Paese, Wonder Glow Highlighter (Prasowany rozświetlacz)

Paese, Wonder Glow Highlighter (Prasowany rozświetlacz)

Pojemność 7,5 g

Rozświetlacz w uniwersalnym, szampańskim odcieniu. Optycznie modeluje rysy. Doskonale wtapia się w skórę i nadaje jej zjawiskowy blask. Zawiera ekstrakt z rośliny Hoya Lacunosa o właściwościach przeciwzapalnych, kojących, nawilżających i rozświetlających. Jedwabista i przyjemna w dotyku konsystencja, idealny do stosowania również na dekolt i ramiona. Zamknięty w eleganckiej czarnej puderniczce z napisem Paese Artist na wieczku.

Ideał niezależnie od pory roku

Jako posiadaczka cery o dość jasnej karnacji,np. MAC NC15, mam czasami problem z odpowiednim dobraniem rozświetlacza. Wiem,że dla niektórych to kwestia doboru: bardziej złoty bądź bardziej srebrny.
Ja lubię rozświetlacze o neutralnym blasku i odrobinę cieplejszej poświacie. Skóra wygląda wtedy na naturalnie rozświetloną, jakby była tak cudownie odżywiona. I ten rozświetlacz daje dokładnie taki efekt.
Przepiękne wykończenie makijażu rodem z czerwonego dywanu oraz makijażu glow,który jest modny i szczególnie upodobany przez panny młode.
Złoty pyłek zamknięty w malutki, poręcznym opakowaniu, wykonanym z solidnego plastiku oraz z dużym lusterkiem, w którym można idealnie zrobić cały makijaż.
Bardzo istotnym faktem jest to,że produkt się nie kruszy, ponieważ nie ma suchej konsystencji. Jest czymś pomiędzy rozświetlaczem kremowym i tym, który znajdujemy w drogeriach. Określiłabym go jako Rozświetlicę z GlamShop'u, która nie pozostawia po sobie pyłku dookoła opakowania.
Wonder Glow jest przepiękny do rozświetlania dekoltu. Na nawet lekko opalonej skórze, w sukience z dekoltem wygląda cudownie. Na zdjęciach prezentuje się jak mokra skóra.
Warto na niego "polować" na promocjach.

Hit

Miałam negatywny stosunek co do tego rozświetlacza ale postanowiłam zaryzykowac i kupic. Jestem zachwycona kolor może wydawać się ciemny ale nawet na mojej prawie że białej karnacji nie odcina się, wystarczy rozblendować granice większym pędzlem. Polecam nakładać mokrym pędzlem bo nakładając na sucho fanki mocnego błysku nie będą zadowolone. Rozświetlacz tworzy piękna tafle i trzyma się w nienaruszonym stanie cały dzień! Co jest ogromna zaletą bo np wychwalany my Secret czy rozświetlacze ze sin skin które również posiadam, znikają z mojej twarzy po 2/3 h.

Byłby najlepszy, ale...

Podpisuję się pod prawie wszystkim co już zostało powiedziane: piękna tafla, możliwość budowania efektu, całodniowa trwałość, porządne i miłe dla oka różowe(w nowej wersji) pudełeczko z lusterkiem.
Jest jednak ogromny minus: jeden odcień, wcale nie uniwersalny, jak to zapewnia producent. Nie należę do osób z ekstremalnie jasną karnacją, jednak rozświetlacz potrafi się kolorystycznie u mnie wybijać. Jest nieco ciemniejszy od popularnego Mary Lou i bliżej mu do starego złota, niż szampana. Gdyby nie ten szczegół, z pewnością dostałby ode mnie pięć gwiazdek, bo niejeden droższy może się przy nim schować. Fantastyczna jakość.

Bez efektu WOW

Kupiłam ten produkt po ogromie recenzji dziewczyn nim oczarowanych. Miał dawać przepiękną, mocną, silnie odbijającą światło taflę i przy tym ładnie wtapiać się w cerę. Był opisywany jako zamiennik rozświetlacza z Anastasi, z tym samym mocnym efektem i złotym blaskiem, przez wielu nazywany najlepszym produktem tego typu. I chociaż nie mówię, że tak nie jest to w tych niezwykle pozytywnych recenzjach zabrakło kilku szczegółów, które przynajmniej dla mnie są istotne.

