Germaine de Capuccini, Excel Therapy O2, Pollution Defense Youthfulness Activating Oxy Emulsion (Emulsja ochronna przed zanieczyszczeniami)

Najnowocześniejsza terapia przeciwzanieczyszczeniowa z silnymi substancjami aktywnymi o działaniu przeciwstarzeniowym, które zapewniają skórze wysoką dawkę tlenu, wzmacniają jej mechanizmy obronne i reaktywują jej wewnętrzną zdolność do samoodnowy.
"Druga skóra", która blokuje potencjalne szkody, które mogą spowodować zanieczyszczone powietrze, słońce, zanieczyszczenia domowe i cyfrowe - niebieskie światło. Lekka jedwabista emulsja o natychmiastowym wchłanianiu, przeznaczona do pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej.
Zawiera kompleks MPC-Defense Complex, Life-Cytoxygen, Triple Shielding Anti-pollution i Blue Light Block, które działają ochronnie i wzmacniająco.

w tubce
emulsja
50 – 100ml
ochronne, nawilżające

Wyjątkowy!

Jeden z wielu kosmetyków jakie miałam okazję testować, jeden z niewielu który zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Konsystencja, która umożliwia szybkie nawilżenie, obłędny zapach który zdecydowanie pielęgnację przenosi na wyższy poziom. Oczywiście trudno mi dzisiaj stwierdzić w jakim stopniu faktycznie chroni przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, jednakże skóra po użyciu, jest delikatna, gładka a koloryt jakby wyrównany. Nie zapycha, przyjemnie się go stosuje na serum. Produkt do którego naprawdę chętnie wrócę.