Tutti Frutti, Odżywcza mgiełka do ciała `Papaja i tamarillo`

Tutti Frutti, Odżywcza mgiełka do ciała `Papaja i tamarillo`

Baw się chwillą z papają i tamarillo!
Papaja i tamarillo, połączenie tak egzotyczne jak tramwaj z Boliwii do Kaliforni. Czczony przez Indian owoc aniołów i inkaskie tamarillo spowodują przypływ błogości z każdą chwillą. A zatem chwyć za mgiełkę i się napapajaj!
Zobacz, Co cię czeka! Kompozycja ceramidów, protein mlecznych i kompleksu nawilżającego da Twojej skórze tyle satysfakcji, że ze wzruszenia sama się nawilży, wygładzi i stanie się miękka jak miąższ tamarillo. Uwodzicielski zapach egzotyki sprawi, że otoczysz się mgiełką uwielbienia.

zapachowa
mgiełki do ciała
nawilżające, uzupełnienie perfum, zapachowe
w sprayu
normalna

Tutti Frutti Odżywcza mgiełka do ciała o zapachu papai i tamarillo to prawdziwe odświeżenie w pielęgnacji skóry. Mgiełka lekko i przyjemnie nawilża, pozostawiając skórę delikatnie pachnącą tropikalnymi owocami.

Zapach jest intensywny, ale nie przytłaczający. Mgiełka szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Opakowanie z atomizerem ułatwia aplikację, choć jakość atomizera może pozostawiać wiele do życzenia.

To doskonały produkt do szybkiego odświeżenia skóry i podkreślenia naturalnego aromatu. Idealny do użycia w upalne dni. Tutti Frutti Odżywcza mgiełka to propozycja dla tych, którzy pragną orzeźwienia i subtelnej pielęgnacji skóry, otulonej egzotycznymi nutami zapachowymi.

Niespotykana wydajność

Tak wydajnej mgiełki do ciała jeszcze nigdy nie miałam! A używałam już naprawdę wielu! Ten produkt posłużył mi przez ponad rok! Co prawda używałam go regularnie, nie codziennie, lecz wymiennie z innymi zapachami, perfumami itp., ale i tak jestem zaskoczona.
Zapach jest ładny, rześki, trochę słodki, ale nie przytłaczający. Utrzymuje się na skórze w porządku. Nie jakoś długo, ale coś tam daje się z niego wyczuć. Nie podrażnia skóry, ani nie brudzi ubrań. Można go z powodzeniem reaplikować, bez obaw o skumulowanie zapachu i nieprzyjemny efekt przesady.
Atomizer mgiełki jest okej, nie pluje, aplikuje dobrą ilość produktu. Pod koniec nieco zaczyna szwankować, ale przez cały okres używania spisywał się bez zarzutów. Warto zakupić tę mgiełkę, bo sprawdza się bardzo dobrze!

letni powieew świeżości

Mgiełkę nabyłam przypadkowo w wakacje i właśnie mi się skończyła. Tutti Frutti uwielbiam za zapach - świeży, egzotyczny oraz energetyzujący.
Na skórze nie utrzymuje się godzinami, w końcu to tylko mgiełka, ale uważam, że trwałość zapachu jest zadowalająca.
Używam jej do odświeżenia się i sprawdza się po prostu doskonale.
Ma delikatne właściwości nawilżające konsystencja- jest lekko tłustawa (w końcu ma nawilżać). Wchłania się bardzo szybko, pięknie odświeża ciało i pozostawia cudowny zapach na skórze

Po prostu wspaniała :)

Mgiełka zamknięta jest w przezroczystym opakowaniu z dozownikiem. Zawartość ma piekny kolor a opakowanie zdecydowanie przyciąga wzrok swoją egzotyką.

Przepieknie pachnie. Utrzymuje się naprawdę dlugo jak na tego typu produkt - nawet kilka godzin. Odzywia i nawilza ciało. Daje uczucie odświeżenia. Zapach jest wspanialy, rzeski, świeży, absolutnie nie sztuczny.