Produkt ma naprawdę napigmentowaną bazę, nie daje samego błysku i dlatego może być za ciemny, tak jest w moim przypadku. Przy delikatnej warstwie delikatnie rozświetla policzek, ale mocniej nałożony w celu uzyskania obiecywanego efektu zostawia plamę. I co z tego, że wtedy nieziemsko błyszczy, skoro przy odwróceniu głowy mam widoczny pasek kolorem przypominający bronzer. Muszę dodać, że nie mam porcelanowej karnacji, jest raczej przeciętnie jasna. Dodatkowo spotęgowanie intensywności powoduje podkreślenie porów i wszystkich niedoskonałości, ale chyba taki urok wszystkich mocno rozświetlających produktów. Trwałość ma dosyć przeciętną. Ładnie przykleja się do podkładu, w ciągu dnia niewiele traci z intensywności, jednak pojedyncze drobinki opadają na resztę twarzy.

Opakowanie nie zachwyca, jest dosyć masywne, ale przynajmniej solidne, dodatkowo w środku jest puszek, który zabezpiecza produkt przed połamaniem. Sama formuła jest dosyć dobrze sprasowana, ale ma tendencje do wytwarzania skorupy nawet przy ostrożnym stosowaniu suchych, czystych pędzli. Na szczęście produkt nakłada się tak samo, jednak samej powłoki nie da się usunąć.

Generalnie produkt dobrze się aplikuje na twarz i idealnie wtapia w podkład pod warunkiem, że jest nałożony cienką warstwą. Nie ma większych, zauważalnych drobinek, ma uniwersalny szampański kolor, nigdy nie wygląda pudrowo i jest nieperfumowany. Niestety uważam, że jest dość przereklamowany, szczególnie biorąc pod uwagę jego dość ciemną bazę i zdolność do wchodzenia w pory. To nadal jest dobry produkt, jednak osoby, które mają rozświetlacz, z którego są zadowolone naprawdę go nie potrzebują.

zjawiskowy efekt glow

Ten zjawiskowy rozświetlacz idealnie się sprawdza. Zapewnia skórze przepiękny efekt glow.
Rozświetlacz ma cudowny odcień beżu, przez co nie tworzy plam na twarzy i bardzo ładnie wpasowuje się w cały make-up. Dodaje skórze niesamowitego blasku, którym można cieszyć się przez długie godziny.
Konsystencja jest bardzo przyjemna w dotyku, jedwabista, która bardzo dobrze aplikuje się na skórę.
Przede wszystkim ten rozświetlacz nie szkodzi skórze tzn. nie pojawiły mi się po nim żadne krostki ani nic co pogorszyło stan skóry.
Wonder Glow Highlighter idealnie sprawdził się również na ciele, pięknie rozświetlił dekolt i ramiona.
Bardzo fajne jest to, że rozświetlacz jest bezzapachowy, nie zawiera olei mineralnych i alkoholu.
Paese, Wonder Glow Highlighter pasuje idealnie zarówno do dziennych, jak i wieczorowych makijaży.
Produkt jest mega wydajny, naprawdę służy przez bardzo długi okres czasu. Opakowanie jest bardzo ładne, posiada lusterko co jest też bardzo fajną sprawą.

MUST HAVE

To jest najlepszy rozświetlacz z jakim miałam do czynienia!
Pozostawia piękną, mokrą taflę bez widoczności drobin,
piękny uniwersalny odcień, bez pozostawiania ciemniejszej "plamy" na policzkach,
delikatna i wilgotna konsystencja rozświetlacza sprawia, że nie trzeba jego dużej ilości na pędzlu żeby wydobyć z niego glow,
można stopniować rozświetlenie i bdować jego moc,
bardzo wydajny i stosunkowo tani,
Jak na razie jest to mój NR 1 rozświetlaczowy, którego mam w zapasie chyba ze 3 sztuki,
Jet to pierwszy rozświetlacz, który zdenkowałam

Uwielbiam !

