Rimmel, Lasting Radiance, Medium Coverage Anti-pollution Foundation SPF 25 (Długotrwale rozświetlający podkład chroniący przed zanieczyszczeniami)

Podkład chroniący przed zanieczyszczeniami! Długotrwale rozświetlający podkład do twarzy Lasting Radiance to udoskonalona wersja podkładu Wake Me Up, który sprawia, że cera natychmiast nabiera blasku.

Nowoczesna formuła podkładu Lasting Radiance sprawia, że skóra jest nawilżona do 24H, a filtr SPF 25 chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dzięki antyoksydantom zawartym w tym podkładzie skóra jest też chroniona przed wolnymi rodnikami, wypoczęta i naturalnie promienna! Unikalna technologia podkładu nawilżającego - Urban Shield - chroni ją przed zanieczyszczeniami powietrza, by mogła naturalnie lśnić.

To idealny podkład na lato!

Podkłady marki Rimmel zawsze świetnie się u mnie sprawdzały, więc kiedy tylko usłyszałam o nowości Lasting Radiance, nie mogłam doczekać się, aby wreszcie ją wypróbować. Podkład Lasting Radiance zastąpił popularny Wake Me Up, który przez wiele lat był moim ulubieńcem. Okazuje się, że jest to godne zastępstwo, bo Lasting Radiance jest od swojego poprzednika jeszcze lepszy!

To idealny podkład na lato! Daje efekt glow, ale zaskakująco dobrze się utrzymuje. Ma subtelne drobinki, które pięknie odbijają światło, daleko mu do nieestetycznego "świecenia się" skóry.

Kosmetyk został wzbogacony o technologię Urban Shield, która ma za zadanie chronić skórę twarzy przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. To dla mnie szczególnie ważne bo wiem, jak złe powietrze negatywnie wpływa na kondycję i wygląd skóry. Dodatkowo podkład ma wyższą ochronę przed słońcem niż jego poprzednik – SPF25, nie zabrakło w nim także antyoksydantów, w tym witaminy C i A, taka mieszanka gwarantuje zachowanie młodego wyglądu.

Podkład nie ciemnieje twarzy i ma bardzo przyjemny zapach. Świetny kosmetyk na co dzień dla posiadaczek cery suchej, normalnej oraz mieszanej.

Jest lekki, rozświetlający i trwały. Dla mnie to połączenie idealne!

Ewelina

Niedrogi brilliant must have

Kosmetyk absolutnie idealny, konsystencja nie za rzadka, małe blyszczące drobinki, które nadadzą skórze życie oraz cena, ktora zachęca. Kupiłam przez internet jedno opakowanie w kolorze 100, zaplacilam około 30zl, podkład jest niesamowicie wydajny, do wyrownania kolorytu wystarczy mi nieco więcej niż jedna pompka. Podkład długo się trzyma, wygląda świeżo przez naprawdę długi czas i się nie ściera. Serdecznie polecam, bo ja się w nim zakochałam

Wazy sie ma twarzy

Witam , niestety podklad oprócz że posiada różowe tony 010 to waży sie na twarzy. Poszedl do kogos innego w dobre ręce, moze sie sprawdzi na innej cerze.

...

Myślałam, że będzie to godny zamiennik Wake Me Up. Niestety po użyciu tego podkładu byłam bardzo zawiedziona, ponieważ po obejrzeniu reklam widziałam same plusy. Ten podkład na pewno będę omijać szerokim łukiem.

Polecam!

Dotyczy: koloru 100 Ivory.
Moja cera to cera sucha.
Gamę kolorystyczną oceniam jako "dziwną/niestandardową, bie jest to normalny odcień Ivory, w moim odczuciu kolor jest ciut za ciemny i wpada w pomarańcz, ale nie zrażam się, bo mam nadzieję, że za chwilę opalę się i będzie jeszcze lepiej wyglądał na twarzy.
W związku z tym proponuję ostrożnie dobierać kolor podkładu.
Butelka jest z pompką, która w łatwy sposób aplikuje podkład na rękę. Podkład nakładam mokrą gąbką do make-up'u na twarz.
Konsystencja podkładu jest idealna, nie jest za gęsta, ani zbyt lejąca.
Faktycznie rozświetla cerę, bo zawiera mieniące się drobinki. Podkład ładnie "wtapia" się w twarz i nie odznacza się, nie powoduje efektu maski.
Kryje niedoskonałości cery w stopniu lekkim, ale mnie na szczęście to odpowiada. Długo utrzymuje się na twarzy(10-12h), nie ściera się i nie zapycha porów. Mimo, że jest trwały to nie odczuwam wrażenia, że moja cera nie oddycha.
Będę go stosowała na pewno przez najbliższe wakacje.

