Mexx, Festival Splashes EDT

Mexx, Festival Splashes EDT

Mexx, Festival Splashes to kwiatowo -owocowe perfumy wydane w 2019.
Nuty głowy:grejpfrut,czarna porzeczka,frezja
nuty serca:róża,konwalia,jabłko
nuty bazy:drzewo różane,kwiat brzoskwini,bursztyn.

wody toaletowe
owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Idealne na lato

Perfumy są świetne rześkie i słodkie jednocześnie, co sprawia, że świetnie nadają się nawet na upalne dni. Kwiatowo- owocowe nuty są rewelacyjne. Grapefruit, jabłko, róża to dla mnie idealne połączenie. Używam tych perfum na co dzień, kilka osób z mojego otoczenia było zachwyconych, co jest najlepszym dowodem na to, iż zapach jest świetny. Opakowanie jest estetyczne, odcień ombre flakonika łączy się z metaliczno różową zakrętką. Trwałość przyzwoita. Polecam.

Festiwalowy show

Perfumy Mexx Festival Splashes mają uwodzicielski zapach. Z jednej strony słodkie, ale z drugiej strony orzeźwiające. Zapach typowo wiosenno-letni chociaż na wczesną jesień również się nadadzą. Jako osoba bardzo wrażliwa na zapachy, gdzie często kończyło się bólem głowy ten zapach nie jest otępiający i mdły co jest dużym plusem. Zakupiłam opakowanie 20 ml, więc idealnie mieści się do małej torebki i w ciągu dnia można spryskać się nim w każdym momencie.

Kupiony w: Inna perfumeria

Zapach na wiosne

Moje odkrycie na nadchodząca wiosne. Zapach kwiatowo owocowy. Słodkawy ale nie mdlący. Pulsem jest to że długo utrzymuje się na skórze. Bardzo przyjemny kobiecy zapach. Flakonik różowy minimalistyczny.