Ziaja, Ananasowy trening skóry, Energetyzująco - nawadniająca mgiełka do ciała z kofeiną

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ekstrakt z ananasa i aktywna kofeina są kosmetycznym dopingiem dla skóry. Soczysty zapach egzotycznych ananasów i fascynujące formuły produktów gwarantują intensywną, radosną i odświeżającą pielęgnację. My uwielbiamy!

Mgiełka do ciała uwalniająca eksplozję świeżości i nawilżenia. Szybko i skutecznie pielęgnuje skórę. Wzbogacona kofeiną i ekstraktem z ananasa zapewnia ekspresową rewitalizację.

DZIAŁANIE
• Energetyzuje i orzeźwia skórę.
• Zapewnia świeże odprężające nawilżenie.
• Pozostawia na skórze przyjemny zapach.

w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna
zapachowe, nawilżające
zapachowa

Bardzo dobry produkt na lato

Mgielke otrzymałam w prezencie od córki i powiem szczerze, że super produkt szczególnie w upalne dni. Mgiełka ma bardzo świeży, owocowy zapach - przyjemny ananas. Mgiełka odświeża ale dodaje też energii. Idealna na lato, ponieważ pobudza do działania zapach. Produkt bardzo wydajny. Nie podrażnia i nie uczula.

Umilacz

Mgiełka na pewno nie jest niezbędna w pielęgnacji ciała, ale zdecydowanie uprzyjemnia ją, zwłaszcza w upalne dni. Kosmetyk przyjemnie pachnie, nie zostawia lepkiego filmu na skórze, pompka rozpylacza się nie zacina. Mgiełka fajnie odświeża i chłodzi. Szkoda, że zapach nie utrzymuje się na ciele zbyt długo. Nie zauważyłam też żadnego pobudzenia po użyciu, obietnice z opakowania są przesadzone.

zakochałam się o pierwszego użycia <3

Ta mgiełka stała się jednym z moich ulubieńców kosmetycznych. Jest bardzo orzeźwiająca oraz nawilżająca. Skóra jest po niej zadbana i nawilżona, produkt delikatny dla skóry. Ananasowy zapach długo utrzymuje się na ciele. Zawsze kiedy jej używam czuję przypływ energii i orzeźwienia. Opakowanie ładne i wygodne w użyciu. Polecam całym serduszkiem <3

Bardzo mi się spodobał

Bardzo spodobał mi się ten kosmetyk. Stosuję głównie do twarzy, ale nieraz spryskiwałam nim całe ciało. Zapach mógłby utrzymywać się trochę dłużej, ale może miałoby to wpływ na "chemiczność" produktu - moje przypuszczenie.
Mgiełka dosłownie jest mgiełką. Dozowanie produktu jest przyjemnością dla mnie, nie prycha w oczy i wygodnie rozprowadza się tam gdzie go użyję. Delikatnie nawilża skórę, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia, wręcz przeciwnie. Skóra jest świeża, delikatna w dotyku, nawilżona dość dobrze, pobudzona do działania.
Nie jestem za plastikowymi opakowaniami, ale w przypadku mgiełki o takiej pojemności to dopuszczam jeszcze. Żółty kolor opakowania bardzo pozytywnie mnie nastraja - egzotycznie ananasowo.

Boski zapach!!! ????????????

Wspaniałe pielęgnuje, odświeża, orzeźwia i delikatnie nawilża. A przede wszystkim cudownie pachnie. Bardzo energetyzująco. Producent spełnia swoje obietnice. Idealna na poranne pobudzenie, odświeżenie w ciągu dnia. Mgiełka jest idealnym produktem na lato
Polecam!!!

Ananasowa przyjemność

Super produkt. Bardzo ładny zapach, ananasowy, który utrzymuje się bardzo długo na skórze. Skóra po zastosowaniu mgiełki jest nawilżona i odświeżona. Produkt w buteleczce z atomizerem jest mega wydajny. Produkt idealny na upalne lato, polecam !

Odświeżający zapach

Mgiełka bardzo fajnie nawilża i pozostawia skórę miłą w dotyku, a przy tym jest bardzo wydajna. Posiada delikatny, przyjemny owocowo- orzeźwiający zapach. Szybko się wchłania i natychmiast odświeża skórę. Idealna na lato. Poręczna buteleczka, którą można mieć zawsze przy sobie. Polecam

Uwielbiam ten zapach!

Przepiękny zapach ,doskonale nawilżenie. Czego można chcieć więcej?Ma działanie ujędrniajace i odświeżające.Przepiekne, letnie opakowanie dodaje uroku temu produktowi .Atomizer działa bez zarzutów.

Świetna

Mgiełka znajduje się w niedużym opakowaniu, idealnym do torebki czy do plecaka. Ma cudowny ananasowy zapach, który nie jest przesadzony. Tak jak producent mówi jest idealna po treningu czy na jakieś wyjście. Zostawia na skórze zapach, który jest niesamowicie przyjemny. Popsikane części ciała zostają nawilżone, nie kleją się ani nic z tych rzeczy. Zapach utrzymuje się dość spory czas.

Używa produktu od: próbka

Mgiełka idealnie odświeża skore

Zapach na ciele jaki zostawiała mgiełka rewelacyjny dodatkowe nawilżenie bardzo mnie zaskoczyło. Zapach długo się utrzymywał na ciele. Idealny produkt na tę porę roku, gdzie idealnie nawilżają skórę nawet w trakcie opalania

Idealny nawilżacz dla leniuchow

Bardzo nie lubię smarować się balsamami. Wiem że moja skóra wymaga dodatkowego nawilżenia. Ten produkt jest idealnie dla takich osób jak ja. Zapach to poezja, słodki ananas idealny na letnia pore. Tylko spryskuje ciało, wcieramy i gotowe ! Skóra jest świetlista i nawilżona. Produkt na miarę dla kobiet które się spieszą, i nie mają czasu. Na lato , gdy chcemy dodatkowo nawilżyć się po plazy.

Fajna mgiełka na lato

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do mgiełek do ciała, gdyż te zapachowe zazwyczaj wysuszają skórę. Ta nie dość, że nawilża i wygładza skórę to jeszcze nadaje jej cudownego owocowego zapachu. Kojarzy mi się on z perfumami Marine Groove Escady. Na pewno zabiorę ją ze sobą na wakacje.