Mgiełka jest bardzo wydajna - używam jej codziennie kilka razy dziennie i ubyło jej niewiele. A cena... niewiarygodnie niska jak na tyle zalet :) Kupiłam ją za 12 zł wraz z żelem do kąpieli :)

Boska egzotyka

Mgiełki używam szczególnie w okresie letnim, kiedy potrzeba mi odświeżenia i orzeźwienia o lekkim zapachu. Zbędne są wtedy ciężkie perfumy. Ta mgiełka to totalna owocowa bomba. Połączenie tamarilo i papai tworzą duet idealny. Produkt pachnie tak soczyście, że aż, apteka dech w piersiach. Produkt świetnie przydaje się w gorące dni. Wystarczy spryskać nią dekolt i ręce i od razu robi się chłodniej i przyjemniej. Nie wyczuwam tutaj perfidnej nuty alkoholowej, tylko soczyste owoce. Zapach szybko się ulatnia ale nie ma co oczekiwać tu zaskakującej trwałości, skoro to jest mgiełka. Przy stosowaniu z balsamem z tej samej serii zapachowej trwałość zapachu jest znacznie większa. Skóra po spryskaniu jest delikatnie odświeżona i nawilżona. Opakowania ma ładna szatę graficzna, która kojarzy się w wakacjami. Atomizer działa płynnie, dozując delikatnie produkt. Pojemność idealna.

Bardzo fajna mgiełka

Bardzo fajna mgiełka na lato. Odżywia i nawilża ciało. Jest niezastąpiona w upały. Daje uczucie orzeźwienia i pięknie. Skóra jest miękka i delikatna. Jest tania i wydajna.

Prawdziwe zbawienie na lato

Mgiełkę dostałam w prezencie i jestem za nią bardzo wdzięczna. Zaczęły się prawdziwe upały i ciężko z nimi wytrzymać. Z pomocą jednak przychodzi ta mgiełka. Psikam się nią obficie nie tylko w gorące dni. Na cale ciało prawie w ogóle nie schodzi. Niby mam ją dopiero tydzień ale już widzę że mimo namiętnego używania starczy na dobre całe lato i to przynajmniej. Wyróżnia ją wydajność, przepiękny, niezwykły, słodki zapach, wygoda użytku, cena jak i czas który jest nam potrzebny na zaaplikowanie na całe ciało. Aplikacja zajmuje nam naprawdę bardzo niewiele, wchłania się ona w zaskakująco szybkim tempie. Po psiknięciu porcji mgiełki, czuć piękny zapach bardzo słodki jak i orzeźwiający. Kiedy słońce grzeje i psikniemy mgiełką- naprawde jest lepiej. Chłodzi, orzeźwia jak i doskonale odżywia naszą skórę. Jest ona miękka, ładnie nawilżona i wygląda po prostu lepiej. Zapach może nie utrzymuje się bardzo długo ale i tak nie jest źle. Mam ją zawsze przy sobie, czy w zwykły dzień czy w upał uwielbiam się nią obficie psykać. Skład produktu naprawde mnie zaskoczył. Zaskakująco wysoko mamy składniki które są naprawdę dobre dla naszej skóry. Nie jest może doskonale ale i tak bardzo dobrze. Gorąco polecam zwłaszcza w upalne dni, ale nie tylko! Kupię jeszcze nie raz, na pewno zapadnie mi w pamięć.

Kolorowy, słodki deser, kiedy tylko chcę ;)

Kochałam kiedyś serię Tutti Frutti - mieli obłędny wariant 'Karmelizowane jabłko', który uzależniał na tyle, że gdy brakło go w sklepach, miałam objawy odstawienia ;). Później cała seria zniknęła, ja popłakałam, pomarudziłam i pogodziłam się z decyzją firmy. Jednakże, nigdy o Tutti Frutti nie zapomniałam.

Przypomniała mi o moim dawnym uzależnieniu koleżanka z pracy, u której zobaczyłam tę mgiełkę.
-,,Chcesz? Widzę, jak ci oczy świecą, a mnie ten zapach jakoś męczy'' - tak powiedziała J., najwyraźniej zauważyła, że prócz żaróweczek w oczach miałam również opad szczęki aż po same cycki ;).