Nic specjalnego

Kupiłam po dobrych ocenach, natomiast podkłady z tej serii jakoś mnie nie zachwycają. Bardzo przeciętny produkt, delikatne krycie i rozświetlenie, podkreśla suche skórki i wchodzi w zmarszczki, SPF25. Aktualnie kremy BB dają ładniejsze wykończenie niż ten podkład, nie warty swojej ceny.

Rimmel, ogarnijcie się z tymi kolorami !!!

Byłam baaaardzo sceptycznie nastawiona do tego podkładu, bo jest on dosłownie wszędzie na jutube, w filmikach które pewnie w znacznej mierze są sponsorowane. Dodatkowo testy w stylu pierwsze wrażenie niczego nie wnoszą, więc chciałam ten podkład omijać szerokim łukiem. Jednak wygrałam go w rozdaniu na ig, więc postanowiłam przetestować.

Pierwotnie miałam odcień 070 Porcelain, ale z racji że nie był do mnie dopasowany, to postanowiłam kupić 010 Light Porcelain (czas zacząć się leczyć), bo sama formuła mnie zaciekawiła. Kurczę, nie wiem o co chodzi, ale gama kolorystyczna wszystkich podkładów Rimmel jest mocno pomylona. Nie inaczej jest w przypadku Lasting Radiance. Kolory to jakaś porażka, wszystkie są ultra ciemne i pomarańczowe. Nie są to z pewnością kolory dla Polek, a raczej dla Meksykanek. Najjaśniejszy odcień z gamy 010 Light Porcelain niestety jest różowy z pomarańczowymi tonami. Moja jasna i żółta cera wyciąga z niego całą różowość i twarz wyraźnie odcina się od szyi. Może na neutralnej karnacji lepiej się wtopi, ale niestety u mnie jest niedopasowany. Widziałam jak koleżanka bacznie przygląda się mojej szyi, co prawda niczego nie skomentowała, ale obawiam się, że jej uwagę zwrócił kolor podkładu ;) Co prawda podkład mocno dopasowuje się do cery i ładnie się wtapia, więc jeśli jesteście bardziej różowe/neutralne, to możliwe że u was się sprawdzi. Niestety u mnie rozbieżność tonacji skóry i podkładu jest nie do przeskoczenia. Co do koloru 070 Porcelain, to jego nazwa jest przekomiczna. Nie wiem kto nazwał ten kolor porcelanowym, on zdecydowanie taki nie jest. Odcień jest zdecydowanie bardziej żółty niż jaśniejszy kolega, ale dosyć ciemny. Niemniej na opalonej skórze może wyglądać w porządku, ale co mi po tym jak ja się nie opalam. Team Revlon 150 nie będzie zadowolony ;) Ciemność widzę, ciemność...

Sama formuła podkładu jest świetna. Bardzo łatwo się rozprowadza, krycia ma lekko-średnie, wygląda bardzo ładnie na skórze. Nie jest to mocno kryjący podkład i wszystkiego nie zatuszuje, ale jak na co dzień krycie jest dla mnie idealne. Producenta trochę poniosło z ilością dodanych drobinek, bo faktycznie jest ich sporo. Widać je jak się mocno przypatrzy, ale dla mnie jest to jeszcze do zaakceptowania. Dzięki rozświetleniu twarz wygląda na bardziej promienną i wypoczętą. Na uczelnię czy wakacyjny wypad jak najbardziej, ale nie wiem czy odważyłabym się użyć go na rozmowę kwalifikacyjną. Mam cerę mieszaną i na mnie niestety za szybko się wyświeca, nawet zagruntowany mocno matującym pudrem. Myślę, że dla cer suchych i normalnych będzie ideolo. Podkład nie warzy się i nie ciastkuję nawet po wielu godzinach. Po odciśnięciu sebum bibułką i ponownym przypudrowaniu wygląda całkiem ok, nawet po 12h. Świetny na co dzień, gdy np. jesteście 8h w pracy i potem jeszcze gdzieś idziecie na miasto. Może nie będzie to total glam, ale wygląda bardzo przyzwoicie.

