Mexx, Black Woman EDT

Średnia ocena: 4.81/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.93/5

REKLAMA

Mexx 'Black Woman' jawi się jako pełna temperamentu, musująca kombinacja kwiatów i owoców. Wdzięcznym, kobiecym piwoniom, kwiatom imbiru, radosnym frezjom oraz jasnopomarańczowym i żółtym aksamitkom towarzyszy słodki aromat czarnej porzeczki. Ukryty w samym sercu zapachu koktajl z wybornych owoców - moreli, liczi i gruszek - zaostrza bardziej intensywna nuta żywotnika zachodniego. Orzeźwiająca, wodna woń kwiatu lotosu dodaje całej kompozycji odrobiny pikanterii, a zmysłowe połączenie drzewa sandałowego, ambry i wanilii rozgrzewa bazę.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: piwonia, kwiat imbiru, frezja, aksamitka, czarna porzeczka
nuta serca: morela, liczi, gruszka, żywotnik zachodni, kwiat lotosu
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, wanilia

<50ml

71% jesień/zima 29% wiosna/lato

Zawiodłam się

Perfumy posiadają bardzo ładna i elegancka buteleczkę. Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami i opisem zapachu postanowiłam ich spróbować. Skusił mnie również fakt że są na bazie wanilii którą kocham jeśli chodzi o kompozycje zapachowe.
Perfumy są jak dla mnie bardzo ciężkie takie jesienno-zimowe. Zdecydowanie przeważają tutaj kwiaty niż owocowa nuta.
Po firmie spodziewałam się też zdecydowanie lepszej trwałości. U mnie wytrzymują zaledwie kilka krótkich godzin.
Zapach jest dla mnie przytłaczający.
Niestety ale się zawiodłam.

Drogeryjny pospolitus

Pierwsze powąchanie skojarzyło mi się z Zara black, chociaż finalnie moje zmysły mnie zawiodły.
Zapach płytki, pospolity, drogeryjny, tani.
Nie ma w nim niczego, co mogło by stworzyć ten zapach unikatowym.
Nie jest to zapach nie do zniesienia. Jest po prostu nijaki. Ot , odświeżacz na wyjście do sklepu po małe zakupy.
Zapach jest bardzo nietrwały, nie rozwija się. Pachnie chwilę dezodorantową nutą i znika za kilka chwil...

Nietrwały zapach

Zapach przyjemny, subtelny, delikatny. Idealny na codzień. Skusily mnie ciekawy nuty zapachowe. Niestety perfumy są bardzo nietrwałe. Szybko wietrzeją, a szkoda... Bo z pewnością zyskałyby wyższe noty. Ładny flakon, minimalistyczny, klasyczny, niewielkich rozmiarów. Atutem jest korzystna cena oraz dostępność w drogeriach.

butelka klasyczna w stylu ombre z przyjemnym zapachem w przystępnej cenie.

MEXX Black Woman występuje w wydłużonej butelce (maska wersja jest bardziej kwadratowa). Butelka ma efekt ombre, który przechodzi od jasnoróżowego do czarnego. Ten ombre look wygląda bardzo szykownie chociaż butelka jest prosta, elegancka i klasyczna.

MEXX Black również mile mnie zaskoczył pod względem zapachu! Zapach zaczyna się kwiatowy, ale od razu jest mocny. Im dłużej trzymasz go na skórze, robi się trochę słodszy, ale nadal możesz poczuć ciepło drzewa sandałowego. MEXX opisuje go jako „Zapach na każdy dzień” i całkowicie się z tym zgadzam.

Ten zapach jest przyjemny na zwykły dzień pracy, ale również wystarczająco wyjątkowy na kolację lub romantyczne wieczorne wyjście.

Zapach utrzymuje się przez pół dnia a następnie stopniowo zanika, wiec warto mieć buteleczkę przy sobie lub spróbować z perfumami, ja używam wody toaletowej jest bardzo przystemrtna cenowa i nie mam nic przeciwko dwukrotnie użyć jej w ciagu dnia.

Uwielbiam!

Mexx Black to jedne z moich ulubionych perfum. Zapach jest kwiatowo-owocowy, świeży i kobiecy. Wyczuwalny jest również słodki aromat, ale nieprzytłaczający. Idealnie nadają się na co dzień. Flakonik prosty, elegancki i piękny. Perfumy są trwałe, efekt można pogłębić, aplikując je na ubranie. Właśnie dlatego uwielbiam firmę Mexx- jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Polecam zakup w niemieckim Rossmannie, jakość jest wyższa. Od niedawna perfumy mają nową szatę graficzną. Warto je mieć!

Kocham go!

