Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Germaine de Capuccini, Excel Therapy O2, Pollution Defense Youthfulness Activating Oxy Emulsion (Emulsja ochronna przed zanieczyszczeniami)

Germaine de Capuccini, Excel Therapy O2, Pollution Defense Youthfulness Activating Oxy Emulsion (Emulsja ochronna przed zanieczyszczeniami)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 50 ml
Cena 235,71 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Najnowocześniejsza terapia przeciwzanieczyszczeniowa z silnymi substancjami aktywnymi o działaniu przeciwstarzeniowym, które zapewniają skórze wysoką dawkę tlenu, wzmacniają jej mechanizmy obronne i reaktywują jej wewnętrzną zdolność do samoodnowy.
"Druga skóra", która blokuje potencjalne szkody, które mogą spowodować zanieczyszczone powietrze, słońce, zanieczyszczenia domowe i cyfrowe - niebieskie światło. Lekka jedwabista emulsja o natychmiastowym wchłanianiu, przeznaczona do pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej.
Zawiera kompleks MPC-Defense Complex, Life-Cytoxygen, Triple Shielding Anti-pollution i Blue Light Block, które działają ochronnie i wzmacniająco.

Cechy produktu

Opakowanie
w tubce
Konsystencja
emulsja
Pojemność
50 – 100ml
Właściwości
ochronne, nawilżające
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Wyjątkowy!

Jeden z wielu kosmetyków jakie miałam okazję testować, jeden z niewielu który zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Konsystencja, która umożliwia szybkie nawilżenie, obłędny zapach który zdecydowanie pielęgnację przenosi na wyższy poziom. Oczywiście trudno mi dzisiaj stwierdzić w jakim stopniu faktycznie chroni przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, jednakże skóra po użyciu, jest delikatna, gładka a koloryt jakby wyrównany. Nie zapycha, przyjemnie się go stosuje na serum. Produkt do którego naprawdę chętnie wrócę.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  106
  recenzji

  474
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  67
  recenzji

  570
  pochwał

  9,74

 3. 3

  85
  produktów

  22
  recenzji

  640
  pochwał

  9,43

Zobacz cały ranking