NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base (Proteinowa baza 6 w 1)

NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base (Proteinowa baza 6 w 1)

Pojemność 7,2 ml

Wiele potrzeb – jedno rozwiązanie! Rewolucyjna formuła Proteinowej Bazy 6w1 sprawi, że nie tylko zbudujesz i wyrównasz płytkę paznokcia, ale również przedłużysz ją o ponad 1 cm. A to nie wszystkie korzyści! Poznaj właściwości Proteinowej Bazy 6w1:
I Baza – stosowana pod lakiery hybrydowe i żele.
II Proteiny jedwabiu - Stosowanie wielozadaniowej bazy poprawi kondycję płytki podczas noszenia manicure hybrydowego.
III Przedłużenie – z pomocą bazy przedłużysz swoje paznokcie o ponad 1 cm.
IV Nadbudowa – innowacyjna baza pozwala zbudować i wyrównać paznokcie oraz uzupełnić odrost.
V Top – po aplikacji samej bazy nie potrzebujesz dodatkowego wykończenia – produkt zapewni Ci wyjątkowy połysk.
VI Termo-stabilność –gęsta baza posiada unikatową cechę - heat resistant, dzięki której utrzymuje swoją konsystencję w wysokiej temperaturze.

Proteinowa Baza 6w1 to profesjonalna ochrona paznokci dla każdej z nas – stylistki, pasjonatki lub początkującej użytkowniczki hybryd. Aplikację ułatwi dedykowany pędzelek – krótki i odpowiednio wyprofilowany. Stwórz naturalną stylizację lub nanieś kolorowy lakier hybrydowy.

• Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate,
  • BHT,
  • P-Hydroxyanisole,
  • CI 60725

najlepsza

jak na razie jest to dla mnie najlepsza baza jakiej używałam. Co prawda na początku miałam z nią trudności - odchodziła, nie wiem co robiłam źle, ale teraz się zrekompensowała ;D Mocno się trzyma i co najważniejsze utwardza moje wyginające się paznokcie. Jakiegoś specjalnego odżywienia płytki nie widzę.Nic mi nie odpryskuje trzyma się tak długo aż ją ściągnę.
Na plus także to, że można nią nadbudować oraz przedłużać paznokcie i wtedy również bardzo dobrze trzyma.

Świetna baza

Zakupiłam tę bazę ponieważ miałam straszny problem z wcześniejszą bazą - hard base - ponieważ po tygodniu potrafiła schodzić mi płatkami od paznokcia. Było to dosyć irytujące. Reklama tej bazy mnie zachęciła. Tyle korzyści w jednym produkcie. Spróbowałam - i nie żałuję.
Ta baza okazała się lekarstwem na moje łamiące się paznokcie. Nie dość, że baza na prawdę mocno trzyma się paznokcia, to i poprawiła ich kondycję. Stały się także twardsze i nie łamią się przy byle okazji. Mogę teraz nosić na prawdę dłuugie pazurki ;).
Konsystencje ma dosyć gęsta, co mi bardzo odpowiada. Nie spływa z paznokcia podczas aplikacji. Można spokojnie uformować krzywą C. Świetnie też spisuje się przy przedłużaniu. Wystarczy szablon i po dwóch warstwach bazy mamy zbudowany ładny paznokieć.
Na koniec dodam jeszcze, że osobiście używam primera kwasowego pod bazę. Nie wiem jak zachowuje się bez niej.

Rozczarowanie.

Zachęcona reklamą nowego produktu zakupiłam bazę proteinową z Neonail. Niestety ta baza nie trzyma się moich paznokci, po paru dniach odchodzi całymi płatami i osłabia mi paznokcie. Próbowałam aplikacji na każdy możliwy sposób ( z primerem, bez primera) utwardzałam każdy paznokieć oddzielnie, po 60 sekund, po 90 sekund i nadal po kilku dniach odpadał mi cały płat z paznokcia. Niestety to pierwszy produkt z tej firmy, który mnie rozczarował.

sprawdzona baza

Kupiłam tą bazę mając w głowie, że ma takie szerokie działanie. Jestem z niej bardzo zadowolona, bo świetnie sprawdza się nie tylko jako baza pod hybrydę i top, ale też pasuje mi jak można ją wykorzystać do przedłużania i nadbudowy. Baza dobrze się rozprowadza dzięki wygodnemu pędzelkowi i gęstawej konsystencji, jest mega wydajna. Niezależnie czy używam jej tylko jako bazę/top czy też do przedłużenia dobrze trzyma się płytki, nie odpryskuje, panokcie pozostają w nienaruszonym stani. Nieźle się zdejmuje chociaż wymaga chwile dłuższego przytrzymania w acetonie - przy tylu jej plusach nie jest to dla mnie żaden problem. Najważniejsze jest jednak to, że dba o paznokcie i chroni je, odkąd jej używam moje paznokcie są w lepszej kondycji.

Kiedyś kupiłam tę bazę w promocji 2+2 na próbę i od tej pory regularnie używam!

Kiedyś kupiłam tę bazę w promocji 2+2 na próbę i od tej pory regularnie używam! Odpowiada mi jej konsystencja, dzięki niej łatwo się go nakłada, nie zalewa też skórek, co jest moim utrapieniem zazwyczaj. Dobry do przedłużania i odbudowy paznokci, ale stosuję też jako zwykłą bazę, bo sprawdza się ok. Bardzo trwały, dobrze się trzyma, noszę już prawie 3 tygodnie i nic się nie dzieje, trzyma się bez problemu.