Marka Mexx naprawdę robi świetne zapachy. Ten moim zdaniem jest bardzo wyjątkowy, kobiecy. Bardzo delikatna woń sprawia, że często chce do niego wracać. Uwielbiam tego typu klimaty zapachowe. Moja mama, której czasami pożyczam ten zapach jest również bardzo zachwycona. Krótko mówiąc polecam gorąco!

Kobiecy i elegancki zapach

Zapach perfum jest bezwątpienia bardzo kobiecy i elegancki. Kojarzy się z zapachami z wyższej półki, też z uwagi na swoją trwałość. Jest to zapach oryginalny, niebanalny i bardzo interesujący. Intensywność zapachu zalicza go bardziej do zapachów wieczorowych. Długo utrzymuje się na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach. Do tego ma bardzo ładny i elegancki flakonik. Lubię go używać na większe wyjścia lub imprezy bo wtedy towarzyszy mi przez całą noc.

Jedne z ulubionych

Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na perfumy z Mexx'a, dopóki przez przypadek nie powąchałam Mexx Black. Psiknęłam się nimi, nie wiążąc z tym jakiś wielkich oczekiwań. Po powrocie do domu dalej czułam na sobie te perfumy, dodatkowo był to zapach, w którym bardzo szybko się zakochałam. Wiedziałam, że muszą być moje :) Są bardzo, ale to bardzo kobiece. Idealne czy to na wieczór, czy na dzień, czy na ważne spotkanie, randkę, czy wyjście na zakupy. Utrzymują się naprawdę długo i na długo wystarczają. Bardzo często można je spotkać na jakiejś fajnej promocji, a w internecie często wychodzą taniej niż w drogeriach, więc ceny są jak najbardziej adekwatne do produktu. Zdecydowanie polecam i uważam, że warto je przetestować.

Kobiecy, tajemniczy, niebanalny

To jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo podoba mi się w nim to, że pasuje na każdą porę dnia i roku. Jest wyważony, nie za słodki, ale i nie za lekki. Elegancki.
Nie będę się rozpisywać na temat nut i tego co w nim wyczuwam, bo kompletnie się na tym nie znam. Mogę jedynie opisać swoje skojarzenia z tym zapachem. A kojarzy mi się z kobietą pewną siebie, świadomą swojej atrakcyjności. Jak dla mnie z taką między 30 a 40 lat. Elegancką, z klasą. Ubraną w elegancki kombinezon lub małą czarną, z pomalowanymi na ciemną czerwień lub bordo ustami. Palącą cienkiego papierosa.
Bardzo podoba mi się również opakowanie tych perfum. Proste, eleganckie. Fajnie przechodzi z czerni do przezroczystości, przez którą widać jasno różowy kolor perfum. Napis jest także pudrowo-różowy. Bardzo ładnie wygląda to połączenie. Co do atomizera, działa bez zarzutu.
Trwałość zapachu jak za tę cenę uważam za dobrą. Ciągnie się delikatną mgiełką za osobą używającą tychże perfum. Pozostaje przez jakiś czas na ubraniach.
Mam już kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie. Fajny zapach za fajne pieniądze. Polecam.

Ulubiony

Kolejny ulubieniec, tym razem na wieczór. Zapach oczarował mnie od pierwszej chwili i tak towarzyszy mi już kilka lat. Kobiecy, elegancki i zmysłowy, na każdą porę roku, w prostej i ładnej buteleczce. Utrzymuje się długo na ciele i ubraniu, dobrze się nosi, dodaje pewności siebie.

Intensywny zapach

Perfumy mają intensywny zapach i długo trzymają się na skórze. Pasują na co dzień i na wieczoren wyjście, pachną elegancko i zmysłowo. Mają ładny flakon i atrakcyjną cenę. Są dostepnę w większości drogerii. Zapach może się nudzić po jakimś czasie, ale warto do nich wraca, gdyż przyciągają uwagę.

Obłędny

Mexx Black Woman dostałam w prezencie i od razu się w nim zakochałam. Ma bardzo ciekawą i elegancką buteleczke. Jego zapach jest obłędny. Perfum ten nie należy do lekkich i orzeźwiających, ale też nie jest ciężki i mdły. Jest idealny w punkt. Nadaje elegancji i nuty tajemniczości. Bardzo przyciąga i kusi, a także nadaje zmysłowości. Świetnie nadaje się na wieczorne wyjścia, bez względu na porę roku. Perfum utrzymuje się dosyć długo. Oprócz tego jest łatwo dostępny. Nie należy on co prawda do bardzo tanich, ale uważam że jest warty swojej ceny. Jest to jeden z lepszych zapachów jakie do tej pory miałam.