Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcej ofertzwiń

NIVEA Q10 ENERGY 7-dniowa kuracja w ampułkach zapewnia skórze zdrowy blask. Dzięki wyjątkowej formule zawierającej aż 3 antyoksydanty: identyczny jak w skórze koenzym Q10, witaminę C i E, widocznie redukuje drobne zmarszczki i zapewnia skórze wypoczęty, zdrowy wygląd. Błyskawicznie się wchłania i przygotowuje skórę na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

NIVEA Q10 ENERGY 7-DNIOWA KURACJA W AMPUŁKACH

Tą kuracje testowała moja mama. Jest bardzo z niej zadowolona. Skóra była miękka w dotyku oraz wygładzenie po tygodniu było wyczuwalne. Także koloryt skóry się lekko poprawił. Kuracja jest na duży plus!!!

Promienne odżywienie

Bardzo ciekawy kosmetyk. Zwykle nie odczuwam efektów tego typu kuracji, a tu miłe zaskoczenie. Produkt bardzo dobrze rozświetla poszarzałą skórę oraz napina ją delikatnie, ale bez uczucia ściągnięcia. Cera jest promienna, świetnie odżywiona, po prostu piękna.
Kosmetyk umieszczony został w 7 bardzo wygodnych ampułkach ułatwiających dozowanie. Jego konsystencja jest łatwa w aplikacji. Odznacza się też przyjemnym, delikatnym, pomarańczowym zapachem.
Polecam :)

Super serum!

Produkty Nivea spełniają wszelkie oczekiwania. Delikatny zapach,odpowiednia konsystencja produktów i przede wszystkim zgodność z założeniami sprawdza się w 100%
Po 7 dniach testów ampułki świetnie rozświetlają szarą skórę, delikatnie napinają bez uczucia ściągania. Podczas aplikacji pełen relaks ???? super! Polecam

Idealny przed oczekiwaną imprezą

Skora po użyciu ampułek jest piękna, promienna, ożywiona, jak pi zabiegu w salonie urody. Naprawdę polecam przed planowanym wcześniej wyściem przez kilka dni zadbać o siebie a zmarszczki będą mniej widoczne. Na pewno nie działają przeciwzmarszczkowo, lecz tylko wizualnie poprawiają jakość skóry, ale przed wielkim wyjściem warto. Ciekawi mnie czy poprawią napięcie również zimą. Koniecznie tez sprawdzę.

Skuteczna kuracja

Nivea, Q10 Energy, 7-dniowa kuracja w ampułkach zachwyca skutecznością. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej ampułce, jego konsystencja jest przyjemna w aplikacji, a delikatny, pomarańczowy zapach zapewnia niezwykłe doznania. Kuracja sprawiła, że po 7-dniach moja skóra nabrała blasku, stała się jaśniejsza i wypoczęta. Polecam gorąco!

Jestem zdecydowanie na tak

Jest to zdecydowanie mój hit!Ampułki są bardzo wydajne, jedna starcza mi na 3 aplikacje. Produkt po nałożeniu błyskawicznie się wchłania. Po jego zastosowaniu cera jest wygładzona, ujędrniona, promienna. Zapewnia też długotrwałe nawilżenie. Stosowałam zarówno rano jak i wieczór.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetne jak cała seriaQ10 Energy

Ampulki spełniły swoje zadanie :) działają nawilżająco i wygładzająco. Jedna ampułka jest bardzo wydajna, dlatego stosowałam też na szyję i dekolt. Świetnie działa razem z kremem na dzień i noc. Skóra pozostaje wypoczęta i dopieszczona

Moje odkrycie roku!

