BioDermic, Hyaluronic Acid Series, Day Cream (Krem na dzień z kwasem hialuronowym)

Zaawansowany krem zawierający hydrokompleks, który działając wielopoziomowo znacząco poprawia nawilżenie skóry. Połączenie kwasu hialuronowego oraz lekkich emolientów tworzy na powierzchni skóry film, który chroni przed nadmierną utratą wody z naskórka. Kwas hialuronowy nawilża i napina skórę, wygładza drobne zmarszczki i nierówności. Doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie substancji aktywnych z kremu. Kompleks substancji aktywnych jest uwalniany do warstwy rogowej naskórka zapewniając długotrwałe nawilżenie. Olej sezamowy zawiera naturalną witaminę E oraz przeciwutleniacze chroniące skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi starzenie się skóry. Kwas linolowy i inne zawarte w oleju kwasy tłuszczowe działają na skórę nawilżająco i łagodząco, niwelują suchość i szorstkość skóry.

z pompką
krem
50 – 100ml
na dzień

Bardzo wydajny, super wchłanialność, przyjemny zapach, duże nawilżenie

Dziś przyszła pora na moją ocenę kolejnego kremu od BioDermic .Tym razem jest to krem na dzień. To o czym przede wszystkim warto wspomnieć przy tym produkcie to jego cudowne opakowanie. Jest proste, z wygodną pompką, minimalistyczną grafiką i złotym wykończeniem. Dla mnie opakowanie tego kremu odzwierciedla luksus. Jest zaprojektowanie naprawdę ze smakiem i myślę, że nawet największe marki nie powstydziłby się takiego opakowania.
Sam produkt jest lekki o kremowej konsystencji i bardzo delikatnym zapachu. Ekspresowo wchłania się w skórę i pozostawia ją przyjemnie miękką oraz nawilżoną. Krem dobrze spisuje się również nakładany pod makijaż. Używam tego kremu od 4 tygodni i to co zauważyłam to, to iż moja cera stała się znacznie bardziej elastyczna. Naprawdę w dotyku można poczuć różnicę.  Skóra jest dogłębnie nawilżona i bardziej jędrna co niesamowicie mnie cieszy, bo nie każdy krem daje efekty który naprawdę możemy zobaczyć i poczuć.

Mało znany a bardzo dobry

Krem dostałam od wizażu w paczce za recenzentkę miesiąca, za co bardzo dziękuję. Dobrze się stało, że trafił w moje ręce, ponieważ do tej pory nie miałam pojęcia o takie marce.
Krem ma bardzo skromne opakowanie, przez co może przejść zupełnie niezauważony, z drugiej strony jest ono bardzo ładnie wykonane. Krem posiada pompkę, co jest bardzo wygodne.
Krem mnie zaskoczył już po pierwszym użyciu. Przede wszystkim zapach. Patrząc na opakowanie, spodziewałam się kosmetyku dla wrażliwców, który będzie pozbawiony zapachu. A tu piękny, wcale nie taki delikatny zapach. Wiem, że to kwestia gustu i upodobań, z pewnością nie każdemu przypadnie to do gustu, ale ja akurat lubię zapachowe kosmetyki.
Konsystencja jest bardzo lekka ale wystarczą dwie dozy aby dobrze nawilżyć twarz. Krem bardzo szybko się wchłania i pozostawia uczucie nawilżenia na długo. Nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Nie zapycha porów.
Krem jest wydajny, nie trzeba do dużo. Ciężko mi określić dokładnie zużycie, ponieważ stosowałam równocześnie inny krem, ale wydaje mi się że wystarczył mi na 1,5 miesiąca.
Dostępność jest chyba tylko online. Przynajmniej ja nie spotkałam produktów tej marki nigdzie stacjonarnie.
Cenowo wypada dobrze, 60zł to dobra cena, biorąc pod uwagę działanie i wydajność.
Szkoda że jest tylko w sieci, przez to jest mało znanym produktem.

polecam ten krem

Jest to krem niesamowicie wydajny. Bardzo delikatnie pachnie, szybko się wchłania. Ma lekką konsystencję. Jest to krem hialuronowy na dzień. Przypadł mi tak do gustu, że używam go i na dzień i na noc. Dobrze nawilza, nie pozastawia tlustych sladow. Nadaje sie jako baza pod makijaz

Dotyk luksusu

Sam produkt jest lekki o kremowej konsystencji i bardzo delikatnym, ale dośc dziwnym zapachu. Ekspresowo wchłania się w skórę i pozostawia ją przyjemnie miękką oraz nawilżoną. Krem dobrze spisuje się również nakładany pod makijaż. Jedyne do czego mogę się przyczepić to wydajność, potrzeba dwóch pompek by odpowiednio nałożyć na twarz. Używam tego kremu od 4 tygodni i to co zauważyłam to, to iż moja cera stała się znacznie bardziej elastyczna. Naprawdę w dotyku można poczuć różnicę. Skóra jest dogłębnie nawilżona i bardziej jędrna co niesamowicie mnie cieszy, bo nie każdy krem daje efekty który naprawdę możemy zobaczyć i poczuć.

Luksus w domowym zaciszu

Szczerze mówiąc zakochałam się w zapachu i w działaniu produktów od marki BioDermic! Jest kilka złożonych faktów za co KOCHAM ten krem nad życie ale przede wszystkim jest to zapach... prawdziwego luksusu! Optymalnie nawilża i jako jeden z niewielu napina skórę i niweluje lekkie zmarszczki. Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogłam spróbować na sobie to cudo! Sama chętnie po niego sięgnę ponownie, ponieważ jest w zasięgu mojego portfela ale też dlatego, że jestem zaskoczona jego działaniem! Polecam z czystym sumieniem w 100%!

Wspaniałe nawilżenie idealne na lato!

Krem na dzień nakładałam zaraz przed zrobieniem makijażu i wiecie co? Mam wrażenie, że lekko przedłużał trwałość, a na pewno podkład się lepiej ,,wtapiał" w skórę.

Krem bardzo szybko się wchłaniał, nie pozostawiał tłustej warstwy.

Cera stała się promienna, gładka no i oczywiście porządnie nawilżona.