Zobacz oferty

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.83/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Zapach dla młodych kobiet i mężczyzn, sympatycznych i autentycznych indywidualistów.
Mexx to moda, radość życia, inspiracja, autentyczność.

Nuty zapachowe
nuta głowy: cytryna, bergamotka, czarna porzeczka
nuta serca: róża, konwalia, jaśmin
nuta bazy: ambra, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Mecz,Mecz Woman EDT

Słodka woda toaletowa.Nie wielka pojemnosc. Cena trochę wygórowana. Trwałe. Nowoczesna kryształowa butelka z plastikowym korkiem.kolor perfum to intensywny żółty. Nuty zapachowe zdecydowanie letnie. Polecam dla młodych dziewczyn

Super

Świetne perfumy o zniewalającym zapachu. Są bardzo wydajne. Cena jest w porządku do tak dobro jakościowych perfum. Opakowanie bardzo ładnie i pomysłowo wykonane. Polecam! :)

Słoneczny, energetyczny, lekki

Woda znajduje się w okrągłej, niskiej buteleczce z grubego szkła z zatyczką w kolorze srebrnym. Na flakonie znajduje się wypukły napis Mexx. Flakon jest prosty, bez zbędnych dodatków. We flakonie znajduje się płyn w kolorze żółtym. Atomizer działa bez zarzutu i nie zacina się.

Zapach nie jest słodki, ani duszący. Nie jest też ciężki, ani przytłaczjący. Jest energetyczny, świeży, orzeźwiający i pobudzający. Idealny na okres wiosenno - letni. Kobiecy i zmysłowy. Czuję go na skórze do 4 godzin. Na ubraniach trzyma się przez cały dzień. Mexx Woman to zapach, który trzyma się blisko skóry i nie ewoluuje jakoś spektakularnie.

Na początku czuję w nim herbacianą bergamotkę, która dość szybko łagodnieje i przechodzi w nuty kwiatowe. Mexx Woman to zapach optymizmu, słońca, radości i lekkości. Wprawia w świetny humor. Doskonały na dzień, jak i na wieczór. Fankom lekkich, energetycznych, bezpretensjonalnych zapachów jak najbardziej polecam.

Zalaty:
+flakon,
+dostępność,
+zapach.

Wady:
-trzyma się blisko skóry,
-nie ewoluuje,
-trwałość.

Mexx, Mexx Woman EDT

Prawdziwa świeżość , uwielbiam je za cytrynkę jaśmin oraz konwalię dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok tak rześkiego zapachu. Flakonik jest dla mnie zbyt pospolity, taki prostolinijny ale za to zapach potrafi się obronić, uwielbiam go używać podczas dni gdy jest gorące lato,bardzo fajnie sprawdza się też na wakacjach. Jedyny jego minus to trwałość po 3-4 godzinach już go nie czuję.

Piękny ale krótkotrwały!

Jeden z nielicznych zapachów ktróre trafiają w moje gusta, jest idealny pod prawie każdym względem - prawie - bo jego trwałość jest fatalna. Po godzinie czasu nie czuje go w ogóle a szkoda, bo jest orzeźwiający, idealnie skomponowany, nietuzinkowy, idealny na każdą okazje.
Niestety, nie będzie hitu za tą trwałość, a wielka szkoda.

Ulubieniec z młodych lat

Kiedy czuje zapach tej perfumy przypominają mi się nastoletnie lata. Jedna z pierwszych perfum, wtedy z wyższej pułki jeszcze. Zapach utrzymuje sie narawde długo na skórze i ubraniach. Czuc go cały dzien, a nawet i dłuzej, gdyz koszulki potrafily pachniec nawet po kilku dniach. Moze nie byl to bardzo instensywny zapach ale jednak wyczuwalny. Nie do konca potrafie okreslic jaki to odkladnie zapach, dla mnie lekko cytrudowy ale potkrecony jakby aromatem pieprzu. Bardzo przyjemny. Cena w chwili obecnej jest naprawde przystepna. Opakowanie bardzo ładne, delikatne, ale wpadające w pamięc.

Dostałam te perfumy męża w prezencie i taki sie strasznie podobają że używam.je tylko na specjalne okazje ;) zapach jest tak piękny i przedewszyskim długo się utrzymuje ,nawet jeśli poperfumyje ubranie i potem za jakiś czas zaloze znowu to nadal jest czuć . Każdemu się podobają ze znajomych i szczerze polecam.

Ulubiony zapach

Najdłużej używane najładniejsze i najbardziej inne perfumy. Nie jedna osoba zapytała czym pachnę, stale wracam do nich pomimo iż mam spory "skład" innych drogich perfum które jednak są takie jak większość, ładne ale pospolite. Tego MEXA poznam zawsze i wszędzie..

Uwielbiam zapach cytrusów

Perfumy otrzymałam w prezencie. Od pierwszego użycia pokochałam ten zapach. Cytrusowy.z domieszką innych aromatów.ktore Idealnie współgrają z główna nutą zapachowa. Trwały zapach utrzymuje się cały dzień.. nie ma potrzeby ich używać kilkukrotnie.. piękny flakon pięknie prezentuje się wśród innych perfum..

Świetny zapach

Używam od lat tylko 3 zapachów - mexx, DKNY i Gabriela Sabatini. Zupełnie inne zapachy, inne ceny. Mexx jest moim ulubionym "budżetowym" zapachem dostępnym w rossmanie i innych drogeriach w przyzwoitej cenie. Swietnie się trzyma w ciągu dnia, jest świeży, wesoły ale też elegancki. Mam kolejne opakowanie i kupię następne

Cudowny zapach

Woda pachnie rewelacyjnie, cytusowo, jakby z domieszką męskiej nuty zapachowej. Zamknięty w eleganckim flakonie bardzo ładnie się prezentuje. Niestety zapach mimo że cudowny, jest bardzo ulotny i delikatny. Raczej nie nadaje się na wielkie wyjście, ale na codzień jak najbardziej.

Nie mój zapach

Tego Mexxa dostałam w prezencie i całym problem polega na tym, że to zdecydowanie nie mój zapach. Nie spodobał się mi i w związku z tym ocena nie będzie do końca obiektywna. Jest bardzo delikatny, jakby cytrusowy i nadaje się na co dzień. Jednak mam wrażenie, że jest bardzo ulotny - po dwóch godzinach już go nie czułam. Flakonik bardzo skromny ale elegancki w swej prostocie.