PUPA, Glow Obsession Compact Highlighter (Rozświetlacz)

PUPA, Glow Obsession Compact Highlighter (Rozświetlacz)

Rozświetlacz w kompakcie - efekt czystego światła
Formuła z wykorzystaniem opatentowanej technologii Prisma Shine®, łączącej w sobie najlepsze cechy formuł pudrowych, wypiekanych i kremowych, dla niespotykanego wcześniej efektu rozświetlenia bez widocznych śladów pudru na skórze. Jedwabista konsystencja wzbogacona o ultra-drobno zmielone cząsteczki perłowe wydobywa piękno skóry i nadaje jej promienny blask.
Rozświetlacz łączący w sobie najlepsze cechy formuł pudrowych, wypiekanych i kremowych, dla niespotykanego wcześniej efektu rozświetlenia bez widocznych śladów pudru na skórze. Jedwabista konsystencja wzbogacona o ultra-drobno zmielone cząsteczki perłowe wydobywa piękno skóry i nadaje jej promienny blask.
Naturalny efekt „drugiej skóry” - cera jest optycznie wygładzona i promienna.
Produkt testowany dermatologicznie – Nie zawiera parabenów.

Piękny błysk z reklamy

Produkty marki PUPA to jedne z moich ulubionych. Firma ta potrafi pozytywnie zaskoczyć swoich klientów. Rozświetlacze Glow Obsession to tafla pięknego błysku. Co wyróżnia ten produkt to w swojej naturalności jest niezwykły. Produkt rzuca się w oczy, błyszczy przepięknie mocno, ale dalej jest to naturalne. Polecam bardzo serdecznie. Posiadam kolor 001

Bardzo niedoceniony , nieodkryta perła !

Rozświetlacz przykuł moją uwagę w perfumerii Douglas i zaczęłam szukać o nim opinie. Jakie było moje zdziwienie gdy nic nie znalazłam.
Jednak postanowiłam zaryzykować bo zachwycił mnie konsystencją i blaskiem.
Rozświetlacz jest dostępny w trzech kolorach - u mnie padło na platynowe złoto, idealnie szampański odcień dla bladej cery.

Produkt u ujmuje swoją konsystencją, w dotyku jak masełko, i pięknym blaskiem. Idealnie się rozprowadza i daje nieskazitelny efekt tafli bez drobinek.
Nie podkreśla faktury skóry, nie uwidacznia niedoskonałości i porów .
Kolor jest cudowny !!!

Aplikacja bezproblemowa zarówno pędzlem jak i palcem.
Jest cudownym nieodkrytym skarbem w który naprawdę warto zainwestować, choć cena wysoka, pojawił się w Douglasie w promocji za 100zł i musiałam go kupić. Na tą chwilę jest moim ulubieńcem.

Solidne opakowanie z lusterkiem, z klasą.

Glow <3