Rimmel, Lasting Radiance, Medium Coverage Anti-pollution Foundation SPF 25 (Długotrwale rozświetlający podkład chroniący przed zanieczyszczeniami)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

notino.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Kategoria
Marka
Cena PLN 49.99

Podkład chroniący przed zanieczyszczeniami! Długotrwale rozświetlający podkład do twarzy Lasting Radiance to udoskonalona wersja podkładu Wake Me Up, który sprawia, że cera natychmiast nabiera blasku.

Nowoczesna formuła podkładu Lasting Radiance sprawia, że skóra jest nawilżona do 24H, a filtr SPF 25 chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dzięki antyoksydantom zawartym w tym podkładzie skóra jest też chroniona przed wolnymi rodnikami, wypoczęta i naturalnie promienna! Unikalna technologia podkładu nawilżającego - Urban Shield - chroni ją przed zanieczyszczeniami powietrza, by mogła naturalnie lśnić.

ochronne, o przedłużonej trwałości, rozświetlające, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30
fluidy
normalna

Ciemnieje

Miałam okazję testować ten podkładu już dość dawny czas temu, ale nie spodziewałam się, że zawiodę się na nim.
Opakowanie bardzo mi wpadło w oko, dlatego zdecydowałam się na zakup.
Wybrałam odcień jeden z jaśniejszych, ponieważ mam bladą cerę.
Po nałożeniu podkładu wszystko było okej, niestety po kilku minutach podkład zmienił kolor na ciemniejszy i dostał pomarańczowych tonów.
Niestety od tamtej pory do niego nie wróciłam.

Rozświetla skórę. Dobrze kryje. Brak efektu maski i bardzo przyjemny zapach.

Lekka konsystencja dobrze rozprowadza się na mojej suchej skórze. Podkład ma właściwości dobrze kryjące niedoskonałości. Doskonale nawilża skórę i pięknie rozświetla. Sprawia, że jest promienna i wygląda zdrowo. Krycie jest pomiędzy lekkim a średnim. Na mojej skórze podkład utrzymuje się około 6 h, potem skóra pozostaje nadal rozświetlona lecz w niektórych miejscach widać prześwity. Podoba mi się brak efektu maski i bardzo przyjemny zapach. Opakowanie z dozownikiem umożliwia precyzyjne nałożenie produktu na gąbeczke lub pędzel.

Rimmel, Lasting Radiance, Medium Coverage Anti-pollution Foundation SPF 25

Podkład kupiłam na promocji, ponieważ głównie zachęciła mnie jego cena. Od podładów wymagam kilku cech i on właśnie je posiada:
- ma lekką formułę, nie tworzy maski
- dobrze się rozprowadza
- nie zapycha, nie podkreśla zmarszczek
- delikatnie wyrównuje koloryt skóry, zakrywa drobne niedoskonałości
- nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża
- nie jest pudrowy, czego bardzo nie lubie w podkładach
- ma w sobie delikatne drobinki, które rozświetlają skórę

jedynym minusem jest fakt, że nie można go kupić stacjonarnie jedynie przez internet (przynajmniej nie ma go u mnie w drogerii)

Nie zapycha porów oraz długo się utrzymuje

PO raz pierwszy podkład nie zapycha mi porów. Utrzymuje sie dlugo przez cały dzien i znakomicie kryje. a co najwazniejsze nie ma efektu maski i nie czuje sie go na buzi:) polecam

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Może być

Kupiłam go z konieczności na urlopie ponieważ skończył się mój podkład . Jestem zadowolona z wyboru . Skóra jest rozświetlona i świeża , dobrze kryje .

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Niestety ale odkład nie jest dla mnie. Po opiniach myślałam, że będzie w miarę ok. Ale jakie było moje zaskoczenie, że podkład posiada aż tak wielkie drobiny brokatu? mam cerę mieszaną . Więc dokładanie sobie blasku z drobinek nie jest moim celem. Miałam już podkłady rozświetlające - ale nie aż tak. Użyłam go kilka razy ale niestety przegrał z moimi wymaganiami. Nawet nie specjalnie sie trzymał i ścierał.
Poszedł dalej w świat.