+ trwałość
+ jakość
+ dobrze kryje

Zachwycająca

Jestem tą bazą zachwycona, paznokcie po niej są super twarde, odporne na uszkodzenia, bo dzięki dodatkowym witaminom, dodatkowi jedwabiu paznokcie są odżywione, mocniejsze, bo działa na nie jak odżywka. Przedłużenia nie wyginają się pod wpływem temperatury, można ją używać nawet samą, jeśli lubicie efekt naturalnych, błyszczących paznokci.

Mieszane uczucia

Bardzo lubię tę bazę. Mam dwa paznokcie z nierówną płytką i dzięki tej bazie można je pięknie wyrównać i nadbudować. Gęsta konystencja bardzo mi odpowiada. Ale jest jeden poważny problem: po około tygoniu hybryda odchodzi. Zabezpieczam brzeg panokcia jedak zawsze mam ten sam problem. Bedę jeszcze z nim kombninować, może jakoś uda mi się go okiełznać...

Bardziej słodko, niż gorzko

Produkty Neonail darzę sporym zaufaniem. Ponad 70% całego asortymentu do hybryd, który posiadam jest właśnie tej firmy. Nic jeszcze nie sprawiło mi jakiegoś zawodu, aczkolwiek w przypadku 6 in 1 mam dość mieszane uczucia. Zacznę od plusów: 1. Bardzo fajna konsystencja - produkt się nie leje, łatwiej mi się rozprowadza niż klasyczny Hard base. 2. Faktycznie da się przedłużyć paznokcie. Od szablonu wyszedł mi naprawdę bardzo ładny, trwały paznokieć, który nie łamał się przy pierwszej, lepszej okazji. Inna sprawa to ekonomia takiego przedłużania. Potrzebowałam nałożyć cztery cienkie warstwy, by zbudować paznokieć. Przy takim zapotrzebowaniu produkt na zbyt długo nie wystarczy, a tani nie jest. 3. Twardość. Jedna z wytrzymalszych baz jakie miałam. 4. Bardzo dobrze się trzyma na paznokciu. Spokojnie dwa tygodnie na paznokciu mi się utrzymuje. Warto zaznaczyć, że używam primera bezkwasowego. Bez niego utrzymywał się dużo krócej. A teraz wady: 1. Beznadziejnie mi się go ściąga. Chociaż spiłuję paznokcie do samej bazy, odmoczę 10 minut w acetonie to i tak ściąganie ich to koszmar. Lakier kompletnie nie chce odchodzić. Ostatnio ściągałam paznokcie prawie dwie godziny. Płytka paznokcia po takim seansie jest w opłakanym stanie. Żenada. 2. Butelka nie jest szczelna. Lakiery trzymałam w saszetce. Non stop właśnie ta jedna, biała buteleczka cała się kleiła, mimo super-dokręcenia. 3. Nie pomaga. Przynajmniej ciężko mi tę pomoc zauważyć, skoro przy ściąganiu i tak robię moim paznokciom jesień średniowiecza.

Świetna

Nie dość że jest świetną bazą, która na maksa wydłuża trwałość manicure, to jeszcze dba o paznokcie, mogą sobie spokojnie rosnąć pod hybydą. Zdarza mi się używać do przedłużeń i też przebiega to bezproblemowo, świetnie nadaje się do łamliwej płytki, mojej siostrze wiecznie się łamały paznokcie, odkąd regularnie jej robię paznokcie z tą bazą to problem się bardzo zmniejszył. Nawet jak nie nosi hybrydy to paznokcie ma mocniejsze. Gęsta konsystencja na plus, szczególnie jak się robi przedłużenie.

Średnia baza

Baza nie wzmacnia paznokci, wręcz przeciwnie po kilku dniach kolor odchodzi płatami niszcząc płytkę paznokcia. Podejmowałam wiele prób myśląc, że robię coś nie tak jednak manicure wykonany prawidłowo utrzymywał się max tydzień.

dla mnie mega słabo

zacznijmy od tego, że baza nie jest najtańsza a raczej mam na myśli to, że droższa od zwykłej a moim zdaniem dużo gorsza. Paznokcie hybrydowe robię już od ponad 2 lat i z żadną nie było aż takich problemów. Rozprowadza się okej, fajna nieco gęstsza konsystencja, jednak po paru dniach kolor z paznokci odchodzi całym płatem jak naklejka (co przy innych nigdy się nie zdarzyło i nosiłam paznokcie spokojnie 3tyg-miesiąc) paznokcie wcale nie są w lepszej kondycji a jedyne co jest na plus, że faktycznie da się nią przedłużyć paznokcia. Miałam do niej podejście 4 razy i za każdym razem ta sama sytuacja, zrezygnowałam i wróciłam do bazy podstawowej.

Produkt idealny.

Naprawdę dobra baza za odpowiednią cenę.
Idealnie nadaje się do przedłużania jak i wzmacniania paznokci.
Gęsta, mimo to łatwa w użyciu.
Bardzo wydajna i trwała.
Przy odpowiednim nałożeniu na paznokciu trzyma się rekordowo długo, nie odchodzi.
Świetny produkt w odpowiedniej cenie w stosunku do jakości.