Neutrogena, Hydro Boost, Hydrating Tint (Nawilżający podkład do twarzy)

Neutrogena, Hydro Boost, Hydrating Tint (Nawilżający podkład do twarzy)

Lekki, nietłusty podkład Neutrogena Hydro Boost, zapewnia skórze 24h nawilżenie, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo a skóra promiennie przez cały dzień. Niesamowicie lekka konsystencja sprawia, że podkład nie osadza się w zmarszczkach ani załamaniach skóry.

Bardzo kremowy i dobrze nawilżający, niestety niedostępny w Polsce

Pierwszy raz z makijażowymi produktami tej marki spotkałam się za granicą. Wypróbowałam wtedy podkład, który okazał się super produktem. Postanowiłam wypróbować inny, tym razem mocno nawilżający, z kwasem hialuronowym.

Podkład znajduje się w buteleczce, ale nie ma ani pompki ani zwykłego korka, tylko aplikator przypominający ten w błyszczykach czy korektorach, oczywiście odpowiednio większy. Podobny aplikator ma jeden z podkładów Rimmel. Początkowo mi to nie przeszkadzało, ale z czasem muszę przyznać staje się męczące. Pominę kwestię higieny, ale pompka to dużo wygodniejsze i szybsze rozwiązanie. Ten podkład jest dość gęsty, aplikator nabiera mało produktu, więc żeby wydobyć odpowiednią ilość, trzeba kilka razy zanurzyć aplikator w buteleczce. Pompka załatwia sprawę w sekundę.

Konsystencja jest dość gęsta i powiedziałabym lekko kremowa. Dzięki temu też podkład dobrze nawilża i ładnie wygląda na suchej skórze. Choć w przypadku bardzo przesuszonych miejsc, niestety będzie widoczny.

Zgodnie z opisem producenta, produkt ma działanie nawilżające i to się zgadza. Początkowo bałam się, że ze względu na kremową konsystencję będzie ciężko się rozprowadzał i wchodził w załamania. Nic takiego się nie dzieje. Pięknie stapia się ze skórą. Skóra wygląda zdrowo i moim zdaniem daje efekt photoshopa.
Trwałość jest świetna, trzyma się praktycznie cały dzień. Skóra wygląda pięknie, zdrowo.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry, drogeryjny podkład. Niestety nie jest dostępny w Polsce. Jeśli ktoś lubi testować nowości i go spotka na swojej drodze, w trakcie podróży, to warto kupić. Moim zdaniem nie ma sensu kupować go w sieci i przepłacać, tym bardziej że może być trudno dobrać kolor tylko po nazwie. Wiele podobnych podkładów znajdziemy na polskim rynku, choć moim zdaniem Neutrogena jest trochę bardziej kremowa i nawilżająca.