Rozświetlacz sam w sobie jest przecudowny, lecz jak to w produktach znajdzie się jakieś ale, nie podoba mi się jego opakowanie, jeszcze jak rozświetlacz jest cały to w niczym nie przeszkadza problem zaczyna się jak już dochodzimy do wieczka mi się pokruszył z opakowania wszystko się wysypywało tak że moja cała kosmetyczka była w rozświetlaczu musiałam przesypać go do pudełka od pudru bo miałam dość za każdym razem czyszczenia kosmeyczki

C U D O W N Y

Ten rozświetlacz jest rewelacyjny i żałuję, że tak późno na niego trafiłam. Na policzku daje prześliczny efekt złotej tafli bez żadnych drobinek, daje się stopniować, przy dwóch warstwach błysk jest oślepiający i jest to zdecydowanie najbardziej intensywny rozświetlacz jaki mam. Fantastycznie wtapia się w skórę, łatwo go rozblendować. Nie wiem jak to możliwe, ale ten produkt nie pyli się ani odrobinkę, będzie więc bardzo wydajny. Opakowanie jest ładne, osobiście wolę bardziej pstrokate i kolorowe, ale to jest eleganckie i porządnie wykonane, nie ma się do czego przyczepić.

Zamiennik Amrezy?

Produkty z Paese to moje uzależnienie... Kocham ich produkty miłością bezgraniczną, a rozświetlacz Wonder Glow to jakiś kosmos...
✔️Piękny szampański odcień
✔️Posiada ekstrakt z Hoya Lacunosa który ma właściwości przeciwzapalne, kojące i nawilżające oraz rozswietlające
✔️Konsystencja bardzo przyjemna w dotyku, jedwabista
✔️Bardzo dobrze współgra z innymi kosmetykami. Pięknie wtapia się w podklady, tworzy piękną taflę na skórze (lekko mokry pędzelek i efekt wow! gotowy)
✔️Produkt nadaje się dla każdego typu skóry (przy skórze tłustej można nałożyć mniej)
✔️Opakowanie jest solidne, z dobrego plastiku, z lusterkiem w środku
✔️W środku znajdziemy puszek, który ja używam tylko w celu zabezpieczenia rozświetlacza w środku, ponieważ jest dość kruchy
✔️Wygląda na ekskluzywny, dlatego nadaje się świetnie na prezent dla jakieś kosmetycznej duszy ❤️
✔️Dostajemy 7.5g za około 45zł, ale są często na niego promocje
✔️Testowany dermatologicznie
✔️ #crueltyfree
✔️Nie posiada zapachu
✔️Bez alkoholu
✔️Bez parabenów
✔️Produkt polski
✔️Dostępny na stronie producenta, w wielu sklepach internetowych oraz na stoiskach firmowych

Mieszane uczucia

Kupiłam rozswielacz po recenzjach na yt i tutaj. Pierwsze wrażenie, zdziwilam sie bo mój rozswitlacz przyszedl do mnie w całym bezowym opakowaniu, jak puder tej marki.
W zależności od nastroju aplikuje rozswietlacze na mokro lub na sucho. Daje bardzo mocny efekt, to na plus, na minus jednak bardzo mocno widoczne drobinki. Po recenzjach oczekiwalam tafli i tu sie zdziwilam ze jest az tak mocno brokatowy.
Ja swój kupilam na promocji w kontigo.

Uwielbiam <3

Rozświetlacz umieszczony jest w zgrabnym, ładnym, plastikowym opakowaniu z lusterkiem. Kolor bardzo uniwersalny, szampański. Konsystencja delikatna, aksamitna. Idealnie się wtapia tworząc na skórze przepiękną, gładką tafle. Intensywność można budować. Utrzymuje się cały dzień, nie zanika, blask nie blednie. Jestem nim naprawdę oczarowana. To zdecydowanie jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. <3

Fantastyczny

Bardzo fajny rozświetlacz, który pozostawia szampańskie wykończenie .
Rozświetlacz właśnie w kolorze szampana bardzo przypadł mi do gustu.
Pozostawia fajny efekt na buzi, broń Boże sztuczny ;)
Jest bardzo wydajny i ma fajny zapach.
Cena mogłaby być niższa bo to tylko rozświetlacz...