Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer (Podkład do twarzy i baza 2 w 1)

24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w sześciu odcieniach: 100 Ivory, 102 Golden Beige, 200 Nude, 203 Peachy, 300 Beige, 302 Deep Beige.

Dobry podkład

Polecam. Dobry podkład, ładnie wygląda na skórze. Oczywiście nie utrzymuję się 24h ale i tak dość długo jak na podkład drogeryjny. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję.
Ten podkład używam od dawna i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości, nie zapycha porów, wyrównuje koloryt cery. Mój ulubieniec :)

Okej

Podkład na twarzy ładnie się prezentuje, wtapia się w cerę i ją upiększa aczkolwiek znam wiele innych w tańszej cenie . Jego dostępność jest mała bardzo bardzo rzadko spotykany jest stacjonarnie. Fajną opcją jest to że posiada 2 dwa produkty 2 w 1 bazę przez którą łatwiej się rozprowadza i wygląda naturalniej.

Podkład idealny

Kupiłam go dzięki opiniom z tego forum, dobrze się wchłania, dobrze kryje, skóra się nie świeci. Jedyny minus to trzeba nabrać wprawy przy rozprowadzaniu bo dość szybko wysycha.

Dobry podkład, którego używam na co dzień ツ

Podkład, który dodatkowo zawiera w składzie bazę pod makijaż, dzięki czemu dość dobrze się na twarzy trzyma. Nie zapycha, nie ciemnieje i nie tworzy efektu maski. Podkład nie zastyga na twarzy, a lekko ją nawilża, więc zwolenniczki mocnego makijażu pewnie będą rozczarowane.

Kosmetyk polecany jest do codziennego makijażu osobom, o każdym typie skóry. W sumie to się z tym zgodzę, bo ze względu na działanie nawilżające będzie dobry dla cer mieszanych, natomiast dzięki zastosowaniu naturalnych składników ma lekką, nieobciążającą konsystencję i również dobrze trzyma się na twarzy w przypadku cery mieszanej.

Naprawdę jest to niezły podkład super kryje i zmniejsza widoczność porów, a co najważniejsze nie zapycha. Jest dość gęsty jednak ma kremową formułę i dobrze się go rozprowadza na twarzy - nie tworzy efektu maski, lekko nawilża i trzyma się na naprawdę dobrze. Nie trzeba go co godzinę poprawiać, nie spływa z twarzy i ładnie się z nią stapia. Dobrze współpracuje z moją mieszaną cerą. Nie przesusza i nie podkreśla suchych skórek. ♥‿♥

Dostępne odcienie są dla mnie w zupełności wystarczające. Podkład posiada również dość wysoki filtr SPF 20, co dodatkowo chroni nas przed promieniowaniem słonecznym. Produkt nie zapycha i dobrze współgra z pudrami. Jest naprawdę wydajny. Ostatnimi czasy ciężko go jednak dostać.

Jestem rozczarowana

Na początku napiszę, ze szukam czegoś alternatywnego do Double Wear. Wiem, nie ma sobie równych, ale szukałam czegoś, czego będę mogla używać w codziennym, niewymagającym makijażu.
Niestety jestem rozczarowana. Skusiłam się dobrymi opiniami,ale to nie jest produkt dla mojej skóry. Mam skórę mieszaną. Po nałożeniu podkładu juz po 2h w strefie T świeciłam się jak latarnia. Podkreślał suche skórki. Oczywiście, nie skreśliłam go od razu. Stosowałam go na różne kremy i bazy, o różnej konsystencji. Niestety, tylko utwierdziłam się w przekonaniu, ze z jego składem jest cos nie tak. Podkreśla suche skórki, nie kryje idealnie, szybko sie utlenia. Jedynie co w nim bylo fajne to kremowa, delikatna konsystencja.

Słuszne "Perfect"

Podkład w odcieniu 200 - NUDE zdecydowanie w gronie ulubieńców. Używam go od kilku lat i zawsze spełniał moje oczekiwania. Zdarzało się niestety, że w strefie T twarzy rozwarstwiał się.

Polecam ;)

Podkład urzekł mnie tym, że jest 2 w 1 podklad i baza. Fajna konsystencja. Bardzo dobrze oceniam ten produkt. Fajne krycie, jest bardzo wydajny. Nie wysusza. Jak rano zrobiłam makijaż to utrzymywał się do wieczora, twarz nie świeci się. Polecam

Szkoda, że ciemne kolory, które dodatkowo oksydują

Wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że nawet kolor ivory jest dość ciemny i w dodatku ciemnieje jeszcze bardziej po nałożeniu. Nie polecam osobom z jasną karnacją.

Jest idealny!

Ciężko mi znaleźć podkład, który by mnie nie zapychał. Mam kilka blizn potrądzikowych oraz śladów po ospie. Ten podkład absolutnie nie wpycha się tam gdzie nie trzeba, a oprócz tego nie schodzi szybko z twarzy. Zużyłam już kilka opakowań i wychodzi na to, że nie mam potrzeby kupowania innych. Jest bardzo trwały, wygląda dobrze na twarzy przez wiele godzin.

Super

Połączenie idealne 2 in 1 baza która pielęgnuje i podkład. Skóra jest nawilżona i nie przesusza się po całym dniu. Kolory do wyboru bardzo ładne, łatwo znaleźć ten idealny, nie ciemnieje. Ładnie się trzyma i nie spływa. Matuje

ulubiony

Znacie to uczucie, kiedy jakiś produkt odpowiada wam w 100%, jest idealny i nagle okazuje się, że nie można go nigdzie kupić? Modlę się, żeby go nie wycofano, bo nie wiem czym go zastąpić. Podkład był moim hitem.
Ma idealną konsystencję, nie za rzadką, nie za gęstą, dobrze nakłada się gąbką. Nie roluje się, nie waży, nie marze. Wtapia się w moją skórę i daje bardzo ładny, naturalny efekt. Nie jest to może produkt na miarę Revlona, ale mi bardzo odpowiada jego krycie, ponieważ nie robi efektu maski. Przypudrowany potrafi wytrzymać do 8-10 godzin. Nie podkreśla suchych skórek, a odcień Ivory jest stworzony dla mnie. Mój ideał <3

Jak pięknie dziś wyglądasz

Dla mnie hit wśród podkładów do cery tłustej i mieszanej, spełnia moje oczekiwania, świetnie kryje, a przytym nie ma efektu maski, efekt matowej cery utrzymuje się bardzo długo. Ten podkład jest częstym gościem w mojej kosmetyczce. Kosztuje nieco ponad 25zł, a skuteczność i zadowolenie gwarantowane, bo przecież nie ma nic gorszego jak świecąca się buzia i efekt maski . Gorąco polecam !!