No bo jak to, moja onegdaj ukochana seria znowu jest?! I mają MGIEŁKI?! No to głupotą byłoby nie wziąć, zwłaszcza, gdy koleżanka oddaje owe cudo wyłącznie za uśmiech.
Łapczywie zabrałam, spryskałam skórę i mało nie podskoczyłam pod sufit. TO jest genialne. Absolutnie piękne, cudowne, owocowe, egzotyczne, beztroskie i po prostu boskie. Połączenie owocu papai oraz tamarillo wprawia mnie w zachwyt dzień po dniu, a ja wiem, że wreszcie mam coś, co pomoże na jesienną chandrę, gdy za oknem będzie wyłącznie deszcz i wiatr.

Ale, ale, rozpisałam się, a przecież ta mgiełka, prócz pięknego zapachu, ma sporo innych plusów!
+Wygodne, plastikowe opakowanie z atomizerem - solidnie wykonany, działa bez zarzutu, rozpryskując kosmetyk równomiernie, mgiełką. Plastikowa zatyczka siedzi dość mocno, jeszcze dotąd jej nie zgubiłam. Szata graficzna typowa dla serii - jest kolorowo, owocowo i optymistycznie.
+Konsystencja: tutaj też jest inaczej, niż w tego typu produktach, ponieważ producent sam deklaruje, iż jest to produkt odżywczy, zaś samą mgiełkę warto wmasować w skórę. Rzeczywiście, pozostawia skórę gładką, miękką i apetycznie pachnącą.
+Dobry skład: ekstrakt z aloesu, gliceryna, olejek słonecznikowy, ekstrakt z rozmarynu, lipidy mleczne, delikatne konserwanty, brak alkoholu - super, bo nadaje się na słoneczne dni, bez obaw o naszą skórę.
+Nie wysusza i nie podrażnia nawet mojej wrażliwej skóry.
+Odświeża skórę.
+Jej zapach jest niezwykle trwały, spokojnie wyczuwam go przez jakieś 4-5 h po aplikacji, a mój szlafrok i koszulki nocne pachniały do następnego prania.
+Wydajna, mam ją od końca lipca i została prawie połowa butelki.
+Niedroga - ok.14 zł/200 ml.
+Łatwo dostępna - sklepy stacjonarne, drogerie, sklep internetowy firmy.

Minusów nie posiada, muszę przyznać, że dawno żaden produkt tak mnie nie ujął - to naprawdę fantastyczny produkt, polskiej firmy dodajmy, który spełnia tyle funkcji i w tym co robi, jest doskonały. Apetyczny zapach i pielęgnacja na wyciągnięcie ręki!

Polecam, bo warto!

Apetyczna egzotyka

Odświeżające mgiełki to produkt idealny na lato, a wersja Tutti Frutti jest tak naturalnie owocowa że nie mogłam się oprzeć jej zapachowi.
Owoc tamarillo miałam okazję spróbować, ale jego zapachu nie pamiętam ,
papaję uwielbiam , a tu połączenie tych dwóch zapachów jest po prostu boskie!

Radosny pomarańczowy kolor został zamknięty w przeźroczystej butelce z atomizerem o pojemności 200 ml ,który idealnie rozpyla zawartość w postaci delikatnej mgiełki.
Zapach tak przyjemny i apetyczny że chciałoby się ją wypić.
Słodki ale nie mdły , owocowy rześki i bardzo świeży .
Egzotyka w pierwszorzędnym wydaniu!

Jak na mgiełkę do ciała to trwałość jest całkiem dobra około5-6 godzin.
Wydajność również spora , pryskam, pryskam i mało co ubywa.

Od takiego kosmetyku oczekuję pięknego zapachu dającego uczucie świeżości i nie zwracam uwagi czy nawilża czy nie , ale tu mamy naprawdę dobry skład
produktu , przede wszystkim nie zawiera alkoholu dzięki czemu przy stosowaniu jej na ciało w słońcu nie jesteśmy narażeni na powstawanie plam i przebarwień na skórze. Nawilża ciało , zawiera wyciągi roślinne (aloes, rozmaryn) ,glicerynę , olejek rycynowy i proteiny mleczne.

Pięknie pachnący i dobry kosmetyk w niewielkiej cenie.

Po prostu ŁAŁ!

Kupiłam przez Internet, ryzykując, czy spodoba mi się zapach. Jestem bardzo wybredna, wszystkie mgiełki obwąchane w drogeriach, odstawiam z powrotem na półkę, bo nic mi się nie podoba.

Ta mgiełka jest dość uniwersalna, spodoba się dziewczynom, które lubią świeże, delikatnie słodkie, egzotyczne zapachy. Ja uwielbiam nuty cytrusowe i egzotyczne.

Mgiełka ma zapach papaji i tamarillo. Zapach jest uwodzicielski, dodaje pewności siebie, jest idealnym zamiennikem perfum w upalne dni. Sprawdzi się także w celu odświeżenia, np. w podróży.

Mgiełka nie tylko pięknie pachnie, ale też pielęgnuje skórę. Producent zaleca wmasowanie jej w skórę. Mgiełka zawiera olejki owocowe, które nawilżają i wygładzają skórę. Ja zazwyczaj spryskuję dekolt i ramiona. Kupiłam ją tylko, by ładnie pachnieć i nie spodziewałam się niczego więcej. Byłam w szoku, gdy po dotknięciu skóra rzeczywiście zrobiła się gładsza i miększa, a do tego cudownie pachniała.

Trwałość mgiełki to ok. 5 godzin. Pojemność 200ml, całkiem sporo.

Prawdziwa rewelacja - najlepsza w ofercie mgiełka Tutti Frutti

Oprócz wyjątkowych kosmetyków do pielęgnacji ciała, a przede wszystkim cudownych olejków do kąpieli w ofercie Tutti Frutti znalazły się również niezwykle kuszące i soczyste mgiełki do ciała.
Są one niezłą alternatywą dla dobrze mi znanych mgiełek z Avonu.
Z tym, że te biją je na głowę pod względem zapachu, jego trwałości i ogólnej wyjątkowej soczystości tych produktów a także miłych dla oka kolorów.
Bo te mgiełki w przeciwieństwie do oferty Avonu nie są bezbarwne tylko przyjemnie kolorowe z lekkim efektem opalizującym - co daje się zauważyć również na skórze, która ładnie lśni po użyciu tego produktu.

Ze wszystkich dostępnych wariantów najbardziej urzekł mnie ten o niezwykłym egzotycznym i niebanalnym połączeniu soczystej papai i tamarillo, które w tym produkcie miałam okazję po raz pierwszy powąchać.
Jest to cudne, tropikalne połączenie - słodkie i niezwykle trwałe.
Zapach jest obłędny i nie jest to aromat tylko na kilka minut - po jednym psiknięciu pozostał ze mną kilka godzin i wyjątkowo dobrze czułam się w jego towarzystwie.
Wydajność jest też nieporównywalnie większa do mgiełek Avonu.
Jedyną wadą jest słaba dostępność tych produktów w drogeriach stacjonarnych.

Ja kupuję ją przede wszystkim w internecie, chociaż ku mojej wielkiej radości czasami można ją upolować np. w Aldi, w cenie nawet 9 zł.
W tej wyjątkowej odżywczej mgiełce podoba mi się dosłownie wszystko - od ładnego opakowania i nigdy nie zacinającego się sprayu, poprzez optymistyczny różowo pomarańczowy kolor tego płynu po fajny efekt jaki tworzy na skórze.
Z jednej strony miło ją nawilża, z drugiej trochę uatrakcyjnia tworząc lekko satynową poświatę.
Nad zapachem nie będę się dłużej rozwodzić bo jest po prostu piękny i trwały - nic dodać, nic ująć.
Oby więcej takich kosmetyków na drogeryjnych półkach.

Cudny zapach

Jest to pierwszy produkt Tutti Frutti który zakupilam i jestem bardzo zadowolona. Cudowny owocowy zapach, bardzo wydajna, poręczne opakowanie, póki co niepsujący się atomizer. Super!