Ziaja, Lato Limitowane, Olejki ylang-ylang i paczuli w chłodzącej mgiełce z mentolem i minerałami

Mgiełka z mentolem nawilża, orzeźwia oraz energetyzuje skórę. Zawiera chłodzący mentol, a czysty i żywiołowy zapach cytrusowych olejków dodaje świeżości. Rewitalizuje i zapewnia przyjemne ochłodzenie. Idealnie sprawdza się w upalne letnie dni, w trakcie i po opalaniu.
Stosowanie: Spryskać ciało, okolice twarzy i włosy z odległości minimum 20 cm. Odpowiednia do stosowania: w podróży, w przesuszonych pomieszczeniach, również latem podczas opalania.

nawilżające, zapachowe
zapachowa
w sprayu
50 - 100ml
Skóra
normalna, sucha

Mocny zapach lekarstwa

Mgiełka jak to mgiełka - dla mnie nie jest to produkt obowiązkowy tylko przyjemny dodatek od czasu do czasu, w celu odświeżenia w trakcie upału lub jako dodatek zapachowy gdy jest zbyt gorąco na perfumy. Przy tej mgiełce mam mieszane uczucia, głównie ze względu na zapach - jest bardzo specyficzny, pachnie jak syrop albo inne lekarstwo, nie każdemu się spodoba. Przy tym zapach jest bardzo intensywny. Poza tym spełnia swoje zadanie lekkiego chłodzenia. Czuć delikatnie ochłodzenie dzięki mentolowi, daje przyjemne uczucie odświeżenia, ale mam opory z używaniem jej na twarz właśnie ze względu na zapach.
Drugi raz bym nie kupiła.

kolejne wspaniałe dzieło ziaji!!!

Mgiełki używam codziennie. Jest niesamowicie chłodząca i odświeżająca. pięknie pachnie! jest przy okazji bardzo tania. idealna na upalne dni i nie tylko. polecam.