Wella, Shockwaves, Messy Matt Clay (Glinka do włosów)

Wella, Shockwaves, Messy Matt Clay (Glinka do włosów)

Możesz modelować, wywijać, skręcać i unosić. Niezależnie od długości włosów, dobrze się sprawdza, kiedy potrzebne jest odbicie włosów u nasady, jak np: dłuższe grzywki, zaczesy, long boby. Zapewnia bardzo mocne utrwalenie i nadaje matowe wykończenie. Możesz również łatwo re-stylizować fryzurę w dowolnym momencie.
+Uniesienie u nasady
+Dla każdej długości
+Matowe wykończenie
+Łatwa do re-stylizacji

Używa produktu od: próbka

Polecam osobom z krótkimi włosami

Mam długie włosy i produkt jakoś mi się nie spodobał. Ale używała go moja mama (z krótkimi włosami). Dla niej tej kosmetyk jest bombowy. Może w końcu ułożyć swoje niesforne włosy. Najwazniejszym atutem jest nieobciazanie włosów i dlogotrwalosc

mężczyźni mogą ją polubić

Glinka do włosów najbardziej przypadła do gustu mojemu partnerowi, ponieważ ma krótkie włosy i chętnie je nią układa. Glinka nie błyszczy się (duży plus za to) i wygląda bardzo naturalnie na włosach. Ja używałam jej do dopięcia ostatnich guzików przy stylizacji włosów i również ją polubiłam.

Glinka jest ok

Glubke do włosów stosował mój mąż. Jego dość sztywne włosy żyjące własnym życiem dały się poskromic więc jest jak najbardziej na plus. Jako facet jest po prostu... Zadowolony :)

Ujarzmia moje pióra :)

Moje włosy są z natury cienkie, świecące, zniszczone koloryzacja mi. Maskę używam regularnie. Doskonale radzi sobie z suchymi, nijakimi końcówkami. Włosy nawet pod koniec dnia wyglądają schludnie i nie puszą się. Mój nowy must have!

Idealna pasta do włosów

Pasta która pozwala zrobić super efekt przy minimalnym wkładzie w układanie fryzury. Świtanie sprawdza się dla krotkich włosów które możemy ułożyć tak jak nam się wymarzy. Nie skleja nie obciąża. Ma delikatną konsystencję, ładnie pachnie. Dla mnie super produkt

Miłe zaskoczenie

Nieufnie podeszłam do tego produktu, gdyż nigdy wcześniej nie używałam glinki do stylizacji włosów. Bardzo miło się zaskoczyłam! Fajny zapach, produkt nie obciążył moich włosów. Dobrze utrwala. Myślę, że świetnie sprawdzi się również u Panów. Wydajność średnia.

Jestem na tak!

Początkowo byłam trochę sceptycznie nastawiona, gdyż nie używałam tego typu produktów we wcześniejszej stylizacji. Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Fryzura utrzymuje się cały dzień nie sklejając włosów. Nie pozostawia białych śladów na włosach. Podoba mi się jej matowy efekt. Najważniejszą zaletą jest to, że uzyskana dzięki niej fryzura jest naprawdę trwała i wciąż zachowuje naturalny wygląd.

Shockwaves Messy Matt Clay (Glinka do włosów) to świetny produkt. Przy jej użyciu można ładnie ułożyć włosy i je doprowadzić do porządku. Niesforne kosmyki ładnie wygladza.

Ciekawy produkt

Przyznam, że z ciekawością podeszłam do użytkowania tego produktu jakim jest glinka. Nigdy czegoś takiego jeszcze nie używałam i też byłam trochę sceptycznie nastawiona do niego, czy aby nie zaszkodzi moim włosom i nie zrobi z nich masakry. Ale zaskoczona byłam miło. Przyjemny zapach, wygodne w aplikacji opakowanie. Nie obciąża moich włosów, co niektórym produktom się zdarza. No i pozwala mi na uzyskanie pożądanej fryzury.Produkt najlepiej nakłądać u nasady włosów, wtedy dostajemy najlepsze efekty. Ja układam potem włosy palcami bądź grzebieniem. Czego się obawiałąm? Że glinka zostawi widoczne resztki produktów na włosach, ale jeśli stosujemy jej optymaln ilość - nic takiego się nie stanie. Produkt na pewno też przydatny Panom, ktorzy chcą wystylizować swoje włosy:) Na minus może byc wydajnosc produktu, jesli będziemy go często uzywa, bo jednak nie ma jakiejs specjalnie duzej gramatury.

Włosy mojego faceta ujarzmione!

Na moje włosy (długie proste) niestety nie znalazłam zastosowania, ale za to skorzystał mój facet. Glinka okazała się do układania krótkich męskich włosów - zarówno do przygładzenia, jak i "kontrolowanego nieładu".

Super sprawa

Glinka pozwala moim włosom, które z natury są lekko falowane, żyć swoim życiem, jednocześnie lekko je ujarzmiając i podkreślając skręt włosa. Miły zapach i świetne opakowanie sprawiają, że produkt bardzo dobrze się nakłada. Naturalny efekt i zdyscyplinowanie włosów, to jest to!

Glinka Shockwaves

Glinka marki Wella to największe zaskoczenie. Najlepiej sprawdza się przy wykończeniu fryzury. Idealnie radzi sobie z tzw baby hair. Mój mąż zaczął mi ją pozdbierać w celu układania swoich włosów. Zapach jest przyjemny. Opakowanie także spełnia swoją funkcję.