moim przypadku lakier hybrydowy zaaplikowany na bazę NeoNail trzymał się bardzooo długo (około 4-5 tygodni) bez żadnego odpryskiwania, bądź schodzenia całymi płatami warstw produktów użytych do paznokci hybrydowych. Gdyby nie moje odrosty myślę, że spokojnie baza dałaby radę do momentu, aż bym ich nie ściągnęła. Tutaj również ogromny plus, za to, że świetnie potrafi współpracować z lakierami innych firm.

Dla mnie, osobiście jest to najlepsza baza z jaką miałam przyjemność współpracować, jest bardzo wydajna, szybko zastyga pod wpływem lampy oraz nie zastyga w buteleczce. Jedynym minusem jaki się doszukałam jest cena, jednak jak na tak dobry produkt, który spełnia swoje zadanie, zdecydowanie jest jej warta!

Super do przedłużeń

Ma średnio gęstą konsystencję co na pewno ułatwia zadanie przy robieniu przedłużeń. Nie odkształca się, dużo piszę na komputerze i paznokcie na pewno są przez to bardziej obciążone, ale z tą bazą nic złego się z nimi nie dzieje. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo. Robiłam mojej mamie przedłużenie z tą bazą, ona ma dosyć miękkie paznokcie i spokojnie manicure wytrzymał u niej 3 tygodnie aż jej się kolor znudził i chciała zdjąć.

Mój nr. 1

Jak dla mnie super. Bardzo wydajny. Używałam go także do przedłużania paznokci. Bardzo wytrzymały, wyrównuje nierówności płytki. Płytka odrasta szybko. I co najważniejsze nie uczula!!!

Trwała i wydajna

Bardzo trwała i wydajna baza. Nie raz dzięki niej ratowałam naderwany paznokieć, bardzo łatwo nią też paznokieć przedłużyć. Produkt jest średnio gęsty dzięki czemu dobrze się nakłada, można zrobić bardzo precyzyjny kształt, który nie zmienia się pod wpływem temperatury. Często myję naczynia bez rękawiczek i manicure na tym nie ucierpiał jak do tej pory. Jestem bardzo zadowolona z produktu.

Fajna, ale uczula

Stosowałam produkty Semilac i Neonail przez 13 miesięcy, aż dostałam na nie uczulenia. I wiem, że to te dwie marki, bo tylko te dwie miałam. Nie bez przyczyny mówi się o nich, że są najbardziej uczulające. No ale bazę poużywałam, zużyłam jedno całe opakowanie i trochę kolejnego, zanim mi się pojawiło to uczulenie.
Sama baza jest gęsta i jako baza spisuje się naprawdę dobrze, kiedyś udało mi się nią dobudować sobie kawałek paznokcia, który mi się ułamał i trzymało się to i wyglądało naprawdę ok, czyli do dobudowania jak najbardziej. Jako baza pod lakiery hybrydowe też Base Extra spisuje się świetnie. Hybrydy się na niej dobrze trzymają (nie ważne, czy kolor Semilac czy Neonail). Sam pędzelek w tej bazie też jest dobrze wyprofilowany i co najważniejsze krótki, co bardzo mi zawsze ułatwiało stosowanie jej i pozwalało na równomierne rozłożenie. Produkt się samopoziomuje, więc tu też nie ma problemu.
Generalnie wszystko ok jest z tą bazą, ale ja już więcej nie użyję ani jej ani nic z Neonaila czy z Semilaca, bo po 2 uczuleniach które przeżyłam to podziękuję bardzo.

Świetna baza

Świetna baza, trwała, odporna na odpryskiwanie, czegoś takiego szukałam. Nie wiem co prawda czy wytrzymałaby te 5 tygodni, które deklaruje producent, bo moje paznokcie bardzo szybko rosną i po trzech tygodniach już mam taki duży odrost, że muszę wszystko robić od nowa. Ale te 3 tygodnie to spokojnie, bez najmniejszych uszkodzeń. Konsystencja jest bardzo fajna, wygodny pędzelek, dobrze się ją nakłada, również na formę przy przedłużaniu. Nie spływa, idealnie się poziomuje, wyrównuje wszystkie nierówności płytki, szybko się utwardza. Lakier bardzo dobrze się na niej trzyma. Cena może nieco wysoka, ale baza to jednak jeden z tych produktów, na których nie warto oszczędzać.

Świetna do przedłużania i utwardzenia paznokci

Bazę zakupiłam na szybko, gdy skończył mi się Hard z Semilaca i bardzo się cieszę, że tak się stało :D Baza Extra, w porównaniu do konkurencji, nie wygina się pod wpływem ciepła i nie schodzi płatami z paznokci. Jeden z paznokci złamał mi się baardzo krótko, przedłużyłam i na tej samej porcji bazy trzyma się już miesiąc! (kolor z wierzchu spiłowałam i zmieniłam na inny ;)) ma troszkę intensywny zapach, ale absolutnie nie duszący, da się spokojnie wytrzymać. No i pędzelek! Świetnie pasuje do takiego gęstego produktu, chociaż na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona.