Artego, Qualify Style + Volume, Hairspray (Lakier modelujący)

Artego, Qualify Style + Volume, Hairspray (Lakier modelujący)

REKLAMA

Lakier bardzo mocno utrwalający daje możliwość kreowania niezwykłych fryzur.
Kontroluje włosy, nie skleja ich, nadaje połysk, pozwala na świetliste i naturalne wykończenie fryzury.

utrwalające
Utrwalenie
bardzo mocne
w sprayu

Bardzo dobry lakier

Lakier sprostał moim oczekiwaniom. Jest bardzo wydajny, nie skleja włosów ale za to dobrze je utrwala. Lakier można wyczekać z włosów. Ogólnie jestem zadowolona z niego. Polecam będę do niego wracać.

Efekt W.O.W. od pierwszego użycia!

W spadku po przodkach dostałam proste, śliskie, cienkie włosy, ich ilość żadnej kobiety by nie zachwyciła. Artdeco zdaje się rozumieć potrzeby słowianek pokrzywdzonych przez geny jak ja, bo stworzył produkt, który potrafi trzymać krótkie fryzury z beznadziejnych włosów. Opakowanie sprayu przyciąga wzrok, jest dość wygodne w użyciu. Zapach bardzo przyjemny, więc tym którzy przywiązują do tego wagę przypadnie do gustu. Wydajność nie zachwyca niestety, nawet na krótkie włosy trzeba kilku psiknięć, więc przy codziennym używaniu starcza na miesiąc około. Cena również nie zachwyca, w sklepie kosmetycznym w moim mieście, drożeje szybciej niż warzywa czy drób, w zasadzie co miesiąc nowa cena. Na znanym portalu aukcyjnym, cena + przesyłka też daje po kieszeni...
Ale chyba jednak do niego wrócę!

Nie jest źle

Moja fryzura przeważnie wymaga utrwalenia lakierem. Używałam ich sporo i ciężko znaleźć taki który porządnie utrwali włosy na cały dzień. Ten lakier fajnie sobie z tym radzi. Może nie jest najmocniejszy na świecie, ale z jego pomocą można sobie poradzić. Używam już któregoś opakowania z rzędu.
Produkt wystarcza na bardzo długo, jest wydajny. Ma również przyjemny zapach

bardzo dobry lakier

Takich produktów jak lakier do włosów nie używam codziennie, kupuję 1-2 sztuki max w roku. Ten konkretny ma 500ml i po roku mam go dalej, nie chce się skończyć :P

+ Samo opakowanie lakieru jest duże, atomizer się nie zapycha, dobrze rozpyla produkt, nakrętka też nie jest cała pozaklejana, także przed i po użyciu rączki pozostają czyste :)
+ kosmetyk jak dla mnie pachnie kwiatowo-landrynkowo - bardzo ładnie i długo utrzymuje się na włosach
+ co ważne, nie skleja włosów kiedy użyjemy odpowiedniej ilości (wiadomo, że zbyt duża ilość to zrobi, jest to kosmetyk, który ma utrzymywać fryzurę w ryzach, ale co za dużo to nie zdrowo:)) ale jeśli okaże się, że przypadkiem zaaplikowałyśmy zbyt dużą ilość - dobrze się wyczesuje
+ jest transparentny, nie mam żadnych obaw, że będę miała biały nalot na włosach
+ włosy są lekkie, nie obciążają się, nie mam uczucia makaronu na głowie:D
+ cena bardzo dobra, adekwatna do jakości
+ kosmetyk profesjonalny, kupiłam go u fryzjerki i z tego co wiem jest dostępny tylko w salonach i sklepach fryzjerskich

Minusów nie zarejestrowałam :) ale prawda też jest taka, że moje włosy, mimo skłonności do puszenia są też dość podatne na układanie, stąd też wcześniej wspomniałam, że nie jest to dla mnie kosmetyk na co dzień. Niemniej warto mieć ten lakier w swojej kosmetyczce :) polecam

Nie ma zachwytu

Słaby lakier
jedynie co jest w nim fajne to zapach
od lakieru oczekuje dzialania, utrwalenie fryzu

u mnie ten lakier wymieka
jest normalnie slabiutki, juz zwykly taft jest mocniejszy

jest lekki, latwo sie wyczesuje, dotykanie wlosow powoduje znikanie lakieru i jego znikomego dzialania

butla kest ok
pryska ladnie
zapach jest delikatny i przyjemny

jest to slaby lakiero bo nie wytrzymuje wilgoci, deszczy, dotykania, pod wplywem glaskania znika calkowicie
wiatr i juz efektu nie ma

aby byl jakikolwiek efekt trzeba duzo go napryskac

znalazlam jedyny dla niego uzytek, pryskam i prostuje wlosy wtedy sie trzyma ale to tez ogromna zasluga prostownicy

jesli ktos szuka czegos mocnego to nie jest to to

delikatny lakier ? to tak moze byc

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: czasami ciut pryskam niechetnie

jest w porządku

To dość przyzwoity lakier, który mam w użyciu od kilku miesięcy. Wg mnie lakier ma przede wszystkim utrwlić fryzurę tak bym nie musiała martwić się jej wyglądem w połowie dnia. I tak się dzieje w tym przypadku.
Cała reszta cech danego lakieru schodzi na drugi plan....
A ten lakier dodatkowo dobrze pachnie i nie robi z moich włosów "kasku", włosy wyglądają dość naturalnie. To wyjatkowo przyzwoity lakier za nie wielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: klika miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 2 op

najlepszy

Według mnie lakier wszech czasów, a przetestowałam już prawie wszystkie. Pod każdym calem rewelacyjny: nie skleja, utrwala elastycznie i mocno, włosy są w świetnej formie całą dobę, pięknie pachnie:) czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 7 pełnowymiarowych

Niezmiennie razem od lat

Edit:
Po kilku latach od recenzji postanowiłam trochę odświeżyć swoją opinię na temat tego produktu. Zużyłam ponad 20 butelek i przez lata nawet nie przyszło mi do głowy czy aby nie poszukać czegoś innego. Ufam mu w pełni. Wiem jakie efekty mogę dzięki niemu osiągnąć, nie zrobił mi niespodzianki ani raz. Nie skleja włosów, jeśli nałożymy go zbyt dużo to spokojnie da się to odgnieść/wyczesać, choć włos oczywiście jest bardziej sztywny :) dobrze trzyma fryzurę, ale jest ona "żywa", elastyczna. Jeśli ktoś oczekuje maksymalnego utrwalenia to raczej nie tym produktem :) przy nakładaniu czuć zapach wiśniowej nalewki, potem zostaje tylko delikatny zapach pestek wiśni, ale tylko jeśli powącha się kosmyki.
Będę kupować póki będę produkować :)

mój ulubiony

Używam już 3 butelki tego lakieru i w końcu dojrzałam żeby napisać swoją opinię ;)
po dwóch pierwszych butlach poczułam że muszę jednak poszukać czegoś innego...pani w sklepie fryzjerskim namówiła mnie na inny lakier (osis schwarzkopf) i jednak poczułam, że nie ma jak artego!
Pokornie do niego wróciłam i kupiłam trzecie opakowanie. Używam z wielkim zadowoleniem.
Myślę, że lakier będzie strzałem w dziesiątkę dla osób z cienkimi, delikatnymi włosami.
Zalety:

przepiękny zapach, utrzymujący się dość długo,
ładnie usztywnia fryzurę ale nie skleja jej i nie tworzy kasku na głowie,
nie pozostawia białego nalotu,
można go bez problemu wyczesać
nie obciąża, włosy są sypkie
nie matowi włosów,
nie ma po nim sklejonych "kluchów"
i bardzo ważne że lakier psika delikatną mgiełką, mocno rozpyla ale nie "leje" się,
no i co ważne jest tani :)

Wady:
nie ma.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

nie rozumię tych zachwytów

Kupiłam ten lakier po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji ... i wielkie rozczarowanie.

Może ma kilka zalet ładny zapach, opakowanie...

Ma tez wiele wad, mojej fryzury nie utrwala, niestety. Jak dla mnie jest zbyt delikatny,włosy szybko stają się oklapnie i wyglądają jakbym niczym ich nie utrawlała zdecydowanie wolę lakier wella z sieciówki

POEZJA!

Lakier ARTEGO jest boski.
Ma same zalety:
-nie skleja włosów ni ich nie obciąża
-utrzymuje fryzurę cały dzień,która jest elastyczna i trwała
-nie robi kasku na głowie
-nabłyszcz włosy
-A co najważniejsze zapach BOSKI!
ARTEGO firma godna polecenia ,trafiłam na nią przypadkowo i zaczynam testować produkty .Szampon wygładzający także godny polecenia w tej kategorii nie miałam lepszego.
Polecam :-)

Używam tego produktu od: 1tyg

Kocham!

Zacznę wszystko od początku. Moja ciocia jest fryzjerką i raz będąc u niej użyła tego lakieru. Jako, że fanką jestem ładnych zapachów takich pierdółek do stylizacji włosów, to od razu przypadł mi do gustu. Cena na początku przeraziła, ale co tam, spróbuję. Nie układam jakoś za specjalnie włosów, zależy mi na tym, żeby mi się grzywka nie rozdwajała i ten lakier właśnie sprawia, że to pragnienie się urzeczywistnia!

+ trzyma włosy
+ nie skleja ich
+ bosko pachnie
+ jest wydajny (500 ml, z czego, po ok. 1,5 jestem dopiero w połowie)
+ wspaniale można go wyczesać z włosów
+ przez cały dzień czuć, że trzyma w jakiś sposób włosy (nawet jeżeli użyło się go mało)

- cena