NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base (Proteinowa baza 6 w 1)

NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base (Proteinowa baza 6 w 1)

Pojemność 7,2 ml

Wiele potrzeb – jedno rozwiązanie! Rewolucyjna formuła Proteinowej Bazy 6w1 sprawi, że nie tylko zbudujesz i wyrównasz płytkę paznokcia, ale również przedłużysz ją o ponad 1 cm. A to nie wszystkie korzyści! Poznaj właściwości Proteinowej Bazy 6w1:
I Baza – stosowana pod lakiery hybrydowe i żele.
II Proteiny jedwabiu - Stosowanie wielozadaniowej bazy poprawi kondycję płytki podczas noszenia manicure hybrydowego.
III Przedłużenie – z pomocą bazy przedłużysz swoje paznokcie o ponad 1 cm.
IV Nadbudowa – innowacyjna baza pozwala zbudować i wyrównać paznokcie oraz uzupełnić odrost.
V Top – po aplikacji samej bazy nie potrzebujesz dodatkowego wykończenia – produkt zapewni Ci wyjątkowy połysk.
VI Termo-stabilność –gęsta baza posiada unikatową cechę - heat resistant, dzięki której utrzymuje swoją konsystencję w wysokiej temperaturze.

Proteinowa Baza 6w1 to profesjonalna ochrona paznokci dla każdej z nas – stylistki, pasjonatki lub początkującej użytkowniczki hybryd. Aplikację ułatwi dedykowany pędzelek – krótki i odpowiednio wyprofilowany. Stwórz naturalną stylizację lub nanieś kolorowy lakier hybrydowy.

• Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate,
  • BHT,
  • P-Hydroxyanisole,
  • CI 60725

Nie dla każdego

Baza ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Zauważyłam, że wiele koleżanek bardzo ją sobie chwali ze względu na jej super trwałość ale wiele osób strasznie też na nią narzeka, gdyż odpada płatami już po kilku dniach. Ja jestem do niej sceptycznie nastawiona.. nie trzyma mi się krótko, ale też nie jakoś super długo. Potrafi po tygodniu czy półtora powoli odklejać się od płytki. Gdyby nie trwałość, to byłaby to naprawdę fajna baza do przedłużania i budowania paznokci ze względu na konsystencję i dobry pędzelek. Napewno nie nadaje się dla osób początkujących, które pracowały tylko z rzadką bazą, ponieważ nakładanie jej będzie problematyczne. Bardzo dobrze się nią przedłuża, wręcz bez problemowo. Cena niestety jest dość spora, jednak wszystkie bazy NeoNail do przedłużania tyle kosztują, więc trzeba ją po prostu zaakceptować.

Poprawia stan paznokci

Moja mama bardzo lubi tę bazę, sama widzę po jej paznokciach, że jest poprawa i się wzmocniły, a na tej bazie robię jej paznokcie już pewnie z rok. Jest bezproblemowa w obsłudze, robię nią przedłużenia i na tipsie i na szablonie, szybko i sprawnie to idzie. Przedłużone paznokcie nie miękną, nie pękają, są trwałe, zawsze stylizacja wytrzymuje kilka tygodni. Na plus zasługuje także wydajność produktu, zdecydowanie ta baza jest godna polecenia.

Baza witaminowa od Neonail

Neonail jest moją ulubioną marką lakierów hybrydowych. Bazę witaminową stosuję od dawna, bo mam z natury dosyć słabe paznokcie, a widzę że po tej bazie się ładnie wzmocniły, a nawet przestały się rozdwajać. Zdejmowanie jej z paznokci nie sprawia mi żadnych problemów, zarówno w acetonie się ładnie odmacza jak i daje się łatwo spiłować. Nie mam zastrzeżeń co do trwałości, zazwyczaj mani noszę 3-4 tygodnie.

I tak....I nie...

Pazurki robię od lat sama w domu. Zawsze bazuję na produktach Neonail.
Baza proteinowa wpadła w moje łapki jak tylko weszła na rynek.

Pierwsze odczucie nie było miłe... pędzelek całkiem inny niż dotychczas w innych bazach. Krótki. Buteleczka dopracowana pod każdym względem. Ładnie się dokręca , wszystko szczelne.
Sama baza jest gęsta i malowanie nią nie należy do najprzyjemniejszych. Trzeba się trochę namachać aby rozprowadzić ją ładnie na paznokciu. Ma jeszcze jedną wadę, szybko zjeżdża z paznokcia , ucieka od końcówek paznokci i przed włożeniem do lampy trzeba poprawiać. Nie pomaga użycie Primera.

Ma też zalety. Dobrze wzmacnia paznokcie , są twarde jak skała i złamanie to na tej bazie graniczy z cudem. Będzie dobra dla osób chcących zapuscić naturalne paznokcie.
Wygląda też ładnie na paznokciach , naturalnie. Osoby nie lubiące kolorowych paznokci będą zadowolone.