Ampułki Q10 Energy miałam okazję poznać przy okazji testowania produktów firmy Nivea. Na początku byłam sceptycznie do nich nastawiona przez szklane opakowanie i skomplikowaną instrukcję obsługi. Wydawało mi się, że jeden niewłaściwy ruch i cała się pokaleczę. Jednak już po pierwszym użyciu okazało się, że otwarcie ampułek jest proste i bezpieczne- do opakowania dodany jest "otwieracz", który pomaga w szybki i bezpieczny sposób otworzyć ampułki. Po zaaplikowaniu po raz pierwszy ampułki na noc, moja twarz po przebudzeniu stała się jasna i promienna. Już po pierwszym użyciu dostrzegłam zmniejszone przebarwienia na twarzy a świeże zmiany trądzikowe jakby przygasły. Nie spodziewałam się dużych efektów zwłaszcza, że producent obiecuje spłycenie zmarszczek a produkt jest przeznaczony dla dojrzałej a nie trądzikowej cery. Jednak niespodziewanie okazało się, że ampułki naprawdę robią robotę także w przypadku problematycznej cery. Przyznam się, że to był mój pierwszy raz w używaniu kuracji w formie ampułek, ale dostrzegam ogromną różnicę w porównaniu ze zwykłym serum z witaminą C i z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt.

Fajne nawilżenie twarzy

Produkt w postaci jakby olejku, który podczas stosowania zamienia się tak jakby w żel albo piankę, ale bardzo szybko się wchłania. Dobrze nawilża i napina skórę. Produkt wydajny. Jedna ampułka zawiera na tyle serum, aby spokojnie starczyło na całą twarz, a także na szyję i dekolt.

Widoczne rozświetlenie skóry

7-dniowa kuracja jest w postaci 7 szklanych, pomarańczowych ampułek o pojemności 1ml każda. W opakowaniu znalazłam dodatkowo plastikowy otwieracz do ampułek, który ułatwia ich otwarcie bez skaleczenia.
Każda ampułka zawiera płyn, przypominający lekki olejek, który należy rozetrzeć w dłoniach a później wmasowac w skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Płyn ma delikatny, przyjemny zapach.
Podczas wmasowywania w skórę wydaje się jakby ply delikatnie się pienił, ale po chwili wchłania się w skórę. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Skóra po jego użyciu jest mocno nawilżona i dostajezastrzyk witamin.
Po zużyciu całej kuracji skóra jest widocznie odżywiona, nawilżona i rozświetlona. Moim zdaniem co jakiś czas warto zafundować sobie taką kurację, bo efekty są widoczne. Cena moim zdaniem jest ciut wysoka, jednak kurację stosuje się raz na jakość czas, a nie na codzień.

7-dniowa kuracja

Produkt ten miałam przyjemność testować dzięki Wizaż - za co bardzo dziękuję.
7- dniowa kuracja w ampułkach to produkt, którego używałam pierwszy raz w życiu i jestem
nim bardzo pozytywnie zaskoczona.
Produkt znajduje się w siedmiu małych pomarańczowych ampułkach, które chronią produkt przed promieniami słonecznymi. Bardzo dużym plusem jest to, że w opakowaniu znajduje się „pomocnik” do otwierania owych ampułek, aby się nie skaleczyć.
Produkt ma zapach cytrusowy (zawiera wit C) i jest bardzo wydajny. Jedna ampułka spokojnie wystarczyła, aby nałożyć produkt na cerę oraz szyję.
Co do działania produktu to po 7 dniach zauważyłam zmniejszenie się delikatnych zmarszczek na skórze, stała się ona bardziej odżywiona.

Nivea, Q10 Energy, 7-dniowa kuracja w ampułkach

Rewelacyjny produkt, zachwycający cytrusowym zapachem. Bardzo bogaty, a jednocześnie prosty skład - najlepszych dla skóry składników.
Urzekło mnie też przy szklanych ampułkach - dołączenie specjalnej nakładki ułatwiającej otwieranie! Na pewno wykorzystam przy następnych ampułkach!
Produkt bardzo wydajny - 1 ampułka spokojnie wystarcza na 2 aplikacje. Skóra od razu wydaje się rozpromieniona, napięta, wygładzona. Myślę, że przy dłuższym stosowaniu zmarszczki byłyby mniej widoczne.