Dobry podkład w dobrej cenie :)

Dobry, rozświetlający podkład, ładnie rozświetla, nie zapycha, nawilża,ma spf. Tani i łatwo dostępny, wygodna pompka, wydajność standardowa. Szkoda, że już nie można go kupić stacjonarnie.

Ciemniejsza strona Rimmel

Podkład mam w jakimś jasnym niby kolorze, i możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie gdy użyłam go pierwszy raz... Mój obecny Loreal to 2D2NGolden almond więc znalezienie odpowiedniego koloru też nie należy do najłatwiejszych. Produkt Rimmel dostałam od koleżanki, której oburzenie nie mieściło się w żadnej rozmowie. Skoro kupuje się porcelanę to się chcę jasnego koloru a tu niespodzianka. W okresie zimowym leżał na mnie idealnie. Podkład ma lekko mokrą konsystencję, bardzo łatwo i szybko się rozprowadza. Noe można sobie zrobić nim krzywdy. Nie podkreśla zmarszczek ani jakiś bruzd.. wygląda ładnie ale na mnie nie ma efektu glow, brokatu itp. wyglada ładnie i z takim mokrym nawilżającym wykończeniem. Krycie nie jest mocne, to takie wyrównanie koloru... Taki mocniejszy bb krem, dodatkowe plusy za spf, pompka, opakowanie i te niby kompleksy chroniące ubarwiajace etykiety) zagadką jest dobór koloru, i tu faktycznie można się zdenerwować po zakupie jak się trafi kolor zkosmosu

Najlepszy podkład ,jakiego używałam

To najlepszy podkład jakiego używałam, a z racji swojej pracy mam okazję wypróbować niemal wszystkiego na rynku.
Niestety został usunięty z rynku i zastąpiony Wake Me Up, który obecnie również został usunięty (niezrozumiała dla mnie strategia producenta).
Podkład dobrze kryje, jednocześnie nawilża i rozświetla, dla mojej suchej dojrzałej skóry to kombinacja idealna.
W dodatku jest bardzo trwały.
Bardzo żałuję,że już jest niedostępny.

Nie zachwycił

Kolor 010 light porcelain. Bardzo nawilżający podkład, kolor jest ładny . Rozprowadza się dobrze i średnio kryje. Jak dla mnie jest bardzo brokatowy widoczne drobinki mnie zniechęciły.

Jakaś tragedia

Podkład mam w kolorze 070, ale nie dajcie się mu oszukać bo tym kolorem będzie tylko chwilkę. Dosłownie 3 minuty po aplikacji produkt ciemnieje i robi się pomarańczowy. Wygląd to wręcz tragicznie i totalnie nie nadaje się do jasnych karnacji. Bardzo nie lubi się też z moim korektorem od Wibo Jumbo.
Produkt łatwo jest rozprowadzić po twarzy i nie robi brzydkich smug ale co mi po tym... Jeśli chodzi o efekt rozwietlenia to pojawia się on po jakiś 3h od jego nałożenia i twarz świeci się jak kula dyskotekowa. Bardzo nie ładnie zbiera się w zmarszczkami mimicznych.
Byłam nastawiona pozytywnie okazało się negatywnie.

Rewelacyjny

Producent spełnia obietnice. Jestem posiadaczką szarej, zmęczonej skóry bez większych niedoskonałości. Pojawiły się też już pierwsze zmarszczki. Szukalam podkładu rozświetlającego, który nasaje skórze lekko mokry wygląd ale nie jest brokatowy. Taki efekt zapewnił mi ten podkład. Skóra wygląda po nim jak u nastolatki. Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla skórek i wygląda ultranaturalnie. Ma piękne szklane opakowanie, wygodną pompkę i odpowiednia konsystencje. Świetnie się go nakłada zarówno palcami jak i gąbeczką. Ma bogata bazę kolorów i nie oksyduje.