Gdyby nie to problematyczne rozprowadzanie byłaby całkiem w porządku. Trzeba się przyzwyczaić.

Stylizacja z tą bazą zabezpieczona hard topem trzyma mi się spokojnie dwa tygodnie bez odprysków.

Moja pierwsza baza do przedłużeń

Pierwsza baza, którą przedłużałam paznokcie. Dzięki temu, że ma dosyć gęstą konsystencję, a pędzelek jest krótki i gęsty, da się ją łatwo uformować na szablonie. U mnie przedłużane paznokcie trzymają się koło 4 tygodni, co jest dla mnie świetnym wynikiem, bo paznokci nigdy nie oszczędzam, dużo piszę na komputerze i dobrze to znoszą. Fajnie, że ma zawartość witamin, paznokcie przy okazji noszenia hybrydy się wzmacniają.

Taka sobie

Bazę kupiłam gdy dopiero co wyszła do sprzedaży. Nie ukrywam że cena wtedy była powalacjaca chyba że nadal jest wysoka. Spodobała mi się bardzo buteleczka-jej wygląd. Niestety baza sama w sobie mnie nie zachwyciła. Nie zauważyłam jakichś specjalnych zmian, innych niż po użyciu zwykłej hard base. Baza odklejała się szybko od paznokcia to skutkowało nietrwałością manicure. Jak dla mnie szkoda pieniędzy. Jest też mało wydajna

Bardzo dobry produkt

Baze proteinową kupiłam kilka miesiecy temu i nie żałuję. Baza jest dość gęsta i bardzo łatwo nadbudować nią paznokieć. Dobrze sie utwardza i na prawde fajnie sie na niej pracuję,nawet osoba nie związana zawodowo z paznokciami da sobie rade z tym kosmetykiem. Nie wysycha w buteleczce,nie gęstnieje więc śmiało możemy ją mieć przez kilkanascie miesiecy. Nie pęka,nie marszczy sie ani nie rozmazuje w lampie.

Do przedłużania i wzmacniania

Bardzo dobra baza, można nią łatwo przedłużyć paznokcie a przy okazji także je wzmocnić. Dla mnie na pewno jedna z moich top 3. Łatwo się ją nakłada i ma dobrą gęstość, którą wygodnie się pracuje. Podczas noszenia nic nie pęka, paznokcie nie odkształcają się jak wkładam ręce do ciepłej wody. Dobrze się utwardza w lampie a jak przychodzi czas do zdjęcia to też łatwo ją można spiłować.

Używa produktu od: próbka

Brak słów

Czekałam na tą bazę żeby wzmocnić płytkę paznokcia, jednak nie spełnia żadnych oczekiwań. Baza wysycha w kilka sekund i nie da się używać pędzelka. W szyjce buteleczki tworzy się czop przez co nie da się nawet wsadzić pędzelka.
Nie wiem czy jeszcze ktoś się z tym spotkał.
Mam nadzieję, że to tylko sklep z którego kupiłam (beautyshopok-jako że nie mieszkam w Polsce) zawiódł, a nie sama marka.

Uwielbiam

Uwielbiam tą bazę!
Dzięki niej mogłam zapuścic swoje słabe cienkie paznokcie które zawsze łamały się gdy lekko urosly poza opuszek.
Nawet zwykła hybryda ich nie utwardzala.
Ta baza nie dość że utwardza, nie robi efektu grubych "bub" na paznokciu to nawet lekko je wydłuży jeśli bym chciała.
Paznokieć wygląda naturalnie a jest twardy niczym paznokcie żelowe.
Nie sądziłam że znajdę coś co uratuje moje paznokcie pozwoli im urosnąć i utrzymać efekt długich paznokci.
Zostaje z nia na stałe! Zdecydowanie :)

wzmacniające proteiny

Baza 6w1 z proteinami jedwabiu to jeden z moich ulubionych produktów Neonail. Widzę poprawę stanu moich paznokci, płytka jest wzmocniona i nie muszę się martwić o pękanie paznokci, a niestety moje naturalne paznokcie bardzo często mi pękały. Bazę nakłada się łatwo, dobrze się utwardza w lampie, trwałość bez zastrzeżeń. Da się ją też dość łatwo zdjąć, wystarczy odmoczyć, usunąć patyczkiem i ewentualnie delikatnie spiłować pozostałości.

Nie wybacza błędów

Baza nie wybacza niedokładnego zmatowienia płytki czy odtłuszczenia paznokcia. Nie znosi także, gdy następne warstwy nie są dociągane do skórek (w całości musi być pokryta lakierem i topem). W innym przypadku baza odchodzi na bokach.
Jeżeli nie popełnimy tych błędów trzyma się bardzo mocno. Do tego stopnia, że trudno zdjąć ja acetonem, ale jest to wykonalne.
Paznokcieć wzmacnia się po kilkukrotnym użyciu.