Ciężko wypowiedzieć mi się na temat zapychania, bo używam go dopiero ok. 2 tygodni i nie jestem w stanie wytrzymać dłużej ze względu na kolorystykę. Coś tam mi powyskakiwało, ale nie mogę tego jednoznacznie połączyć z używaniem tego podkładu. Jednak myślę, że nie jest to podkład wysoce komedogenny. Ma filtr SPF 25, który przy aplikowaniu tak niewielkiej ilości produktu pewnie niewiele daje, ale zawsze coś. Nie wiem na ile chroni przed zanieczyszczeniami, ale po całym dniu w podkładzie moja cera jest w dobrym stanie. O i zapach, jest baaaardzo ładny. Opakowanie też na plus; wygodne, praktyczne, higieniczne i estetyczne, tak jak lubię.

Mam nadzieję, że Rimmel wprowadzi w końcu jakieś bardziej ludzkie kolory, bo to co mamy do wyboru obecnie woła o pomstę do nieba. I to nie tylko Lasting Radiance, ale też Match Perfection, Lasting Finish czy Lasting Finish Breathable... Dlaczego nie ma jasnych i żółtych odcieni, typowych dla większości Polek, tylko jakieś oksydujące pomarańczki? Bardzo chętnie kupiłabym ten podkład w jakimś normalnym kolorze, a na razie muszę pożegnać się z moimi (o zgrozo) dwoma buteleczkami podkładu. Mam już dość ciekawskich spojrzeń ;)

Zalety:
+ lekka, komfortowa na twarzy formuła
+ naturalny wygląd
+ efekt wypoczętej, promiennej cery
+ przyjemny zapach
+ rozświetlenie sprawia, że skóra wygląda na młodszą
+ długotrwały
+ średnie krycie
+ funkcjonalne opakowanie

Minusy:
- KOLORY
- zbyt dużo drobinek
- nie sprawdzi się cerom mieszanym i tłustym

To idealny podkład na lato!

Jest lekki, rozświetlający i trwały. Dla mnie to połączenie idealne!

Ewelina

Dobry podkład w akceptowalnej cenie

opakowanie estetyczne, a dozownik higieniczny. Dla mnie to ważne :-) Podkład dobrze się rozprowadza, ładnie koryguje drobne niedoskonałości i przebarwienia. Nie wymaga korekty przez ok. 6-7 godz. od aplikacji. Później trzeba poprawić makijaż.

Dogaduje się z cerą trądzikową!

Mam cerę trądzikową z licznymi przebarwieniami. Po latach stosowania podkładów matująco-kryjących przyszedł czas na odmianę, gdzie chciałam spróbować czegoś lekkiego i rozświetlającego.

Ogólnie polecam jako dzienniaczek, myślę, że sprawdzi się u większości cer :)

Uwielbiam

Bardzo fajny lekki podkład idealny na lato, ma dosyć wodnistą konsystencje i bardzo dobrze się go rozprowadza, nie tworzy efektu maski i ma dosyć dobre krycie, bardzo mi się podoba w nim to że wyglada na twarzy bardzo świeżo i promiennie, makijaż wyglada dzięki niemu schludnie i delikatnie :)

Jest ok

kupiłam go po wielu recenzjach na youtube i zachwytach. Niestety kolor troche się utlenia i wychodzi na pomarańczowy :(, ale wymieszałam go z jaśniejszym podkładem kryjącym, który wygladał na suchy. Po połączeniu tych dwóch podkładów jest sztos :D rewelacja jest blask na słoneczku piękny , a w połączeniu z innym podkładem mam tez delikatne krycie. Ponieważ sam podkład krycia nie ma żadnego tylko dla idealnych cer :D

Ciezko powiedziec..

Podkład kupiłam z polecenia Youtube . Mam kolor 100. Nakłada sie go dosyć dobrze . Nie jestem jakaś strasznie blada ale podkład na mojej twarzy wyglada na .. Pomarańczowy. Zachwyciło mnie jego wykończenie . Skora jest pięknie rozswietlona . Krycie ma bardzo słabe potrzebowałam dwie warstwy abym była zadowolona . Niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia , po krótkim dosyć czasie zszedł z nosa i brody . Po ośmiu godzinach świeciłam sie strasznie i marzyłam żeby w końcu go zmyć ..